Modro-bílí ve Švýcarsku září, oba týmy mají v kapse přímý postup do semifinále

06.04.2019 23:55, autor: Pavel Šácha

Proudem informací z turnajových bojů ve švýcarském Yverdonu dorazil k táborskému Jordánu velmi příjemný rezultát sobotního dne. Oba táborské týmy si díky svým dosavadním výsledkům zajistily přímý postup do nedělního semifinále! Mužstvo U15 se do něj prodralo ze druhé příčky, „třináctky“ vstoupily do předsálí korunovační síně dokonce z prvního místa.

Modro-bílí ve Švýcarsku září, oba týmy mají v kapse přímý postup do semifinále
Společný snímek táborských hokejvých reprezentantů v Yverdonu.

 

TURNAJ U15

HC Tábor – HC Torino Bulls 6:0

Branky Tábora: Koreš (Sabiniok), Koreš (Sabiniok), Pospíchal (O. Kolací, Seidl), Seidl, Pospíchal (Seidl), Seidl (Pospíchal). Střely na branku: 30:0. Vyloučení: 0:1. Úspěšnost brankáře: Noháč 100 %.

HC Tábor – Lausanne 4 Clubs 0:0

Střely: 3:9. Vyloučení: 5:2 (Eichler, Šťastný, Koreš, Seidl, O. Kolací). Úspěšnost brankáře: Jansa 100 %.

TURNAJ U13

HC Tábor – HC Torino Bulls 2:0

Branky: Pospíchal (Mohyla), Sochůrek (Křepelka). Střely: 20:3. Vyloučení: 0:2. Úspěšnost brankáře: Šrámek 100 %.

HC Tábor – Lausanne 4 Clubs 2:3

Branky Tábora: Pospíchal (Jirášek), Klatovský (Kostka, Anděl). Střely: 20:5. Vyloučení: 3:0 (Mohyla, Pospíchal, Podzimek). Úspěšnost brankáře: Ostrý 62,50 %.

HC Tábor – Rapaces de Gap 4:2

Branky Tábora: Podzimek (Kostka), Kostka (Klatovský, Podzimek), Vlček, Pospíchal (Jirášek, Mohyla). Střely: 7:7. Vyloučení: 6:4 (Kovanda 2, Vlček, Lukeš, Sochůrek, Kostka). Úspěšnost brankáře: Ostrý 77,77 %.

V neděli dopoledne vyrukují táborské výběry na semifinálové bojiště, po poledni turnaj vyvrcholí zápasy o bronz a o celkové prvenství. Políčí kohouti na zisk nejcennějších trofejí?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Fotogalerie ze zápasu v Příbrami

  Čt 13.02. |

  Průběh středečního utkání na příbramském stadionu svými snímky podrobně zmapoval Tomáš Danko. Prohlédněte si fotogalerii ze zápasu. 

  Více...
 • ROZHOVOR: Jakub Matušík

  Po 09.12. |

  Oficiální web českého hokeje www.hokej.cz vyzpovídal navrátilce do táborského druholigového týmu Jakuba Matušíka, který se rozpovídal nejen o návratu mezi kohouty, ale také o soutěži, Táboře i své hokejové budoucnosti. 

  Více...
 • David Novák v dresu Veselí

  So 30.11. |

  Brankáři z kádru druholigového týmu HC Tábor David Novák si v sobotu odbyl premiéru v dresu veselské Lokomotivy. A byla úspěšná. Týmu, kde nově působí formou měsíčního hostování, pomohl porazit na domácím ledě Jiskru Humpolec 6:2 a v tabulce krajské ligy se Veselští na svého soka bodově dotáhli.              

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

Starší aktuality