8. TŘÍDA: Nejstarší žákovský výběr utrpěl v Písku těsnou, ale o to bolestnější porážku

01.12.2014 23:12, autor: Pavel Šácha

Výběr osmé třídy HC Tábor opouštěl písecký stadion s nepořízenou. Po vyrovnaném průběhu utkání musel strávit těsnou porážku v poměru 4:5.

8. TŘÍDA: Nejstarší žákovský výběr utrpěl v Písku těsnou, ale o to bolestnější porážku

IHC Králové Písek - HC Tábor

5:4 (2:1, 2:2, 1:1)

Neděle, 30.11.2014 0:00 - 8. třída

 

Branky a nahrávky: - Pištěk 2, Přívozník, Knobloch.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Bartoň (30. Stibal) – Štekr, Hubata, Volčík, Černošek – Pištěk, Přívozník, Knobloch – Berka, Duda, Camrda – Melichar, Matoušek.

Arpád Györi, trenér 8. třídy HC Tábor: „V Písku bylo k vidění vyrovnané utkání. Naše hra se oproti zápasu se Strakonicemi přece jen trochu zvedla, ale bohužel stále doplácíme na špatnou koncovku. Pokaždé, kdy se nám podaří srovnat krok a můžeme se dostat do hry, inkasujeme laciný gól. Myslím si, že herně to z naší strany nebylo špatné, o to víc mne ale mrzí výsledek.“

Na snímku je autor dvou táborských branek Theodor Pištěk.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality