Mladší výběr Kohoutů vtiskl švýcarské turnajové misi zlatou tečku

11.04.2018 20:32, autor: Pavel Šácha

Mladí hokejisté táborského HC si na závěr letošní sezony užili turnajovou účast švýcarského Yverdonu. O bronzovém úspěchu staršího týmu jsme už informovali. Úspěšné účinkování Kohoutů ovšem vyšperkoval mladší tým, který bez jediné porážky prolétl až k zisku vítězné trofeje.

Mladší výběr Kohoutů vtiskl švýcarské turnajové misi zlatou tečku


Hráči ročníku 2006 (kategorie U12) prošli šestičlenným turnajem bez jediné porážky a po zásluze získali do svého držení vítěznou turnajovou trofej. Také oni se přitom museli popasovat se staršími protivníky ze Švýcarska, Itálie a Francie.

VÝSLEDKY HC TÁBOR

ZÁKLADNÍ SKUPINA: – Yverdon Les Bains 3:5 (branky Tábora P. Pospíchal 2, J. Pospíchal, Eremiáš, Mohyla), – Lausanne 4 Clubs 6:2 (Vlček 3, Šilháb 2, J. Pospíchal), – Real Torino 3:1 (P. Pospíchal, J. Pospíchal, Křepelka), – Rapaces de Gap 9:1 (P.: Pospíchal 2, Eremiáš 2, Vlček 2, Křepelka, J. Pospíchal, Šilháb), – Torino Bulls 1:1 (Vlček).

SEMIFINÁLE: – Lausanne 4 Clubs 5:2 (J. Pospíchal 2, Vlček, Mohyla, Jirášek).

FINÁLE: – Torino Bulls 2:1 (P. Pospíchal, Eremiáš).

Sestava táborského týmu: Šrámek, Ostrý – Jirášek, Kovanda, Sokol, Šťastný, Anděl, Pěček, Eremiáš, Petr Pospíchal, Vlček, Jan Pospíchal, Šilháb, Křepelka, Mohyla, Sochůrek, Lukeš, Slavík.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Fotogalerie z vítězného derby

  Čt 20.09. |

  Průběh středečního domácího duelu táborského týmu proti rivalovi z Písku (6:1) přiblíží návštěvníkům tohoto webu také fotogalerie z dílny Hanky Grundové a Tomáše Danka.  

  Více...
 • Ing. Jan Tesař ukončil svou činnost v klubu

  St 19.09. |

  Z důvodů velké pracovní vytíženosti a zaneprázdnění, na vlastní žádost, ukončil u klubu svoji činnost dosavadní ředitel marketinku Ing. Jan Tesař. Vedení klubu mu tímto děkuje za jeho obětavou práci a přeje do dalších dnů hodně zdraví a úspěchů. Zároveň klub zveřejňuje, že tuto pozici prozatím obsazovat nebude.

 • Dorostenci po boji padli

  Čt 13.09. |

  Ani ze druhého kola extraligy dorostu si táborští mladíci noednesli bodovou výslužku. Po velkém boji s řadou šancí a výtečnými výkony brankářů podlehli ve čtvrtek hráčům Havlíčkova Brodu 2:3 a následně nedosáhli ani na bonusový čtvrtý bod v prodloužení, resp. v nájezdech.

  Více...
 • Hokej.cz si všiml gesta fair play

  Po 27.08. |

  Gesto táborského kapitána Jakuba Matušíka ze závěru utkání s Pelhřimovem neuniklo pozornosti sledovaného webu českého hokeje.  

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v Porubě

  Út 07.08. |

  Třiadvacetiletý Tadeáš Dvořák z táborské brankářské líhně se uchází o místo v brankovišti prvoligové Poruby. V loňském ročníku hájil tento mladý gólman barvy Kadaně a stihl i jeden extraligový start v dresu chomutovských Pirátů.

Starší aktuality