Do regionální ligy dorostu vstoupil táborský výběr kanonádou v Soběslavi

12.09.2018 12:09, autor: Pavel Šácha

Mladý dorostenecký B-tým Tábora zahájil boje v regionální lize a byl to debut zdařilý. Na ledě soběslavského souseda zvítězil přesvědčivě 12:1, a naladil se tak na další přípravu i zápasová vystoupení.


SPARTAK SOBĚSLAV – HC TÁBOR B 1:12 (0:2, 1:5, 0:5)

Branky: Bláha (Hanzal) – Vaněk (Staněk), Polák (Koreš), Adamec (Koreš), Kolací (Kovaříček), Staněk (Vaněk), Vaněk (Staněk), Vaněk (Svoboda), Ent (Koreš), Vaněk (Klípa), Svoboda (Makovec), Klípa (Vaněk), Kovaříček (Makovec).
Sestava táborského týmu: Havel, Machálek – Klípa, Petrásek, Polák, Šturma, Vylít, Adamec, Ent, Kolací, Koreš, Koutenský, Kovaříček, Staněk, Svoboda, Vaněk, Makovec.

 Osud prvního mistrovského zápasu nastínili hostující kohouti hned v první minutě, kdy si vypracovali dvoubrankové vedení. Tento příspěvek v dalším průběhu střetnutí navýšili o deset gólů a dokráčeli k jednoznačné výhře.
 „Kluci odehráli pěkné utkání, nicméně až ta další prověří, jak zúročí své kvality a trénink,“ poznamenal vedoucí táborského týmu Martin Makovec.     

  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dorost zůstal doma bez bodu

  So 22.09. |

  Dorostenecký tým Tábor podlehl v sobotním extraligovém střetnutí na domácím ledě Dukle Jihlava 2:5. Obě branyk poraženého týmu zaznamenal Suchan.  

 • Fotogalerie z vítězného derby

  Čt 20.09. |

  Průběh středečního domácího duelu táborského týmu proti rivalovi z Písku (6:1) přiblíží návštěvníkům tohoto webu také fotogalerie z dílny Hanky Grundové a Tomáše Danka.  

  Více...
 • Ing. Jan Tesař ukončil svou činnost v klubu

  St 19.09. |

  Z důvodů velké pracovní vytíženosti a zaneprázdnění, na vlastní žádost, ukončil u klubu svoji činnost dosavadní ředitel marketinku Ing. Jan Tesař. Vedení klubu mu tímto děkuje za jeho obětavou práci a přeje do dalších dnů hodně zdraví a úspěchů. Zároveň klub zveřejňuje, že tuto pozici prozatím obsazovat nebude.

 • Dorostenci po boji padli

  Čt 13.09. |

  Ani ze druhého kola extraligy dorostu si táborští mladíci noednesli bodovou výslužku. Po velkém boji s řadou šancí a výtečnými výkony brankářů podlehli ve čtvrtek hráčům Havlíčkova Brodu 2:3 a následně nedosáhli ani na bonusový čtvrtý bod v prodloužení, resp. v nájezdech.

  Více...
 • Hokej.cz si všiml gesta fair play

  Po 27.08. |

  Gesto táborského kapitána Jakuba Matušíka ze závěru utkání s Pelhřimovem neuniklo pozornosti sledovaného webu českého hokeje.  

  Více...
Starší aktuality