Old Boys to na táborském ledě rozbalili v plné parádě, turnaji vládly domácí týmy

10.09.2018 12:54, autor: Pavel Šácha

Zimní stadion v Táboře v sobotu ovládl už druhý ročník Old Boys Cupu. Dva veteránské výběry domácích „Vodníků“ doplnila v turnajové listině mužstva bratislavských Eagles a HC Praha, která se však v konečném účtování musela smířit se třetí a čtvrtou příčkou.

Old Boys to na táborském ledě rozbalili v plné parádě, turnaji vládly domácí týmy


Z prvenství se radoval táborský celek s označením A, který prošel turnajem hraným systémem každý s každým bez jediné ztráty. Druhému týmu Tábora pomohlo při rovnosti bodů s Bratislavou ke stříbru lepší skóre.

Ať už bylo umístění jakékoliv, akci si všichni její aktéři jaksepatří užili. „Bruslilo se pomaleji, než je zvykem při zápasech profesionálů, i tak ale dříve narození hokejisté všem dokázali, že ještě zdaleka nepatří do hokejového důchodu,“ nechal se slyšet jeden z lídrů pořádajících Old Boys VS Tábor František Ševčík.

Po vyhlášení výsledků turnaje se hráči všech týmů sešli ke společnému posezení. „Hlavní cenou a odměnou pro všechny bylo opékání a konzumace selátka i výborně vychlazeného piva,“ poznamenal s úsměvem František Ševčík a dodal. „Všichni účastníci turnaje si zaslouží poděkování, a už teď se můžeme těšit na třetí ročník. Speciální díky patří fotografům, kteří na nás nikdy nezapomenou, jmenovitě Hance Grundové a Tomáši Dankovi. Z Budějovic dorazil i Patrik Krejčí.“

VÝSLEDKY TURNAJE: VS Tábor A – VS Tábor B 4:1 (branky Šilháb, Bouška, Kadilák, Ševčík – Zeman), HC Eagles Bratislava – HC Praha 6:2, VS Tábor A – HC Praha 8:2 (Bouška 3, Kadilák 2, Bergr, Tupý, Šilháb), VS Tábor B – HC Eagles Bratislava 3:3 (Vošta, Tenkl, Zeman), VS Tábor A – HC Eagles Bratislava 10:4 (Ševčík 4, Kadilák 2, Schenk 2, Fencl, Bouška), VS Tábor B – HC Praha 7:2 (Vošta 2, Šimeček 2, Zeman, Tenkl, Nekovář).

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. Tábor A, 2. Tábor B, 3. Bratislava, 4. Praha.

Sestavy táborských týmů – VS Tábor A: Krejčiřík – Bergr, Adamec, Lomský, Kapic – Fencl, Kadilak, Šilháb, Ševčík, Schenk, Bouška, Tupý. VS Tábor B: Fučík – Nekovář, Mužík, Škulina, Samec – Lutovský, Šimeček, Vošta, Tenkl, Zagrapan, Zeman.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Čtvrteční zápasy skupin Jih a Východ

  Čt 03.01. |

  Zápasy 29. kola: David Servis České Budějovice – Žďár nad Sázavou 5:6, Písek – Havlíčkův Brod 3:4 po prodloužení, Pelhřimov – Moravské Budějovice 3:4, Valašské Meziříčí – Opava 6:4, Šumperk – Hodonín 1:6.                        

 • David Blažek v univerzitní reprezentaci

  Pá 28.12. |

  Kapitán druholigového týmu Tábora David Blažek hájil v pátek 28. prosince barvy Univerzitního výběru České republiky, který se připravuje na březnovou univerziádu v ruském Krasnojarsku. V duelu na ledě Písku se mohl se svými spoluhráči radovat z hladké výhry v poměru 7:2.

 • Anna Kotounová zbrojí s reprezentací na MS

  Čt 27.12. |

  Obránkyně táborského juniorského týmu Anna Kotounová nechybí v sestavě české reprezentace do 18 let, které vrcholí příprava na lednové mistrovství světa v Japonsku. V jihlavském přípravném duelu s týmem Washington Pride plnila již zkušená reprezentantka roli asistentky kapitánky.             

 • Mladík Martin Kundrát pro hokej.cz

  Po 17.12. |

  Jednu z opor extraligového dorosteneckého týmu Tábora Martina Kundráta vyzpovídala redaktorka serveru hokej.cz.

  Více...
 • Vánoční dresy HCT na hokej.cz

  Pá 14.12. |

  Sobotního charitativního utkání na táborském ledě si všiml také server hokej.cz

  Více...
Starší aktuality