6. TŘÍDA: Pod nájezdem bojovníků z Tábora zbraslavská tvrz kapitulovala

24.02.2015 02:19, autor: Pavel Šácha

Mužstvo táborských „šesťáků“ si o víkendu přivezlo velice cenný skalp z hájemství zbraslavského Slavoje, a to i přesto, že je soupeř v utkání mírně přestřílel.

HC Tábor - HC Slavoj Zbraslav

2:5 (0:1, 2:3, 0:1)

Sobota, 21.2.2015 0:00 - 6. třída

 

Branky a nahrávky: Brouček, Kundrát (Eremiáš), Janda), Eremiáš (Brouček), . Eremiáš (Brouček, Křepelka), Sviták (Šťastný).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 32:27  

HC TÁBOR: Machálek, Šatný – Adamec, Křepelka, Janda, Kofroň – Šťastný, Eremiáš, Kundrát, Ent, Sviták, Brouček, Půlpytel, Zátopek.

Arpád Györi, trenér 6. třídy HC Tábor: „Nutno říct, že se klukům zápas povedl.Musím touto cestou pochválit všechny hráče za nasazení, které po celý zápas převáděli.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality