Chcete vidět extraligový duel Sparta Praha vs. Dukla Jihlava z míst V.I.P.? Máte šanci!

16.11.2017 10:50, autor: Pavel Šácha

Už jen jediný den mají táborští hokejoví fandové na to, aby se zapojili do klubové soutěže o vstupenky na extraligu. A pozor - ve hře jsou čtyři vstupenky do V.I.P. prostor na atraktivní duel Sparta Praha - Dukla Jihlava, ve kterém se kromě jiných představí také táborský odchovanec Jakub Suchánek!

Úkolem soutěžících je vybrat vybrat nejlepšího hráče HC Tábor za první čtvrtinu základní části druhé ligy, tedy za prvních devět utkání. 
 Svůj tip zašlete formou SMS na telefonní číslo 731 582 187 ve tvaru: Jméno Příjmení (Jan Koukal), a to nejpozději do 17. listopadu 2017.

Všichni soutěžící, kteří uhádnou jméno hráče s nejvyšším počtem hlasů, budou zařazeni do slosování o zmiňované vstupenky. Díky nim budou moci zhlédnout již zmiňovaný extraligový souboj Sparta Praha – Dukla Jihlava, který se hraje v hlavním městě v neděli 3. prosince od 15 hodin.
 Samotný hokejista s nejvyšším počtem hlasů si převezme cenu za nejlepšího hráče první čtvrtiny základní části.

            

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští mladíci ve Švýcarsku

  Čt 29.03. |

  Mladí hokejisté HC Tábor se ve středu vypravili reprezentovat klubové barvy na turnaj kategorie U15 do švýcarského Yverdonu.  Tradiční pozvání přijali od odchovance HC Tábor Jiřího Rambouska, který ve švýcarském klubu působí jako trenér.

 • Mostečtí Lvi a Studénka do II. ligy (?)

  Pá 16.03. |

  Třetí nejvyšší soutěž už zná jména klubů, které mohou využít právo postupu z krajských vod. Po odřeknutí řady vítězů krajských soutěží včetně jihočeských Strakonic svaz zrušil kvalifikaci o druhou ligu. Jedinými týmy, které reflektovaly na možnost usilovat o republikovou soutěž, byl celek Mosteckýh Lvů a moravský HC Studénka.   

 • VÝJEZD DO KLATOV

  Po 05.02. |

  Fanoušci HC Tábor pořádají autobosuový zájezd na sobotní utkání do Klatov. Čas odjezdu od zimního stadionu bude upřesněn, cena činí přibližně 150 Kč. Zájemci o místo v autobuse se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonním čísle 722 09 72 99, a to do středeční 22. hodiny. Počet volných míst je 20, výjezd se uskuteční pouze při naplnění 75% kapacity. Informace obdrží přihlášení v SMS zprávě.    

 • Hráči HC Tábor na olympiádě!

  Po 29.01. |

  V Pardubickém kraji se v tomto týdnu rozhořely boje v rámci VIII. zimních her olympiády dětí a mládeže České republiky. V barvách hokejové reprezentace Jihočeského kraje má početnou kolonii také klub HC Tábor. Její zájmy hájí na východě Čech hned šestice Kohoutů, jmenovitě Adam Eremiáš, Marek Janda, Karel Křepelka, Martin Kundrát, Jan Nevšímal a David Šrubař. Na soupisce týmu nechybějí ani extáborští Oliver Šatný (Chomutov) a Dominik Brouček (Motor ČB). A konečně v rychlobruslení bude bojovat za svůj kraj další mladý hokejista Tábora David Kupka.   

 • Výteční mladší dorostenci!

  Ne 21.01. |

  Hráči mladšího dorosteneckého výběru HC Tábor nadále sní svůj sen o ligovém prvenství a návratu mezi tuzemskou elitu. O víkendu odehráli dva další úspěšné zápasy. Doma bez výrazných starostí porazili Lanškroun 6:1 a obstáli i v důležité nedělní bitvě na ledě přímého konkurenta z Kolína, kde zvítězili 6:3.

Starší aktuality