Nadcházející sezona naservíruje pestré menu soutěží a akcí pro fanoušky

15.05.2018 23:41, autor: Pavel Šácha

Přípravy na novou hokejovou sezonu jsou v plném proudu a od počátku května je opět živo i v útrobách zimního stadionu a jeho okolí. Postupně odstartoval letní dril všech klubových výběrů HC Tábor a jejich reprezentanti podstoupí pod otěžemi svých trenérů nutnou tréninkovou dřinu. Stejně jako příprava hokejistů jsou v plném proudu i přípravy zpestření domácích mistrovských zápasů A-mužstva spojená s programem a akcemi pro fanoušky.


Věříme, že letošní značně obměněný a obohacený program diváky zaujme a z jednotlivých střetnutí budou i díky němu odcházet spokojeni. Vedení HC Tábor je připraveno reagovat i na případné podněty ze strany samotných fanoušků, které mohou zasílat na e-mail: soutezhct@seznam.cz.

Na co se mohou fanoušci těšit?


Už v letních měsících zahájí sezonu FOTOSOUTĚŽ, která bude vyhlášena ve dvou kategoriích do 15 let a nad 15 let.

Úplnou novinkou bude v letošním roce soutěž NEJ FANYNKA HC TÁBOR. Připravena je pro všechny slečny a dámy, které navštěvují hokejová utkání táborského „áčka“.

Zajímavou obměnou projde tradiční STŘELECKÁ SOUTĚŽ. Vedle základních kol se postupně uskuteční také finálová kola za stanovené období. Všechno pak vyvrcholí velkým superfinále za celou základní část, při kterém budou ve hře velmi atraktivní ceny.

Fanoušci Kohoutů se budou v sezoně osobně podílet na vyhlášení NEJLEPŠÍHO HRÁČE UTKÁNÍ a současně vyhlášeným hokejistům i předávat věcné ceny. Spolu s nimi se tohoto úkonu chopí i vybraný hokejista žákovských mužstev, pro něhož to bude odměna od trenérů za výkon v utkání. Věcná cena čeká přitom čeká nejen na hráče, ale i na samotného fanouška - aktéra vyhlášení.

Chcete překvapit na narozeniny někoho z vaší rodiny, kamaráda či kamarádku, potomka, anebo kohokoliv, na kom vám záleží? Pak je právě pro vás připravena další akce pod názvem MULTIMEDIÁLNÍ KOSTKA PRO FANOUŠKY. V rámci domácího mistrovského zápasu HC Tábor připravíte vašemu oslavenci nezapomenutelný dárek v podobě originálního přání na multimediální kostce nad ledem.

Stejně jako v loňské sezoně, tak i v nadcházejícím ročníku nesmí chybět soutěž O VSTUPENKY NA EXTRALIGU A WSM LIGU. Díky ní mohou výherci z řad fanoušků HC Tábor zažít hokejovou atmosféru v našich nejvyšších hokejových soutěžích.

Také v letošním roce zařadí klub do svého programu CHARITATIVNÍ UTKÁNÍ. Budeme rádi, pokud nám fanoušci zašlou na e-mail: soutezhct@seznam.cz své návrhy, jakým směrem by se měla letošní charitativní pomoc ubírat. V souvislosti s tímto zápasem je v jednání speciální a jedinečná sada dresů, kterou by si následně mohli fanoušci zakoupit.

PARTNER TÝMU – to je název dalšího programu, který je pro fanoušky připraven na nadcházející ročník. Na ty z nich, kteří se do programu přihlásí, čeká několik výhod, zajímavých cen. Především se pak mohou těšit na bližší kontakt se členy táborského A-týmu i na nevšední zážitky v nejbližší sezóně.

Příprava na nový ročník finišuje i ve FANSHOPU. Vedle nových produktů se už nyní pracuje na třetím ročníku AUTOGRAMIÁDY, která by měla vypuknout se zahájením soutěže A-mužstva. Pro malé neposedy je opět naplánován tradiční ČERTOVSKÝ REJ a nebudou chybět ani soutěže prostřednictvím facebooku.

Podrobnosti k jednotlivým soutěžím a akcím budou postupně zveřejňovány s blížícím se termínem jejich uskutečnění. Stejně tak budeme informovat také o akcích pro fanoušky, které jsou v jednání.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Ing. Jan Tesař ukončil svou činnost v klubu

  St 19.09. |

  Z důvodů velké pracovní vytíženosti a zaneprázdnění, na vlastní žádost, ukončil u klubu svoji činnost dosavadní ředitel marketinku Ing. Jan Tesař. Vedení klubu mu tímto děkuje za jeho obětavou práci a přeje do dalších dnů hodně zdraví a úspěchů. Zároveň klub zveřejňuje, že tuto pozici prozatím obsazovat nebude.

 • Dorostenci po boji padli

  Čt 13.09. |

  Ani ze druhého kola extraligy dorostu si táborští mladíci noednesli bodovou výslužku. Po velkém boji s řadou šancí a výtečnými výkony brankářů podlehli ve čtvrtek hráčům Havlíčkova Brodu 2:3 a následně nedosáhli ani na bonusový čtvrtý bod v prodloužení, resp. v nájezdech.

  Více...
 • Hokej.cz si všiml gesta fair play

  Po 27.08. |

  Gesto táborského kapitána Jakuba Matušíka ze závěru utkání s Pelhřimovem neuniklo pozornosti sledovaného webu českého hokeje.  

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v Porubě

  Út 07.08. |

  Třiadvacetiletý Tadeáš Dvořák z táborské brankářské líhně se uchází o místo v brankovišti prvoligové Poruby. V loňském ročníku hájil tento mladý gólman barvy Kadaně a stihl i jeden extraligový start v dresu chomutovských Pirátů.

 • HC Tábor na jchokej.cz

  So 04.08. |

  Startu přípravy druholigového A-týmu HC Tábor se v povídání s koučem Arpádem Györim věnoval i web jchokej.cz.

  Více...
Starší aktuality