Mladší výběr Kohoutů vtiskl švýcarské turnajové misi zlatou tečku

11.04.2018 20:32, autor: Pavel Šácha

Mladí hokejisté táborského HC si na závěr letošní sezony užili turnajovou účast švýcarského Yverdonu. O bronzovém úspěchu staršího týmu jsme už informovali. Úspěšné účinkování Kohoutů ovšem vyšperkoval mladší tým, který bez jediné porážky prolétl až k zisku vítězné trofeje.

Mladší výběr Kohoutů vtiskl švýcarské turnajové misi zlatou tečku


Hráči ročníku 2006 (kategorie U12) prošli šestičlenným turnajem bez jediné porážky a po zásluze získali do svého držení vítěznou turnajovou trofej. Také oni se přitom museli popasovat se staršími protivníky ze Švýcarska, Itálie a Francie.

VÝSLEDKY HC TÁBOR

ZÁKLADNÍ SKUPINA: – Yverdon Les Bains 3:5 (branky Tábora P. Pospíchal 2, J. Pospíchal, Eremiáš, Mohyla), – Lausanne 4 Clubs 6:2 (Vlček 3, Šilháb 2, J. Pospíchal), – Real Torino 3:1 (P. Pospíchal, J. Pospíchal, Křepelka), – Rapaces de Gap 9:1 (P.: Pospíchal 2, Eremiáš 2, Vlček 2, Křepelka, J. Pospíchal, Šilháb), – Torino Bulls 1:1 (Vlček).

SEMIFINÁLE: – Lausanne 4 Clubs 5:2 (J. Pospíchal 2, Vlček, Mohyla, Jirášek).

FINÁLE: – Torino Bulls 2:1 (P. Pospíchal, Eremiáš).

Sestava táborského týmu: Šrámek, Ostrý – Jirášek, Kovanda, Sokol, Šťastný, Anděl, Pěček, Eremiáš, Petr Pospíchal, Vlček, Jan Pospíchal, Šilháb, Křepelka, Mohyla, Sochůrek, Lukeš, Slavík.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští mladíci ve Švýcarsku

  Čt 29.03. |

  Mladí hokejisté HC Tábor se ve středu vypravili reprezentovat klubové barvy na turnaj kategorie U15 do švýcarského Yverdonu.  Tradiční pozvání přijali od odchovance HC Tábor Jiřího Rambouska, který ve švýcarském klubu působí jako trenér.

 • Mostečtí Lvi a Studénka do II. ligy (?)

  Pá 16.03. |

  Třetí nejvyšší soutěž už zná jména klubů, které mohou využít právo postupu z krajských vod. Po odřeknutí řady vítězů krajských soutěží včetně jihočeských Strakonic svaz zrušil kvalifikaci o druhou ligu. Jedinými týmy, které reflektovaly na možnost usilovat o republikovou soutěž, byl celek Mosteckýh Lvů a moravský HC Studénka.   

 • VÝJEZD DO KLATOV

  Po 05.02. |

  Fanoušci HC Tábor pořádají autobosuový zájezd na sobotní utkání do Klatov. Čas odjezdu od zimního stadionu bude upřesněn, cena činí přibližně 150 Kč. Zájemci o místo v autobuse se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonním čísle 722 09 72 99, a to do středeční 22. hodiny. Počet volných míst je 20, výjezd se uskuteční pouze při naplnění 75% kapacity. Informace obdrží přihlášení v SMS zprávě.    

 • Hráči HC Tábor na olympiádě!

  Po 29.01. |

  V Pardubickém kraji se v tomto týdnu rozhořely boje v rámci VIII. zimních her olympiády dětí a mládeže České republiky. V barvách hokejové reprezentace Jihočeského kraje má početnou kolonii také klub HC Tábor. Její zájmy hájí na východě Čech hned šestice Kohoutů, jmenovitě Adam Eremiáš, Marek Janda, Karel Křepelka, Martin Kundrát, Jan Nevšímal a David Šrubař. Na soupisce týmu nechybějí ani extáborští Oliver Šatný (Chomutov) a Dominik Brouček (Motor ČB). A konečně v rychlobruslení bude bojovat za svůj kraj další mladý hokejista Tábora David Kupka.   

 • Výteční mladší dorostenci!

  Ne 21.01. |

  Hráči mladšího dorosteneckého výběru HC Tábor nadále sní svůj sen o ligovém prvenství a návratu mezi tuzemskou elitu. O víkendu odehráli dva další úspěšné zápasy. Doma bez výrazných starostí porazili Lanškroun 6:1 a obstáli i v důležité nedělní bitvě na ledě přímého konkurenta z Kolína, kde zvítězili 6:3.

Starší aktuality