MLADŠÍ DOROST: Lídr rázně přeťal sérii Písku a ukázal, kdo opravdu vládne

06.03.2018 22:47, autor: Pavel Šácha

Táborští mladší dorostenci se v sobotu přehoupli přes další nepříjemnou ligovou překážku a k vytoužené cílové pásce v podobě postupu už mají velmi blízko. S píseckým rivalem, který si vysloužil velký respekt šestizápasovou vítěznou sérií, sice po první třetině prohrávali, ale pak už přepnuli na vyšší rychlostní stupeň. Konečný výsledek hovoří za všechno…

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor:
„Písek k nám přijel ověnčený šesti výhrami za sebou včetně skalpu Kolína, a proto jsme k zápasu vzhlíželi s respektem. V první třetině nám byl vyrovnaným soupeřem, i když nespravedlivě vedl, ale ve druhé části kluci pořádně zabrali a ukázali, že nám první příčka náleží právem. Ve třetí třetině už se hrálo vesměs v pásmu Písku, ale toužebně očekávaná desítka nakonec nepadla.“

Aktuality/píší o nás
  • Fotogalerie z vítězného derby

Čt 20.09. |

Průběh středečního domácího duelu táborského týmu proti rivalovi z Písku (6:1) přiblíží návštěvníkům tohoto webu také fotogalerie z dílny Hanky Grundové a Tomáše Danka.

• Ing. Jan Tesař ukončil svou činnost v klubu

St 19.09. |

Z důvodů velké pracovní vytíženosti a zaneprázdnění, na vlastní žádost, ukončil u klubu svoji činnost dosavadní ředitel marketinku Ing. Jan Tesař. Vedení klubu mu tímto děkuje za jeho obětavou práci a přeje do dalších dnů hodně zdraví a úspěchů. Zároveň klub zveřejňuje, že tuto pozici prozatím obsazovat nebude.

• Dorostenci po boji padli

Čt 13.09. |

Ani ze druhého kola extraligy dorostu si táborští mladíci noednesli bodovou výslužku. Po velkém boji s řadou šancí a výtečnými výkony brankářů podlehli ve čtvrtek hráčům Havlíčkova Brodu 2:3 a následně nedosáhli ani na bonusový čtvrtý bod v prodloužení, resp. v nájezdech.

• Hokej.cz si všiml gesta fair play

Po 27.08. |

Gesto táborského kapitána Jakuba Matušíka ze závěru utkání s Pelhřimovem neuniklo pozornosti sledovaného webu českého hokeje.

• Tadeáš Dvořák v Porubě

Út 07.08. |

Třiadvacetiletý Tadeáš Dvořák z táborské brankářské líhně se uchází o místo v brankovišti prvoligové Poruby. V loňském ročníku hájil tento mladý gólman barvy Kadaně a stihl i jeden extraligový start v dresu chomutovských Pirátů.