Permanentky na druholigové zápasy v základní části jsou stále k mání

19.08.2017 13:38, autor: Pavel Šácha

Prodej permanentních vstupenek na již probíhající druholigovou sezonu 2017 – 2018 ještě pokračuje a nadále s nimi můžete ušetřit.

Permanentky na druholigové zápasy v základní části jsou stále k mání


Cena kartičky opravňující její držitele ke vstupu na 18 domácích utkání základní části činí 800 Kč, což znamená že jim umožní ušetřit 280 Kč oproti běžnému vstupnému na jednotlivé zápasy. To zůstává na 60 Kč, přičemž ženy a děti do 140 cm půjdou opět na zápasy zdarma. Volný vstup mají i držitelé ZTP/P a je pro ně vyhrazen vchod přes recepci zimního stadionu.

 Pro svou permanentku si mohou hokejoví fandové buď na recepci zimního stadionu, do Fanshopu HC Tábor, nebo přímo do kanceláře klubu. K dispozici jim bude také na pokladnách při úvodních domácích zápasech táborského týmu, a to až do 14. října, kdy Kohouti hostí Kolín. 

 Kompletní informace o vstupném najdete naleznete ve stejnojmenné sekci na tomto webu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Mostečtí Lvi a Studénka do II. ligy (?)

  Pá 16.03. |

  Třetí nejvyšší soutěž už zná jména klubů, které mohou využít právo postupu z krajských vod. Po odřeknutí řady vítězů krajských soutěží včetně jihočeských Strakonic svaz zrušil kvalifikaci o druhou ligu. Jedinými týmy, které reflektovaly na možnost usilovat o republikovou soutěž, byl celek Mosteckýh Lvů a moravský HC Studénka.   

 • VÝJEZD DO KLATOV

  Po 05.02. |

  Fanoušci HC Tábor pořádají autobosuový zájezd na sobotní utkání do Klatov. Čas odjezdu od zimního stadionu bude upřesněn, cena činí přibližně 150 Kč. Zájemci o místo v autobuse se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonním čísle 722 09 72 99, a to do středeční 22. hodiny. Počet volných míst je 20, výjezd se uskuteční pouze při naplnění 75% kapacity. Informace obdrží přihlášení v SMS zprávě.    

 • Hráči HC Tábor na olympiádě!

  Po 29.01. |

  V Pardubickém kraji se v tomto týdnu rozhořely boje v rámci VIII. zimních her olympiády dětí a mládeže České republiky. V barvách hokejové reprezentace Jihočeského kraje má početnou kolonii také klub HC Tábor. Její zájmy hájí na východě Čech hned šestice Kohoutů, jmenovitě Adam Eremiáš, Marek Janda, Karel Křepelka, Martin Kundrát, Jan Nevšímal a David Šrubař. Na soupisce týmu nechybějí ani extáborští Oliver Šatný (Chomutov) a Dominik Brouček (Motor ČB). A konečně v rychlobruslení bude bojovat za svůj kraj další mladý hokejista Tábora David Kupka.   

 • Výteční mladší dorostenci!

  Ne 21.01. |

  Hráči mladšího dorosteneckého výběru HC Tábor nadále sní svůj sen o ligovém prvenství a návratu mezi tuzemskou elitu. O víkendu odehráli dva další úspěšné zápasy. Doma bez výrazných starostí porazili Lanškroun 6:1 a obstáli i v důležité nedělní bitvě na ledě přímého konkurenta z Kolína, kde zvítězili 6:3.

 • VÝJEZD DO PELHŘIMOVA

  Čt 18.01. |

  Fans HC Tábor přichystali pro zájemce autobusový zájezd na utkání HC Tábor v Pelhřimově, které se hraje v sobotu 20. ledna. Jeho cena je stanovena na 100 Kč, odjezd v 16.30 hodin od táborského zimního stadionu. Přihlášky ve tvaru jméno, příjmení, počet osob posílejte na tel. 722 097 299.

Starší aktuality