MLADŠÍ DOROST: Kohouti také v domácí ligové premiéře proti Krkonošům střelecky zářili

14.09.2015 01:17, autor: Pavel Šácha

Ligový mladší dorost zatím v úvodu sezony své příznivce baví ofenzivní silou. Po devítibrankovém vítězství v Pardubicích skórovali v nedělní domácí premiéře sedmkrát, a to je dovedlo k cenné výhře nad soupeřem z Krkonoš.

HC Tábor - HC Krkonoše

7:4 (4:2, 2:1, 1:1)

Neděle, 13.9.2015 13:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Adamec (Řezáč), Kratochvíl, Bednář (Adamec, Řezáč), Kratochvíl (Komma, Harazin), Adamec (Bednář), Kratochvíl, Komma (Lang).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Bláhová (Baloun) - Hubata, Šafář, Štekr, Volčík, Šedivý, Čížek, Černošek - Adamec, Řezáč, Bednář - Lang, Masopust, Himpan - Harazin, Komma, Kratochvíl - Přívozník, Petřík.

 René Skalický, trenér mladších dorostenců HC Tábor: "Vítězství nad velice kvalitním soupeřem je pro nás hodně cenné. Krkonoše budou letos patřit ke špičce tabulky. Hrály rychlý a důrazný hokej, ovšem kluci předvedli naši typickou nátlakovou hru okořeněnou brankami, a to nás samozřejmě těší. V obranné činnosti máme ještě řadu okének, ale ta jsou způsobená  přemírou  snahy  a chuti hrát hokej na riziko. Kluci jsou si vědomi, že uspějeme jedině, když soupeře přestřílíme. Proto je naše hra poměrně otevřená a opět se zrodil gólově bohatý zápas, který se musel divákům líbit. Naštěstí se nám pokaždé, když hosté zabrali a chtěli srovnat výsledek podařilo znovut odskočit.  Osobně raději vyhraju 9:8 než 1:0. Pílí a kázní se totiž nechají góly v naší síti eliminovat, zatímco naučit střeleckou potenci je těžší. Velice příjemně mne dnes překvapil třetí útok, který dal čtyři góly, a hlavně „raketa“ Kratochvíl."

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality