Fanouškovský autobus v sobotu zamíří do Písku, už v něm máte místo?

15.10.2018 23:53, autor: Pavel Šácha

Zápasy s Pískem patří v kalendáři táborských hokejistů, a především jejich příznivců k nejprestižnějším položkám. Nejinak to bude i v sobotu, kdy se kohouti vypraví k derby na ledě svého rivala.

Fanouškovský autobus v sobotu zamíří do Písku, už v něm máte místo?


Za svým týmem se chystají v co nejhojnějším počtu vyrazit také fanoušci modro-bílých barev. U této příležitosti opět zorganizovali autobusový výjezd na derby, který je otevřený všem zájemcům o návštěvu píseckého střetnutí. Hlásit se mohou do čtvrtečního večer na telefonních číslech 606 189 129 nebo 720 275 194. V případě SMS napište jméno, příjmení a počet osob.

Sraz výjezdníků je v 15.45 hodin u zimního stadionu, odjezd do Písku v 16 hodin. Cena se bude pohybovat mezi 100 až 120 Kč podle počtu přihlášených.       

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Derby v Písku před objektivem

  Po 22.10. |

  Fotografka Hanka Grundová pro vás připravila průřez průběhem sobotního derby na píseckém ledě, které pro kohouty skončilo těsnou porážkou 2:3.

  Více...
 • Jakub Suchánek do Litvínova

  St 17.10. |

  Zkušený táborský odchovanec Jakub Suchánek bude minimálně měsíc oblékat dres extraligové vervy Litvínov. ze své Dukly Jihlava bude vypomáhat na severu Čech výměnou za dva litvínovské hráče Davida Tůmu a Lukáše Douderu. Přejme "Segemu", ať se mu v novém působišti daří!

 • Ondřej Kachyňa může hrát za Tábor

  Po 08.10. |

  Druholigový tým Tábora může v probíhající sezoně nově využít služeb českobudějovického obránce Ondřeje Kachyni. Robustní bek Motoru, který už oblékal dres kohoutů v uplynulém ročníku, má po návratu z Kadaně vyřízené k Jordánu střídavé starty.

 • Dorost doma udržel jen bod

  So 29.09. |

  Extraligoví dorostenci podlehli v sobotu na domácím ledě Žďáru nad Sázavou 1:2, a přišli tak v důležitém utkání o tři body. Ten čtvrtý nakonec v Táboře díky vyhranému prodloužení zůstal. O branky domácího týmu se postarali Kundrát a v prodloužení Vaněk.

 • Dorost má první extraligovou výhru!

  Čt 27.09. |

  Táborští dorostenci ve čtvrtek okusili opojnou chuť extraligového vítězství. Narodilo se na ledě Mladé Boleslavi, kde zvítězili 5:3 po prodloužení a odvezli si domů všechny čtyři body, které byly v banku. V sobotu ve 13.30 hodin hrají doma další důležitý duel s mladými žďárskými Plameny (ne tedy s Havlíčkovým Brodem, jak bylo původně chybně uvedeno - za chybu se omlouváme). 

  Více...
Starší aktuality