Hráči B-týmu míří do odvet, boj o osmičku odstartují sobotním střetnutím s Vajgarem

01.12.2017 01:18, autor: Pavel Šácha

B-mužstvo se v nepříliš obvyklém sobotním termínu představí táborským hokejovým příznivcům. Utkání s Vajgarem Jindřichův Hradec, které se hraje od 18 hodin, zahájí odvetný program základní části krajské ligy.

Hráči B-týmu míří do odvet, boj o osmičku odstartují sobotním střetnutím s Vajgarem


Oba soupeři rukují do druhé poloviny soutěže z pozic, které jim prozatím nezaručují start ve vyřazovacích bojích. Domácí hokejisté sídlí na průběžném 9. místě, celek Vajgaru je desátý a na své zítřejší hostitele ztrácí tři body.

První vzájemný zápas z úvodu tohoto ročníku dopadl lépe pro táborské Kohouty. Na jindřichohradeckém stadionu sice prohrávali po první třetině už 0:2, ale v průběhu prostřední periody dokázali vyrovnat a v 57. minutě rozhodl o jejich vítězství 3:2 zkušený vousáč David Hubáček.

V sobotu zkříží obě mužstva své hokejky znovu, tentokrát u Jordánu. Které z nich si přisvojí cennou bodovou kořist?                 

     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • MILAN ZNAMENÁČEK: "90"!

  So 17.02. |

  V pátek 23. února oslaví jubilejní 90. narozeniny pan Milan Znamenáček. Pamětník legendárního DSK Tábor, který zasvětil celý svůj život sportu a především hokeji, převzal před utkáním se Žďárem nad Sázavou z rukou činovníků HC Tábor dárkový koš, a dokonce se sám chopil čestné úvodní buly. K početnému zástupu gratulantů se již nyní připojuje také redakce webu HC Tábor .        

 • VÝJEZD DO KLATOV

  Po 05.02. |

  Fanoušci HC Tábor pořádají autobosuový zájezd na sobotní utkání do Klatov. Čas odjezdu od zimního stadionu bude upřesněn, cena činí přibližně 150 Kč. Zájemci o místo v autobuse se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonním čísle 722 09 72 99, a to do středeční 22. hodiny. Počet volných míst je 20, výjezd se uskuteční pouze při naplnění 75% kapacity. Informace obdrží přihlášení v SMS zprávě.    

 • Hráči HC Tábor na olympiádě!

  Po 29.01. |

  V Pardubickém kraji se v tomto týdnu rozhořely boje v rámci VIII. zimních her olympiády dětí a mládeže České republiky. V barvách hokejové reprezentace Jihočeského kraje má početnou kolonii také klub HC Tábor. Její zájmy hájí na východě Čech hned šestice Kohoutů, jmenovitě Adam Eremiáš, Marek Janda, Karel Křepelka, Martin Kundrát, Jan Nevšímal a David Šrubař. Na soupisce týmu nechybějí ani extáborští Oliver Šatný (Chomutov) a Dominik Brouček (Motor ČB). A konečně v rychlobruslení bude bojovat za svůj kraj další mladý hokejista Tábora David Kupka.   

 • Výteční mladší dorostenci!

  Ne 21.01. |

  Hráči mladšího dorosteneckého výběru HC Tábor nadále sní svůj sen o ligovém prvenství a návratu mezi tuzemskou elitu. O víkendu odehráli dva další úspěšné zápasy. Doma bez výrazných starostí porazili Lanškroun 6:1 a obstáli i v důležité nedělní bitvě na ledě přímého konkurenta z Kolína, kde zvítězili 6:3.

 • VÝJEZD DO PELHŘIMOVA

  Čt 18.01. |

  Fans HC Tábor přichystali pro zájemce autobusový zájezd na utkání HC Tábor v Pelhřimově, které se hraje v sobotu 20. ledna. Jeho cena je stanovena na 100 Kč, odjezd v 16.30 hodin od táborského zimního stadionu. Přihlášky ve tvaru jméno, příjmení, počet osob posílejte na tel. 722 097 299.

Starší aktuality