Klub HC Tábor připravil i na letošní sezonu pro své fanoušky zajímavé soutěže

09.10.2019 23:25, autor: Pavel Šácha

Jak už jsme informovali, klub HC Tábor přichystal pro své fanoušky i v aktuální druholigové sezoně pestrou škálu soutěží pro své fanoušky. Momentálně jsou v plném proudu dvě z nich.

Klub HC Tábor připravil i na letošní sezonu pro své fanoušky zajímavé soutěže

 

CHYŤ SI SVOU VÝHRU!

Mezi první a druhou třetinou domácích zápasů budou mezi diváky vhozeny dva „létající talíře”, a ti fanoušci, kterým se je podaří chytit, se automaticky stávají držiteli jedné ze dvou cen určených pro dané utkání. Pro fanoušky je při soutěži Chyť si svou výhru připraveno vskutku rozmanité spektrum odměn, od hodnotných věcných cen přes sportovní zážitky až po další bonusy. Chybět ale nebudou ani humorné drobnosti, které fanouškům jistě udělají radost. Své ceny si fanoušci vyzvednou ještě v témže utkání mezi druhou a třetí třetinou u ledové plochy vedle budky časoměřičů.

NEJ FANYNKA HC TÁBOR

Tato populární soutěž si odbyla svou premiéru už v loňském roce, a o slovo e hlásí také v letošní sezoně. Určena je všem slečnám a dámám, které navštěvují hokejová utkání mužstev HC Tábor. V průběhu jednotlivých zápasů seniorských i mládežnických mužstev budou pořízeny fotografie fanynek, které se s jejich souhlasem později zařadí do soutěže. Snímky fanynek z jakéhokoliv utkání kohoutů mohou nejpozději do 30. listopadu zasílat i samotní fanoušci, a to na e-mailovou adresu soutezehct@seznam.cz. Příznivci HC Tábor později sami rozhodnou o tom, která z fanynek se stane tou opravdu Nej.         

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA NA WEBU

  St 20.11. |

  Tentokrát se táborských příznivců ptáme na čas zahájení sobotních domácích utkání A-týmu HCT. Vyhovuje vám současná 18. hodina, anebo máte jinou představu? Anketu najdete na hlavním panelu tohoto webu a potrvá do soboty 30. listopadu.

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
Starší aktuality