Nadcházející sezona naservíruje pestré menu soutěží a akcí pro fanoušky

15.05.2018 23:41, autor: Pavel Šácha

Přípravy na novou hokejovou sezonu jsou v plném proudu a od počátku května je opět živo i v útrobách zimního stadionu a jeho okolí. Postupně odstartoval letní dril všech klubových výběrů HC Tábor a jejich reprezentanti podstoupí pod otěžemi svých trenérů nutnou tréninkovou dřinu. Stejně jako příprava hokejistů jsou v plném proudu i přípravy zpestření domácích mistrovských zápasů A-mužstva spojená s programem a akcemi pro fanoušky.


Věříme, že letošní značně obměněný a obohacený program diváky zaujme a z jednotlivých střetnutí budou i díky němu odcházet spokojeni. Vedení HC Tábor je připraveno reagovat i na případné podněty ze strany samotných fanoušků, které mohou zasílat na e-mail: soutezhct@seznam.cz.

Na co se mohou fanoušci těšit?


Už v letních měsících zahájí sezonu FOTOSOUTĚŽ, která bude vyhlášena ve dvou kategoriích do 15 let a nad 15 let.

Úplnou novinkou bude v letošním roce soutěž NEJ FANYNKA HC TÁBOR. Připravena je pro všechny slečny a dámy, které navštěvují hokejová utkání táborského „áčka“.

Zajímavou obměnou projde tradiční STŘELECKÁ SOUTĚŽ. Vedle základních kol se postupně uskuteční také finálová kola za stanovené období. Všechno pak vyvrcholí velkým superfinále za celou základní část, při kterém budou ve hře velmi atraktivní ceny.

Fanoušci Kohoutů se budou v sezoně osobně podílet na vyhlášení NEJLEPŠÍHO HRÁČE UTKÁNÍ a současně vyhlášeným hokejistům i předávat věcné ceny. Spolu s nimi se tohoto úkonu chopí i vybraný hokejista žákovských mužstev, pro něhož to bude odměna od trenérů za výkon v utkání. Věcná cena čeká přitom čeká nejen na hráče, ale i na samotného fanouška - aktéra vyhlášení.

Chcete překvapit na narozeniny někoho z vaší rodiny, kamaráda či kamarádku, potomka, anebo kohokoliv, na kom vám záleží? Pak je právě pro vás připravena další akce pod názvem MULTIMEDIÁLNÍ KOSTKA PRO FANOUŠKY. V rámci domácího mistrovského zápasu HC Tábor připravíte vašemu oslavenci nezapomenutelný dárek v podobě originálního přání na multimediální kostce nad ledem.

Stejně jako v loňské sezoně, tak i v nadcházejícím ročníku nesmí chybět soutěž O VSTUPENKY NA EXTRALIGU A WSM LIGU. Díky ní mohou výherci z řad fanoušků HC Tábor zažít hokejovou atmosféru v našich nejvyšších hokejových soutěžích.

Také v letošním roce zařadí klub do svého programu CHARITATIVNÍ UTKÁNÍ. Budeme rádi, pokud nám fanoušci zašlou na e-mail: soutezhct@seznam.cz své návrhy, jakým směrem by se měla letošní charitativní pomoc ubírat. V souvislosti s tímto zápasem je v jednání speciální a jedinečná sada dresů, kterou by si následně mohli fanoušci zakoupit.

PARTNER TÝMU – to je název dalšího programu, který je pro fanoušky připraven na nadcházející ročník. Na ty z nich, kteří se do programu přihlásí, čeká několik výhod, zajímavých cen. Především se pak mohou těšit na bližší kontakt se členy táborského A-týmu i na nevšední zážitky v nejbližší sezóně.

Příprava na nový ročník finišuje i ve FANSHOPU. Vedle nových produktů se už nyní pracuje na třetím ročníku AUTOGRAMIÁDY, která by měla vypuknout se zahájením soutěže A-mužstva. Pro malé neposedy je opět naplánován tradiční ČERTOVSKÝ REJ a nebudou chybět ani soutěže prostřednictvím facebooku.

Podrobnosti k jednotlivým soutěžím a akcím budou postupně zveřejňovány s blížícím se termínem jejich uskutečnění. Stejně tak budeme informovat také o akcích pro fanoušky, které jsou v jednání.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Derby v Písku před objektivem

  Po 22.10. |

  Fotografka Hanka Grundová pro vás připravila průřez průběhem sobotního derby na píseckém ledě, které pro kohouty skončilo těsnou porážkou 2:3.

  Více...
 • Jakub Suchánek do Litvínova

  St 17.10. |

  Zkušený táborský odchovanec Jakub Suchánek bude minimálně měsíc oblékat dres extraligové vervy Litvínov. ze své Dukly Jihlava bude vypomáhat na severu Čech výměnou za dva litvínovské hráče Davida Tůmu a Lukáše Douderu. Přejme "Segemu", ať se mu v novém působišti daří!

 • Ondřej Kachyňa může hrát za Tábor

  Po 08.10. |

  Druholigový tým Tábora může v probíhající sezoně nově využít služeb českobudějovického obránce Ondřeje Kachyni. Robustní bek Motoru, který už oblékal dres kohoutů v uplynulém ročníku, má po návratu z Kadaně vyřízené k Jordánu střídavé starty.

 • Dorost doma udržel jen bod

  So 29.09. |

  Extraligoví dorostenci podlehli v sobotu na domácím ledě Žďáru nad Sázavou 1:2, a přišli tak v důležitém utkání o tři body. Ten čtvrtý nakonec v Táboře díky vyhranému prodloužení zůstal. O branky domácího týmu se postarali Kundrát a v prodloužení Vaněk.

 • Dorost má první extraligovou výhru!

  Čt 27.09. |

  Táborští dorostenci ve čtvrtek okusili opojnou chuť extraligového vítězství. Narodilo se na ledě Mladé Boleslavi, kde zvítězili 5:3 po prodloužení a odvezli si domů všechny čtyři body, které byly v banku. V sobotu ve 13.30 hodin hrají doma další důležitý duel s mladými žďárskými Plameny (ne tedy s Havlíčkovým Brodem, jak bylo původně chybně uvedeno - za chybu se omlouváme). 

  Více...
Starší aktuality