Mladší výběr Kohoutů vtiskl švýcarské turnajové misi zlatou tečku

11.04.2018 20:32, autor: Pavel Šácha

Mladí hokejisté táborského HC si na závěr letošní sezony užili turnajovou účast švýcarského Yverdonu. O bronzovém úspěchu staršího týmu jsme už informovali. Úspěšné účinkování Kohoutů ovšem vyšperkoval mladší tým, který bez jediné porážky prolétl až k zisku vítězné trofeje.

Mladší výběr Kohoutů vtiskl švýcarské turnajové misi zlatou tečku


Hráči ročníku 2006 (kategorie U12) prošli šestičlenným turnajem bez jediné porážky a po zásluze získali do svého držení vítěznou turnajovou trofej. Také oni se přitom museli popasovat se staršími protivníky ze Švýcarska, Itálie a Francie.

VÝSLEDKY HC TÁBOR

ZÁKLADNÍ SKUPINA: – Yverdon Les Bains 3:5 (branky Tábora P. Pospíchal 2, J. Pospíchal, Eremiáš, Mohyla), – Lausanne 4 Clubs 6:2 (Vlček 3, Šilháb 2, J. Pospíchal), – Real Torino 3:1 (P. Pospíchal, J. Pospíchal, Křepelka), – Rapaces de Gap 9:1 (P.: Pospíchal 2, Eremiáš 2, Vlček 2, Křepelka, J. Pospíchal, Šilháb), – Torino Bulls 1:1 (Vlček).

SEMIFINÁLE: – Lausanne 4 Clubs 5:2 (J. Pospíchal 2, Vlček, Mohyla, Jirášek).

FINÁLE: – Torino Bulls 2:1 (P. Pospíchal, Eremiáš).

Sestava táborského týmu: Šrámek, Ostrý – Jirášek, Kovanda, Sokol, Šťastný, Anděl, Pěček, Eremiáš, Petr Pospíchal, Vlček, Jan Pospíchal, Šilháb, Křepelka, Mohyla, Sochůrek, Lukeš, Slavík.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tomáš Klestil v David servisu

  Čt 19.07. |

  Brankář Tomáš Klestil, který v posledních letech hájil barvy táborského mužstva, bude nadále působit ve třetí nejvyšší soutěži. Svou kariéru si prodlouží nedaleko od domova v barvách českobudějovického David servisu. Stejně jako pro Milana Dudáčka, který míří opačným směrem od Vltavy do služeb HC Tábor, tak bude pro devětadvacetiletého gólmana pikantní už první mistrovský duel této sezony. Ten spolu odehrají oba jihočeské celky ve středu 12. září na táborském ledě.  

 • Úsporný režim na webu HCT končí

  Pá 13.07. |

  V úterý 17. července skončí na webových stránkách HC Tábor režim dovolené a o slovo se přihlásí blížící se nová sezona 2018 – 2019. Odrazí se to v četnosti zpráv a servisních informací týkajících se mužů i klubové mládeže.  

 • ZEMŘEL PAN MIROSLAV VÍCH

  Út 15.05. |

  Po dlouhé těžké nemoci zemřel v pondělí 13. května ve věku 82 let pan Miroslav Vích, dlouholetý masér HC Tábor, vynikající a neúnavný sportovec, a do poslední chvíle i velký fanda táborského hokeje. Klub HC Tábor vyjadřuje všem pozůstalým upřímnou soustrast. Čest jeho památce!

 • Táborští mladíci ve Švýcarsku

  Čt 29.03. |

  Mladí hokejisté HC Tábor se ve středu vypravili reprezentovat klubové barvy na turnaj kategorie U15 do švýcarského Yverdonu.  Tradiční pozvání přijali od odchovance HC Tábor Jiřího Rambouska, který ve švýcarském klubu působí jako trenér.

 • Mostečtí Lvi a Studénka do II. ligy (?)

  Pá 16.03. |

  Třetí nejvyšší soutěž už zná jména klubů, které mohou využít právo postupu z krajských vod. Po odřeknutí řady vítězů krajských soutěží včetně jihočeských Strakonic svaz zrušil kvalifikaci o druhou ligu. Jedinými týmy, které reflektovaly na možnost usilovat o republikovou soutěž, byl celek Mosteckýh Lvů a moravský HC Studénka.   

Starší aktuality