Dominik Hašek v Táboře! Kandidát na post šéfa českého hokeje představil své vize

27.05.2022 03:40, autor: Pavel Šácha

Do klubové kanceláře HC Tábor na zimním stadionu dorazila ve čtvrtek před polednem mimořádně zajímavá osobnost: jeden z nejlepších brankářů historie světového hokeje a hrdina slavné olympiády v Naganu Dominik Hašek.

Dominik Hašek v Táboře! Kandidát na post šéfa českého hokeje představil své vize


Dnes sedmapadesátiletý internacionál navštívil město nad Jordánem ze zcela prostého důvodu. Patří totiž k oficiálním kandidátům na post prezidenta Českého hokeje a podniká cesty do tuzemských klubů, abych jejich zástupce seznámil se svou vizí pro případné zvolení šéfem tuzemského ledního hokeje.

Schůzka s táborskými činovníky se oproti původním předpokladům protáhla na bezmála dvě hodiny. Na přetřes přišla současná nejpalčivější hokejová témata: výrazně rostoucí finanční nápor spojený
s provozem klubu i samotných sportovišť, struktura a fungování mládežnických soutěží i další aktuálně omílané problémy. Táborští se
s Dominikem Haškem dotkli také problematiky mužských soutěží a jejich nepříliš spravedlivého propojení, což právě tým HC Tábor letos poznal na vlastní kůži.

Vedle samotné pracovní návštěvy toho legendární gólman v Táboře víc nestihl, zaujal ho však pohled na interiér táborského stadionu. „Je vážně parádní. Například dřevěné sedačky už se dneska jen tak nevidí. Má fakt svoje kouzlo,“ chválil Dominik Hašek.           

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tomáš Matušík povede A-tým Písku

  Čt 16.06. |

  Klub IHC Králové Písek dnes oficiálně odtajnil jméno nového trenéra svého druholigového A-týmu. A pro táborské fanoušky se jedná o velmi pikantní záležitost - rivala od Otavy povede v nadcházející sezoně táborský kouč Tomáš Matušík, strůjce řady novodobých úspěchů A-mužstva kohoutů a v několika dosavadních sezonách lodivod extraligového dorostu HC Tábor. Popřejme sportovně Tomáši Matušíkovi v jeho novém působišti hodně štěstí.   

 • Co prozrazuje maska Ondřeje Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
Starší aktuality