Klub opět připravil charitativní akci, tentokrát na pomoc Martínkovi a jeho tetě. Pomůžete i vy?

16.11.2017 23:22, autor: Pavel Šácha

Z ojedinělé akce před šesti lety se stala tradice a hokejisté již posedmé pořádají charitativní akci. Tentokrát se uskuteční v rámci utkání druhé hokejové ligy mezi HC Tábor a Havlíčkovým Brodem, které je na programu v sobotu 16. prosince. V předvánočním čase, kdy bychom neměli myslet jen na sebe, se hokejisté rozhodli podpořit malého Martínka a jeho tetu.

Martínkův příběh

V říjnu tohoto roku se stala tragická událost, kdy při autonehodě zemřela starší žena a její dcera. Bohužel na ně ve školce čekal tříletý Martínek, který přišel během jediného okamžiku o svou maminku a babičku. Nemá bohužel ani tatínka a poslední z jeho rodiny je čtyřiadvacetiletá teta, které byl svěřen do péče. Martínkova teta není ve svém věku zdaleka zabezpečena a každá pomoc jí usnadní starosti s výchovou malého chlapce, který bude vyrůstat v blízkosti milující a starostlivé tety; v podstatě se tím vyhne pobytu v dětském domově, kam by byl s největší pravděpodobností umístěn.

Jak bude pomoc pro Martínka vypadat?

Start charitativní akce obstaral svým Čertovským rejem na zimáku již třetím rokem Fanshop, Výtěžek z prodeje speciální edice hrnečků bude věnován malému Martínkovi. Novinkou ze strany Fanshopu  je, že v Martínkův prospěch půjde také 10 % částky z prodaného zboží od 22. listopadu do 16. prosince.

Při zmiňovaném hokejovém utkání 16.,prosince budou stát u hlavního vstupu hokejisté a činovníci HC Tábor se zapečetěnými pokladničkami, do kterých mohu fanoušci vkládat svůj finanční příspěvek ve prospěch malého Martínka. Veškerý výtěžek z těchto akcí a samotný finanční příspěvek od hokejistů a klubu bude předán v rámci hokejového utkání o přestávce mezi třetinami.

Přestože je v dnešní době spousty smutných příběhů, letošní volba padla právě na malého Martínka. Věříme, že s podporou fanoušků se podaří jemu a jeho tetě alespoň částečně usnadnit život.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Ve druhé lize bez Mostu

  St 13.12. |

  Druholigová skupina Západ je chudší o jedno mužstvo. Své trápení v soutěži předčasně ukončil klub HC Most, který nastupoval ke svým zápasům na zimním stadionu ve Slaném. V současnosti se čeká na definitivní verdikt svazu, jak s celou záležitostí naloží. 

  Více...
 • J. Suchánek a L. Květoň v přípravě HCT

  Út 12.12. |

  Na pondělním tréninku druholigového A-mužstva se trenérovi Tomáši Matušíkovi hlásili dva velmi zajímaví „novicové“. Zhruba osmdesátiminutovou jednotku si s týmem střihli obránce Jakub Suchánek a útočník Lukáš Květoň, dva ostřílení táborští odchovanci, kteří momentálně hájí barvy Dukly Jihlava, resp. Motoru České Budějovice. K lítosti táborských koučů i fanoušků se ovšem skutečně jednalo jen o jednu tréninkovou epizodu. Přítomnost obou mužů v zápasovém dresu Kohoutů zůstává alespoň prozatím jen vysněnou vizí…        

 • Vítězné derby v hledáčku fotografky

  Po 11.12. |

  Snímky Hanky Grundové vrátí ještě jednou táborské hokejové fandy do víru úspěšného sobotního derby na píseckém ledě.

  Více...
 • Fotoohlédnutí za Pelhřimovem

  Pá 08.12. |

  Na web HC Tábor přibyla obsáhlá fotogalerie Hanky Grundové a Tomáše Danka. Mapuje průběh a atmosféru středečnho utkání HC Tábor proti Ledním Medvědům z Pelhřimova.  

  Více...
 • Fotogalerie z utkání proti Žďáru

  Út 28.11. |

  Průběh sobotního nepovedeného duelu proti Žďáru nad Sázavou neunikl ani tentokrát zostřené pozornosti fotografů Tomáše Danka a Hanky Grundové. Galerii nadejte zde.

    

  Více...
Starší aktuality