5. TŘÍDA: Tým Strakonic se vrátil k Otavě obtěžkán sedmibrankovým přídělem

06.11.2018 22:17, autor: Pavel Šácha

Táborští „páťáci“ o víkendu přivítali na domácím ledě poslední tým tabulky ze Strakonic a papírové předpoklady se bezezbytku naplnily. Domácí tým mohl potěšit své trenéry a příznivce výraznějším gólovým příspěvkem, ale nakonec se spokojil s vítězstvím v poměru 7:2.

HC Tábor - HC Strakonice

7:2 (2:1, 3:1, 2:0)

Neděle, 4.11.2018 0:00 - Mladší žáci B

 

Branky a nahrávky: Botka 3, Nguyen, Mareš, Švadlena, Boháč, asistence: Kolář, Mohyla, Boháč, Pufr.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Slaba - Šťastný, Bartáček, Ryšavý, Pufr, Makovička, Mohyla, Boháč, Mareš, Botka, Nguyen, Růžička, Švadlena, Kolář, Drtina.


Jan Boháč, trenér 5. třídy HC Tábor: „První třetina byla z naší strany velice slušná, měli jsme dobrý pohyb a bylo vidět, že hokej kluky baví. Od poloviny utkání už šel náš výkon přece jen dolů. Třetí část byla možná i poznamenaná nepříjemným zraněním strakonického hráče a delší prodlevou. Z celkového pohledu jsme ale odehráli solidní zápas. Mohli jsme dát nakonec přece jen více branek, ale ty nejpohlednější akce paradoxně gólem nekončily.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Čtvrteční zápasy skupin Jih a Východ

  Čt 03.01. |

  Zápasy 29. kola: David Servis České Budějovice – Žďár nad Sázavou 5:6, Písek – Havlíčkův Brod 3:4 po prodloužení, Pelhřimov – Moravské Budějovice 3:4, Valašské Meziříčí – Opava 6:4, Šumperk – Hodonín 1:6.                        

 • David Blažek v univerzitní reprezentaci

  Pá 28.12. |

  Kapitán druholigového týmu Tábora David Blažek hájil v pátek 28. prosince barvy Univerzitního výběru České republiky, který se připravuje na březnovou univerziádu v ruském Krasnojarsku. V duelu na ledě Písku se mohl se svými spoluhráči radovat z hladké výhry v poměru 7:2.

 • Anna Kotounová zbrojí s reprezentací na MS

  Čt 27.12. |

  Obránkyně táborského juniorského týmu Anna Kotounová nechybí v sestavě české reprezentace do 18 let, které vrcholí příprava na lednové mistrovství světa v Japonsku. V jihlavském přípravném duelu s týmem Washington Pride plnila již zkušená reprezentantka roli asistentky kapitánky.             

 • Mladík Martin Kundrát pro hokej.cz

  Po 17.12. |

  Jednu z opor extraligového dorosteneckého týmu Tábora Martina Kundráta vyzpovídala redaktorka serveru hokej.cz.

  Více...
 • Vánoční dresy HCT na hokej.cz

  Pá 14.12. |

  Sobotního charitativního utkání na táborském ledě si všiml také server hokej.cz

  Více...
Starší aktuality