8. TŘÍDA: Po Plzni potrápili i vedoucí Strakonice, body však přinesl až duel s Motorem

04.11.2015 00:52, autor: Pavel Šácha

Hráči táborské osmé třídy mají za sebou mimořádně náročné tři zápasy. Vytěžili z nich jediné vítězství, a to nad českobudějovickým rivalem, ani za středeční výkon proti favoritovi ze Strakonic se ovšem v žádném případně nemusejí stydět.

HC Tábor - HC Strakonice

3:6 (2:1, 1:2, 0:3))

Středa, 28.10.2015 0:00 - 8. třída

 

Branky a nahrávky: Berka 2, Lang

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Šatný - Pavlát, Dančišin, Foral, Křepelka, Gargula, Macháček - Berka, Lang, Matoušek - Duda, Máca, Fáber - Slabý, Eremiáš, Brouček - Růžička, Trepka.

HC Tábor - Motor Č. Budějovice

6:5

Sobota, 31.10.2015 0:00 - 8. třída

 

Branky a nahrávky: Berka 3, Duda 2, Matoušek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Vácha - Pavlát, Dančišin, Foral, Macháček - Berka, Lang, Fáber - Trepka, Duda, Matoušek - Růžička.

 Pavel Ježek, trenér 8. třídy HC Tábor - po utkání se Strakonicemi: "Na zápas s vedoucím týmem jsme poskládali nesilnější možnou sestavu. Strakonice byly od poloviny zápasu lepší, ale dvě třetiny jsme s ním herně i výsledkově drželi krok. Rozhodla až poslední část, kdy nás soupeř přetlačil fyzicky. Kluci ale odvedli na ledě maximum a zaslouží si za to pochvalu." Po utkání s Českými Budějovicemi: "Vyrovnaný zápas jsme rozhodli ve svůj prospěch až gólem Berky čtyřicet vteřin před koncem. Kluci prohrávali už 2:4, ale opět se potvrdilo, že osmička letos bojuje o výsledek až do konce a vyplácí se jí to. Potrápili jsme Plzeň i Strakonice, porazili České Budějovice... Ukazuje se, že s námi musí každý soupeř počítat." 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality