Old Boys to na táborském ledě rozbalili v plné parádě, turnaji vládly domácí týmy

10.09.2018 12:54, autor: Pavel Šácha

Zimní stadion v Táboře v sobotu ovládl už druhý ročník Old Boys Cupu. Dva veteránské výběry domácích „Vodníků“ doplnila v turnajové listině mužstva bratislavských Eagles a HC Praha, která se však v konečném účtování musela smířit se třetí a čtvrtou příčkou.

Old Boys to na táborském ledě rozbalili v plné parádě, turnaji vládly domácí týmy


Z prvenství se radoval táborský celek s označením A, který prošel turnajem hraným systémem každý s každým bez jediné ztráty. Druhému týmu Tábora pomohlo při rovnosti bodů s Bratislavou ke stříbru lepší skóre.

Ať už bylo umístění jakékoliv, akci si všichni její aktéři jaksepatří užili. „Bruslilo se pomaleji, než je zvykem při zápasech profesionálů, i tak ale dříve narození hokejisté všem dokázali, že ještě zdaleka nepatří do hokejového důchodu,“ nechal se slyšet jeden z lídrů pořádajících Old Boys VS Tábor František Ševčík.

Po vyhlášení výsledků turnaje se hráči všech týmů sešli ke společnému posezení. „Hlavní cenou a odměnou pro všechny bylo opékání a konzumace selátka i výborně vychlazeného piva,“ poznamenal s úsměvem František Ševčík a dodal. „Všichni účastníci turnaje si zaslouží poděkování, a už teď se můžeme těšit na třetí ročník. Speciální díky patří fotografům, kteří na nás nikdy nezapomenou, jmenovitě Hance Grundové a Tomáši Dankovi. Z Budějovic dorazil i Patrik Krejčí.“

VÝSLEDKY TURNAJE: VS Tábor A – VS Tábor B 4:1 (branky Šilháb, Bouška, Kadilák, Ševčík – Zeman), HC Eagles Bratislava – HC Praha 6:2, VS Tábor A – HC Praha 8:2 (Bouška 3, Kadilák 2, Bergr, Tupý, Šilháb), VS Tábor B – HC Eagles Bratislava 3:3 (Vošta, Tenkl, Zeman), VS Tábor A – HC Eagles Bratislava 10:4 (Ševčík 4, Kadilák 2, Schenk 2, Fencl, Bouška), VS Tábor B – HC Praha 7:2 (Vošta 2, Šimeček 2, Zeman, Tenkl, Nekovář).

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. Tábor A, 2. Tábor B, 3. Bratislava, 4. Praha.

Sestavy táborských týmů – VS Tábor A: Krejčiřík – Bergr, Adamec, Lomský, Kapic – Fencl, Kadilak, Šilháb, Ševčík, Schenk, Bouška, Tupý. VS Tábor B: Fučík – Nekovář, Mužík, Škulina, Samec – Lutovský, Šimeček, Vošta, Tenkl, Zagrapan, Zeman.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Derby v Písku před objektivem

  Po 22.10. |

  Fotografka Hanka Grundová pro vás připravila průřez průběhem sobotního derby na píseckém ledě, které pro kohouty skončilo těsnou porážkou 2:3.

  Více...
 • Jakub Suchánek do Litvínova

  St 17.10. |

  Zkušený táborský odchovanec Jakub Suchánek bude minimálně měsíc oblékat dres extraligové vervy Litvínov. ze své Dukly Jihlava bude vypomáhat na severu Čech výměnou za dva litvínovské hráče Davida Tůmu a Lukáše Douderu. Přejme "Segemu", ať se mu v novém působišti daří!

 • Ondřej Kachyňa může hrát za Tábor

  Po 08.10. |

  Druholigový tým Tábora může v probíhající sezoně nově využít služeb českobudějovického obránce Ondřeje Kachyni. Robustní bek Motoru, který už oblékal dres kohoutů v uplynulém ročníku, má po návratu z Kadaně vyřízené k Jordánu střídavé starty.

 • Dorost doma udržel jen bod

  So 29.09. |

  Extraligoví dorostenci podlehli v sobotu na domácím ledě Žďáru nad Sázavou 1:2, a přišli tak v důležitém utkání o tři body. Ten čtvrtý nakonec v Táboře díky vyhranému prodloužení zůstal. O branky domácího týmu se postarali Kundrát a v prodloužení Vaněk.

 • Dorost má první extraligovou výhru!

  Čt 27.09. |

  Táborští dorostenci ve čtvrtek okusili opojnou chuť extraligového vítězství. Narodilo se na ledě Mladé Boleslavi, kde zvítězili 5:3 po prodloužení a odvezli si domů všechny čtyři body, které byly v banku. V sobotu ve 13.30 hodin hrají doma další důležitý duel s mladými žďárskými Plameny (ne tedy s Havlíčkovým Brodem, jak bylo původně chybně uvedeno - za chybu se omlouváme). 

  Více...
Starší aktuality