Permanentky na druholigové zápasy v základní části jsou stále k mání

19.08.2017 13:38, autor: Pavel Šácha

Prodej permanentních vstupenek na již probíhající druholigovou sezonu 2017 – 2018 ještě pokračuje a nadále s nimi můžete ušetřit.

Permanentky na druholigové zápasy v základní části jsou stále k mání


Cena kartičky opravňující její držitele ke vstupu na 18 domácích utkání základní části činí 800 Kč, což znamená že jim umožní ušetřit 280 Kč oproti běžnému vstupnému na jednotlivé zápasy. To zůstává na 60 Kč, přičemž ženy a děti do 140 cm půjdou opět na zápasy zdarma. Volný vstup mají i držitelé ZTP/P a je pro ně vyhrazen vchod přes recepci zimního stadionu.

 Pro svou permanentku si mohou hokejoví fandové buď na recepci zimního stadionu, do Fanshopu HC Tábor, nebo přímo do kanceláře klubu. K dispozici jim bude také na pokladnách při úvodních domácích zápasech táborského týmu, a to až do 14. října, kdy Kohouti hostí Kolín. 

 Kompletní informace o vstupném najdete naleznete ve stejnojmenné sekci na tomto webu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • GRATULUJEME!

  Čt 16.11. |

  Právě dnes - 16. listopadu - slaví 33. narozeniny táborský odchovanec ve službách extraligové Dukly Jihlava Jakub Suchánek. Přejeme mu touto cestou hodně zdraví, spokojenosti a hokejových úspěchů. Stejně tak dnes sfouknou svíčky na narozeninovém dortu dva mladí hráči HC Tábor: David Boháč slaví 9 let, Michal Mužík 11 let. Rovněž k nim směřuje gratulace.  

 • Bohatá galerie z duelu Tábor - Klatovy

  Pá 10.11. |

  Středeční předehrávaný duel mezi táborským týmem a soupeřem z Klatov (7:3) přinesl mnoho zajímavých okamžiků. Většina z nich se k vám nyní vrací prostřednictvím bohaté nabídky snímků Tomáše Danka a Hanky Grundové, a to z ledové plochy i z hlediště. 

  Více...
 • Jiří Severa opět v modro-bílém!

  Ne 05.11. |

  Ve středečním utkání proti mužstvu z Klatov by se měl v táborském dresu představit odchovanec klubu Jiří Severa. Vytáhlý forvard, jenž si v létě vydobyl smlouvu v prvoligovém Ústí nad Labem, využije při pauze druhé nejvyšší soutěže vyřízený střídavý start do mateřského klubu. 

 • Sobotní krajské derby v obrazech

  Ne 29.10. |

  Vítězné střetnutí táborského mužstva s píseckým sousedem mapuje příliv snímků Hanky Grundové a Tomáše Danka.

  Více...
 • Fotogalerie z Pelhřimova

  Čt 26.10. |

  Před fotoaparáty Hanky Grundové
  a Tomáše Danka se neukryl ani průběh nevydařeného středečního vystoupení Kohoutů na ledě Pelhřimova. 

  Více...
Starší aktuality