MLADŠÍ DOROST: Táborští si zajeli zahrát „bago“ na Vysočinu. A góly nešetřili…

22.10.2017 23:40, autor: Pavel Šácha

Mužstvo mladšího dorostu má za sebou další „povinný“ duel ve své regionální ligové skupině. V Ledních Medvědech nenašli na Vysočině dravé nenasytné šelmy, ale spíše bezbranná plyšová zvířátka na hraní. Drtivé dvouciferné vítězství Kohoutů bylo bohužel pro ně vykoupeno zbytečnými zraněními dvou hráčů.

L. Medvědi Pelhřimov - HC Tábor

2:18 (1:3, 1:10, 0:5)

Neděle, 22.10.2017 0:00 - Dorost

Branky a nahrávky: 17. Březina, 35. Březina (Nerad) - 1. Berka (Matoušek, Kundrát), 1. Slabý (Eremiáš, Šrubař) 6.Slabý (Kovářík), 22. Slabý (Kovářík, Kofroň), 26. Slabý (Kovářík, Janda), 27. Kundrát (Eremiáš, Matoušek), 28. Slabý (Kovářík, Máca), 29. Kundrát (Eremiáš, Kofroň), 35. Šťastný (Kovářík, Sviták), 36. Kundrát (Matoušek, Křepelka), 36. Matoušek (Kundrát, Křepelka), 39. Kovářík (Máca), 40. Kundrát (Matoušek, Eremiáš), 44. Matoušek, 54. Rů žička, 55. Křepelka, 56. Eremiáš (Matoušek, Janda), 56. Matoušek (Janda)

Rozhodčí: Brýdl - Kocman, Malík.   Vyloučení: 8:2   Využití: 1:1   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 15:65   Diváci: 19

L. MEDVĚDI PELHŘIMOV: Vašíček – Glejtek, Kříž, Novotný, Soukup, Procházka, Kumžak – Březina, Nerad, Jaroš, Razima, Zábrana, Zelenka.

HC TÁBOR: Machálek (Novák) – Kofroň, Křepelka, Šrubař, Janda, Adamec, Krch – Kovářík, Berka, Slabý, Eremiáš, Kundrát, Matoušek, Šťastný, Máca, Ent, Sviták, Růžička.

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor:
„K utkání není ani co dodat… Snad jenom, že asi musíme na tréninku více trénovat 'bago', protože se hrálo neustále ve třetině Pelhřimova. Škoda promarněné první třetiny, kdy byli kluci ve hře naprosto neukáznění, a opět jsme jim o přestávce museli důrazně domlouvat. Pak už se náš výkon o hodně zlepšil. Stínem utkání jsou naše dvě zranění; kluci pod dojmem lehkého zápasu nejdou do soubojů řádně připravení a s patřičným důrazem, a pak se něco takového stane. Doufám, že se oba dají o pauze dohromady před těžkým zápasem v Pardubicích.“