8. a 6. TŘÍDA: Dèja vu po táborsku. Proti Střelcům zafungoval sobotní scénář

25.09.2019 00:30, autor: Pavel Šácha

Jakoby se opakoval stejný den... Hokejový souboj mezi HC Tábor a jindřichohradeckými Střelci pokračoval i v neděli, kdy si to o body rozdala mužstva osmé a šesté třídy. Domácí týmy jakoby použily na cestě k cenným vítězstvím totožný scénář jako jejich parťáci z „devítky“ a „sedmičky“. Zatímco starší výběr musel o vítězství bojovat až do konce, hráči šesté třídy uštědřili v poslední třetině soupeři od Vajgaru zničující čtyřbrankový úder.

8. a 6. TŘÍDA: Dèja vu po táborsku. Proti Střelcům zafungoval sobotní scénář

HC Tábor - Střelci J. Hradec

3:2 (1:1, 1:1, 1:0)

Neděle, 22.9.2019 0:00 - 8. třída

 

Branky a nahrávky: Jirášek 2, Pěček.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC Tábor - Střelci J. Hradec

9:4 (3:2, 2:2, 4:0)

Neděle, 22.9.2019 0:00 - 6. třída

 

Branky a nahrávky: Mohyla 3, Botka 3, Růžička 2, Šťastný.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

Fotogalerie Hanky Grundové mapuje průběh obou nedělních střetnutí kohoutů s hradeckými protivníky.           

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality