8. TŘÍDA: Za kvalitní výkon se táborští mladíci odměnili na Kobře bodem

26.10.2016 11:50, autor: Pavel Šácha

Pochvala na adresu svého týmu, pokora ke konečnému smíru, ale také nespokojenost s výkonem rozhodčích – to všechno se promítlo do hodnocení kouče táborské osmé třídy po zápase v hájemství pražské Kobry.

HC Kobra Praha - HC Tábor

3:3 (0:1, 1:0, 2:2)

Sobota, 22.10.2016 0:00 - 8. třída

 

Branky a nahrávky: - Křepelka (Eremiáš, Kundrát), Ent, Ent.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Machálek, Prchlík – Křepelka, Kofroň, Krch, Janda, Adamec – Eremiáš, Kundrát, Ent – Sviták, Šťastný, Půlpytel.


Arpád Györi, trenér 8. třídy HC Tábor: „V Praze jsme odehráli dobré a užitečné utkání. Malé hřiště nutilo hráče víc do pohybu, hra byla víc kontaktní a všechno vyžadovalo rychlejší reakce. Zápas měl nakonec svůj náboj až do konce. Nerozhodný výsledek bereme, ale co mne mrzelo, to byl výkon rozhodčího. Myslím si, že nás poškodil.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • David Novák v dresu Veselí

  So 30.11. |

  Brankáři z kádru druholigového týmu HC Tábor David Novák si v sobotu odbyl premiéru v dresu veselské Lokomotivy. A byla úspěšná. Týmu, kde nově působí formou měsíčního hostování, pomohl porazit na domácím ledě Jiskru Humpolec 6:2 a v tabulce krajské ligy se Veselští na svého soka bodově dotáhli.              

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
Starší aktuality