Old Boys to na táborském ledě rozbalili v plné parádě, turnaji vládly domácí týmy

10.09.2018 12:54, autor: Pavel Šácha

Zimní stadion v Táboře v sobotu ovládl už druhý ročník Old Boys Cupu. Dva veteránské výběry domácích „Vodníků“ doplnila v turnajové listině mužstva bratislavských Eagles a HC Praha, která se však v konečném účtování musela smířit se třetí a čtvrtou příčkou.

Old Boys to na táborském ledě rozbalili v plné parádě, turnaji vládly domácí týmy


Z prvenství se radoval táborský celek s označením A, který prošel turnajem hraným systémem každý s každým bez jediné ztráty. Druhému týmu Tábora pomohlo při rovnosti bodů s Bratislavou ke stříbru lepší skóre.

Ať už bylo umístění jakékoliv, akci si všichni její aktéři jaksepatří užili. „Bruslilo se pomaleji, než je zvykem při zápasech profesionálů, i tak ale dříve narození hokejisté všem dokázali, že ještě zdaleka nepatří do hokejového důchodu,“ nechal se slyšet jeden z lídrů pořádajících Old Boys VS Tábor František Ševčík.

Po vyhlášení výsledků turnaje se hráči všech týmů sešli ke společnému posezení. „Hlavní cenou a odměnou pro všechny bylo opékání a konzumace selátka i výborně vychlazeného piva,“ poznamenal s úsměvem František Ševčík a dodal. „Všichni účastníci turnaje si zaslouží poděkování, a už teď se můžeme těšit na třetí ročník. Speciální díky patří fotografům, kteří na nás nikdy nezapomenou, jmenovitě Hance Grundové a Tomáši Dankovi. Z Budějovic dorazil i Patrik Krejčí.“

VÝSLEDKY TURNAJE: VS Tábor A – VS Tábor B 4:1 (branky Šilháb, Bouška, Kadilák, Ševčík – Zeman), HC Eagles Bratislava – HC Praha 6:2, VS Tábor A – HC Praha 8:2 (Bouška 3, Kadilák 2, Bergr, Tupý, Šilháb), VS Tábor B – HC Eagles Bratislava 3:3 (Vošta, Tenkl, Zeman), VS Tábor A – HC Eagles Bratislava 10:4 (Ševčík 4, Kadilák 2, Schenk 2, Fencl, Bouška), VS Tábor B – HC Praha 7:2 (Vošta 2, Šimeček 2, Zeman, Tenkl, Nekovář).

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. Tábor A, 2. Tábor B, 3. Bratislava, 4. Praha.

Sestavy táborských týmů – VS Tábor A: Krejčiřík – Bergr, Adamec, Lomský, Kapic – Fencl, Kadilak, Šilháb, Ševčík, Schenk, Bouška, Tupý. VS Tábor B: Fučík – Nekovář, Mužík, Škulina, Samec – Lutovský, Šimeček, Vošta, Tenkl, Zagrapan, Zeman.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Vajgar právo postupu nevyválčil

  So 06.04. |

  Další jihočeský tým do druhé ligy minimálně v nadcházející sezoně nepřibyde. Jindřichohradecký Vajgar v sobotu podlehl soupeři z Českého Těšína doma 3:4 a nenapravil tak porážku 2:5 z prvního duelu. právo postupu tak vybojoval jeho přemožitel; otázkou zůstává, zda ho využije. Ve druhé sérii slaví postup do republikové soutěže Nová Paka, která rozesmutnila soupeře z Loun.  

 • Dorostenci vezou od Sázavy (jen) bod

  Pá 22.02. |

  Ve čtvrtečním utkání dorostenecké extraligy podlehli táborští mladíci ve Žďáru nad Sázavou poslednímu týmu tabulky 3:4. Ze závěrečných nájezdů ale vytěžili bod. V sobotu od 14.30 hodin hostí kohouti o prvenství bojující Havlíčkův Brod. 

  Více...
 • ŽIhadla hrát druhou ligu nebudou (?)

  Čt 21.02. |

  Z mapy druholigových mužstev pro nacházející mistrovský ročník téměř s určitostí zmizí Moravské Budějovice. Důvod? Majitel klubu Zdeněk Stojánek prodal licenci do jiného města. Pravděpdobně se jedná o Znojmo, které by mělo končit v mezináordní EBEL ligy a vrátit se do českých hokejových vod.

  Více...
 • Fotogalerie z Kopřivnice

  Po 04.02. |

  Tomáš Danko pro vás připravil bohaté menu snímků ze sobotního zápasu táborského týmu v Kopřivnici.

  Více...
 • Tábor může využít Ondřeje Šulka

  St 30.01. |

  Ve zbytku letošní druholigové sezony může mužstvo HC Tábor využít služeb útočníka Ondřeje Šulka. Českobudějovický forvard ve službách SK Kadaň má do Tábora, za který už v minulé sezoně několikrát nastoupil, vyřízené střídavé starty. Stejné je to i v případě univerzála Tomáše Hajiče, který se do kádru kadaňských Trhačů přesunul v průběhu sezony právě od Jordánu.   

Starší aktuality