Mladší výběr Kohoutů vtiskl švýcarské turnajové misi zlatou tečku

11.04.2018 20:32, autor: Pavel Šácha

Mladí hokejisté táborského HC si na závěr letošní sezony užili turnajovou účast švýcarského Yverdonu. O bronzovém úspěchu staršího týmu jsme už informovali. Úspěšné účinkování Kohoutů ovšem vyšperkoval mladší tým, který bez jediné porážky prolétl až k zisku vítězné trofeje.

Mladší výběr Kohoutů vtiskl švýcarské turnajové misi zlatou tečku


Hráči ročníku 2006 (kategorie U12) prošli šestičlenným turnajem bez jediné porážky a po zásluze získali do svého držení vítěznou turnajovou trofej. Také oni se přitom museli popasovat se staršími protivníky ze Švýcarska, Itálie a Francie.

VÝSLEDKY HC TÁBOR

ZÁKLADNÍ SKUPINA: – Yverdon Les Bains 3:5 (branky Tábora P. Pospíchal 2, J. Pospíchal, Eremiáš, Mohyla), – Lausanne 4 Clubs 6:2 (Vlček 3, Šilháb 2, J. Pospíchal), – Real Torino 3:1 (P. Pospíchal, J. Pospíchal, Křepelka), – Rapaces de Gap 9:1 (P.: Pospíchal 2, Eremiáš 2, Vlček 2, Křepelka, J. Pospíchal, Šilháb), – Torino Bulls 1:1 (Vlček).

SEMIFINÁLE: – Lausanne 4 Clubs 5:2 (J. Pospíchal 2, Vlček, Mohyla, Jirášek).

FINÁLE: – Torino Bulls 2:1 (P. Pospíchal, Eremiáš).

Sestava táborského týmu: Šrámek, Ostrý – Jirášek, Kovanda, Sokol, Šťastný, Anděl, Pěček, Eremiáš, Petr Pospíchal, Vlček, Jan Pospíchal, Šilháb, Křepelka, Mohyla, Sochůrek, Lukeš, Slavík.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Vajgar právo postupu nevyválčil

  So 06.04. |

  Další jihočeský tým do druhé ligy minimálně v nadcházející sezoně nepřibyde. Jindřichohradecký Vajgar v sobotu podlehl soupeři z Českého Těšína doma 3:4 a nenapravil tak porážku 2:5 z prvního duelu. právo postupu tak vybojoval jeho přemožitel; otázkou zůstává, zda ho využije. Ve druhé sérii slaví postup do republikové soutěže Nová Paka, která rozesmutnila soupeře z Loun.  

 • Dorostenci vezou od Sázavy (jen) bod

  Pá 22.02. |

  Ve čtvrtečním utkání dorostenecké extraligy podlehli táborští mladíci ve Žďáru nad Sázavou poslednímu týmu tabulky 3:4. Ze závěrečných nájezdů ale vytěžili bod. V sobotu od 14.30 hodin hostí kohouti o prvenství bojující Havlíčkův Brod. 

  Více...
 • ŽIhadla hrát druhou ligu nebudou (?)

  Čt 21.02. |

  Z mapy druholigových mužstev pro nacházející mistrovský ročník téměř s určitostí zmizí Moravské Budějovice. Důvod? Majitel klubu Zdeněk Stojánek prodal licenci do jiného města. Pravděpdobně se jedná o Znojmo, které by mělo končit v mezináordní EBEL ligy a vrátit se do českých hokejových vod.

  Více...
 • Fotogalerie z Kopřivnice

  Po 04.02. |

  Tomáš Danko pro vás připravil bohaté menu snímků ze sobotního zápasu táborského týmu v Kopřivnici.

  Více...
 • Tábor může využít Ondřeje Šulka

  St 30.01. |

  Ve zbytku letošní druholigové sezony může mužstvo HC Tábor využít služeb útočníka Ondřeje Šulka. Českobudějovický forvard ve službách SK Kadaň má do Tábora, za který už v minulé sezoně několikrát nastoupil, vyřízené střídavé starty. Stejné je to i v případě univerzála Tomáše Hajiče, který se do kádru kadaňských Trhačů přesunul v průběhu sezony právě od Jordánu.   

Starší aktuality