Modro-bílí ve Švýcarsku září, oba týmy mají v kapse přímý postup do semifinále

06.04.2019 23:55, autor: Pavel Šácha

Proudem informací z turnajových bojů ve švýcarském Yverdonu dorazil k táborskému Jordánu velmi příjemný rezultát sobotního dne. Oba táborské týmy si díky svým dosavadním výsledkům zajistily přímý postup do nedělního semifinále! Mužstvo U15 se do něj prodralo ze druhé příčky, „třináctky“ vstoupily do předsálí korunovační síně dokonce z prvního místa.

Modro-bílí ve Švýcarsku září, oba týmy mají v kapse přímý postup do semifinále
Společný snímek táborských hokejvých reprezentantů v Yverdonu.

 

TURNAJ U15

HC Tábor – HC Torino Bulls 6:0

Branky Tábora: Koreš (Sabiniok), Koreš (Sabiniok), Pospíchal (O. Kolací, Seidl), Seidl, Pospíchal (Seidl), Seidl (Pospíchal). Střely na branku: 30:0. Vyloučení: 0:1. Úspěšnost brankáře: Noháč 100 %.

HC Tábor – Lausanne 4 Clubs 0:0

Střely: 3:9. Vyloučení: 5:2 (Eichler, Šťastný, Koreš, Seidl, O. Kolací). Úspěšnost brankáře: Jansa 100 %.

TURNAJ U13

HC Tábor – HC Torino Bulls 2:0

Branky: Pospíchal (Mohyla), Sochůrek (Křepelka). Střely: 20:3. Vyloučení: 0:2. Úspěšnost brankáře: Šrámek 100 %.

HC Tábor – Lausanne 4 Clubs 2:3

Branky Tábora: Pospíchal (Jirášek), Klatovský (Kostka, Anděl). Střely: 20:5. Vyloučení: 3:0 (Mohyla, Pospíchal, Podzimek). Úspěšnost brankáře: Ostrý 62,50 %.

HC Tábor – Rapaces de Gap 4:2

Branky Tábora: Podzimek (Kostka), Kostka (Klatovský, Podzimek), Vlček, Pospíchal (Jirášek, Mohyla). Střely: 7:7. Vyloučení: 6:4 (Kovanda 2, Vlček, Lukeš, Sochůrek, Kostka). Úspěšnost brankáře: Ostrý 77,77 %.

V neděli dopoledne vyrukují táborské výběry na semifinálové bojiště, po poledni turnaj vyvrcholí zápasy o bronz a o celkové prvenství. Políčí kohouti na zisk nejcennějších trofejí?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Golden Dragon najde azyl ve Slaném

  Po 17.06. |

  Za konfrontací s čínským hokejem nebudou táborští hokejisté jezdit do původně avizovaného Berouna, ale do Slaného. Právě tam by měli reprezentanti týmu Golden Dragon hrát své domácí zápasy, přičemž trénovat budou na kladenském zimním stadionu. 

 • Druhá liga pětikolově?

  St 12.06. |

  Ve čtvrtek se zřejmě definitivně rozhodne o konečné podobě druhé hokejové ligy v ročníku 2019 - 2020. Ještě předtím se objevil námět na zvýšení počtu plánovaných zápasů základní části, který většina klubů podporuje. Dostavila se také žádost Kolína o přeřazení do skupiny Sever. Jak bude nakonec soutěž vypadat?

  Více...
 • B-tým se nepřihlásil do krajské ligy

  Po 27.05. |

  Mezi přihlášenými týmy do nového ročníku krajské ligy mužů (zatím) chybí B-mužstvo HC Tábor. Podle slov člena správní rady Miroslava Voleny ovšem padne definitivní verdikt na zasedání správní rady klubu v příštím týdnu.  

 • Dominik Pavlát nejlepším juniorem Česka

  Ne 05.05. |

  Odchovanec táborského hokeje Dominik Pavlát sehrál na galavečeru českého hokeje jednu z hlavních rolí. Talentovaný brankář, který působí v organizaci chomutovských Pirátů, převzal ocenění pro nejlepšího tuzemského juniora v sezoně 2018 - 2019.  

 • Vajgar právo postupu nevyválčil

  So 06.04. |

  Další jihočeský tým do druhé ligy minimálně v nadcházející sezoně nepřibyde. Jindřichohradecký Vajgar v sobotu podlehl soupeři z Českého Těšína doma 3:4 a nenapravil tak porážku 2:5 z prvního duelu. právo postupu tak vybojoval jeho přemožitel; otázkou zůstává, zda ho využije. Ve druhé sérii slaví postup do republikové soutěže Nová Paka, která rozesmutnila soupeře z Loun.  

Starší aktuality