Old Boys to na táborském ledě rozbalili v plné parádě, turnaji vládly domácí týmy

10.09.2018 12:54, autor: Pavel Šácha

Zimní stadion v Táboře v sobotu ovládl už druhý ročník Old Boys Cupu. Dva veteránské výběry domácích „Vodníků“ doplnila v turnajové listině mužstva bratislavských Eagles a HC Praha, která se však v konečném účtování musela smířit se třetí a čtvrtou příčkou.

Old Boys to na táborském ledě rozbalili v plné parádě, turnaji vládly domácí týmy


Z prvenství se radoval táborský celek s označením A, který prošel turnajem hraným systémem každý s každým bez jediné ztráty. Druhému týmu Tábora pomohlo při rovnosti bodů s Bratislavou ke stříbru lepší skóre.

Ať už bylo umístění jakékoliv, akci si všichni její aktéři jaksepatří užili. „Bruslilo se pomaleji, než je zvykem při zápasech profesionálů, i tak ale dříve narození hokejisté všem dokázali, že ještě zdaleka nepatří do hokejového důchodu,“ nechal se slyšet jeden z lídrů pořádajících Old Boys VS Tábor František Ševčík.

Po vyhlášení výsledků turnaje se hráči všech týmů sešli ke společnému posezení. „Hlavní cenou a odměnou pro všechny bylo opékání a konzumace selátka i výborně vychlazeného piva,“ poznamenal s úsměvem František Ševčík a dodal. „Všichni účastníci turnaje si zaslouží poděkování, a už teď se můžeme těšit na třetí ročník. Speciální díky patří fotografům, kteří na nás nikdy nezapomenou, jmenovitě Hance Grundové a Tomáši Dankovi. Z Budějovic dorazil i Patrik Krejčí.“

VÝSLEDKY TURNAJE: VS Tábor A – VS Tábor B 4:1 (branky Šilháb, Bouška, Kadilák, Ševčík – Zeman), HC Eagles Bratislava – HC Praha 6:2, VS Tábor A – HC Praha 8:2 (Bouška 3, Kadilák 2, Bergr, Tupý, Šilháb), VS Tábor B – HC Eagles Bratislava 3:3 (Vošta, Tenkl, Zeman), VS Tábor A – HC Eagles Bratislava 10:4 (Ševčík 4, Kadilák 2, Schenk 2, Fencl, Bouška), VS Tábor B – HC Praha 7:2 (Vošta 2, Šimeček 2, Zeman, Tenkl, Nekovář).

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. Tábor A, 2. Tábor B, 3. Bratislava, 4. Praha.

Sestavy táborských týmů – VS Tábor A: Krejčiřík – Bergr, Adamec, Lomský, Kapic – Fencl, Kadilak, Šilháb, Ševčík, Schenk, Bouška, Tupý. VS Tábor B: Fučík – Nekovář, Mužík, Škulina, Samec – Lutovský, Šimeček, Vošta, Tenkl, Zagrapan, Zeman.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dorost zůstal doma bez bodu

  So 22.09. |

  Dorostenecký tým Tábor podlehl v sobotním extraligovém střetnutí na domácím ledě Dukle Jihlava 2:5. Obě branyk poraženého týmu zaznamenal Suchan.  

 • Fotogalerie z vítězného derby

  Čt 20.09. |

  Průběh středečního domácího duelu táborského týmu proti rivalovi z Písku (6:1) přiblíží návštěvníkům tohoto webu také fotogalerie z dílny Hanky Grundové a Tomáše Danka.  

  Více...
 • Ing. Jan Tesař ukončil svou činnost v klubu

  St 19.09. |

  Z důvodů velké pracovní vytíženosti a zaneprázdnění, na vlastní žádost, ukončil u klubu svoji činnost dosavadní ředitel marketinku Ing. Jan Tesař. Vedení klubu mu tímto děkuje za jeho obětavou práci a přeje do dalších dnů hodně zdraví a úspěchů. Zároveň klub zveřejňuje, že tuto pozici prozatím obsazovat nebude.

 • Dorostenci po boji padli

  Čt 13.09. |

  Ani ze druhého kola extraligy dorostu si táborští mladíci noednesli bodovou výslužku. Po velkém boji s řadou šancí a výtečnými výkony brankářů podlehli ve čtvrtek hráčům Havlíčkova Brodu 2:3 a následně nedosáhli ani na bonusový čtvrtý bod v prodloužení, resp. v nájezdech.

  Více...
 • Hokej.cz si všiml gesta fair play

  Po 27.08. |

  Gesto táborského kapitána Jakuba Matušíka ze závěru utkání s Pelhřimovem neuniklo pozornosti sledovaného webu českého hokeje.  

  Více...
Starší aktuality