JUNIOŘI: Ligová premiéra Táborským zhořkla, neznámý hostitel z Boskovic ale neměl nárok

29.09.2015 21:56, autor: Pavel Šácha

Junioři táborského HC vykázali na startu ligové sezony padesátiprocentní úspěšnost. Premiérový duel na ledě posílených Velkých Popovic jim servíroval první zklamání, o dva dny později jim ale nový sok z Boskovic nekladl žádný odpor a mladíci od Jordánu snadno ulovili první sezónní kořist.

Slavoj Velké Popovice - HC Tábor

7:4 (1:1, 2:1, 4:2)

Pátek, 25.9.2015 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Veřtát, Pospíchal, Blažek, Novotný.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák - Novotný, Růžek, Hájek, Hlaveš, Nehoda, Hošek - Martin Novák (50. Slavík), Pejša, Brož - Kadilák, Pospíchal, Blažek - Veřtát, Václav Prchal, Vojtěch Prchal (50. Skalický).

HC Boskovice - HC Tábor

1:6 (1:1, 0:5, 0:0)

Neděle, 27.9.2015 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Kadilák, Vojtěch Prchal, Hlaveš, Hájek, Brož, Václav Prchal.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák - Novotný, Růžek, Hájek, Hlaveš, Skalický (41. Slavík), Hošek - Martin Novák, Pejša, Brož - Kadilák, Pospíchal, Blažek - Veřtát, Václav Prchal, Vojtěch Prchal.

Jaroslav Drda, trenér juniorů HC Tábor - po utkání ve Velkých Popovicích: "Do prvního zápasu jsme vstoupili velmi dobře, bohužel jsme ale nedokázali proměnit své šance. Ve druhé třetině jsme během dvaceti vteřin jeli dvakrát tři na jednoho, ale nevyužili jsme to, stejně jako ve třetí části přesilovku pěti proti třem. Všechny tyhle situace nás stály dobrý výsledek. V poslední části jsme totiž inkasovali hloupé branky a domácí dovedli zápas k vítězství. Čtyři góly jsme dostali v oslabení, a to je pro nás samozřejmě hodně špatné." Po utkání v Boskovicích: "Poměr střel 85:12 v náš prospěch hovoří za všechno. Měli jsme utkání vyhrát rozdílem dvou tříd, a ne jen pěti gólů. Pravdou je, že v Boskovicích je podobně malé hřiště jako třeba na Kobře, a to nám dělalo problémy. Povinnost jsme ale splnili a zápas vyhráli."       

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality