2. TŘÍDA: Táborští benjamínci u Otavy své trenéry ani fanoušky nepotěšili

23.11.2017 18:44, autor: Pavel Šácha

Nejmenší hokejisté táborského HC si dojeli pro další herní zkušenosti do Strakonic, kde si to rozdaly se stejně starými výběry domácího HC a Slavoje Český Krumlov.

HC Tábor A – Slavoj Český Krumlov A 2:21

Branky Tábora: Hák, Bartáček.

HC Tábor B – Slavoj Český Krumlov B 3:16

Branky Tábora: Dvořák 2, Noháč.

HC Tábor A – HC Strakonice A 7:3

Branky Tábora: Keltner 2, Miadok 2, Bartáček 2, Olonets.

HC Tábor B – HC Strakonice B 2:15

Branky Tábora: Samec, Šefčíková.

Radek Pechánek, trenér 2. třídy HC Tábor: „Tyto mistrovské zápasy se nám bohužel hrubě nepovedly. Absolutně nejsme spokojeni s výkonem, nasazením ani bojovností všech hráčů. V předchozích utkáních jsme zahráli vcelku dobře, ale tyhle zápasy nás rychle a tvrdě vrátily na zem. Pokud nezvýšíme nasazení, disciplínu a chuť do hry jak v zápasech, tak i v trénincích, nikam se neposuneme.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jablonec nebude hrát II. ligu

  St 31.05. |

  Problémy jabloneckého hokeje z minulé sezony dospěly před startem ročníku 2023/2024 ke smutnému rozhodnutí: Vlci jsou nuceni opustit scénu třertí nejvyšší soutěže. Jejich místo by měl po zisku licence zaujmout letos sestoupivší celek Hronova. 

  Více...
 • Anketa k letošnímu MS

  Ne 14.05. |

  Sledujete světový šampionát ve Finsku a Lotyšsku? Fandíte českému týmu? Jak myslíte, že na letošním vrcholném turnaji dopadne? Vyjádřete se v anketě na hlavní stránce webu HCT. 

 • Začala suchá příprava mládeže

  Út 02.05. |

  S příchodem května zazněl pomyslný startovní výstřel letní přípravy většiny mládežnických výběrů HC Tábor. Některé z nich mají na povel noví trenéři.

  Více...
 • ROZHOVOR S ARPÁDEM GYÖRIM

  Ne 30.04. |

  Táborský deník přinesl na svém webu obsáhlý rozhovor s trenérem Arpádem Györim o jeho působení doma v Táboře i o nové českobudějovické výzvě.

  Více...
 • Táborská stopa na MS "18"

  St 19.04. |

  Mistrovství světa hokejistů do 18 let, které startuje už ve čtvrtek ve švýcarských městech Basilej a Porrentruy, ponese také drobnou táborskou stopu. V nominaci českého národního týmu na tento šampionát figuruje také obránce Josef Eichler, jenž po čtyři sezony rozvíjel svůj talent právě v barvách HC Tábor. Právě díky svému rozkvětu u Jordánu se tento sedmnáctiletý benešovský rodák odrazil k angažmá v plzeňské Škodovce, kde mu poctivé služby vynesly místo v kádru reprezentační „osmnáctky“.  

Starší aktuality