POZDRAVY ZE ŠVÉDSKA: Osmá třída zahájila skandinávský příběh dvěma výhrami

07.03.2017 00:11, autor: Pavel Šácha


Hráči táborské osmé třídy HC Tábor a jejich doprovod znovu dobývají, a zároveň poznávají Švédsko.

 Mužstvo od Jordánu si ani  letošním roce nenechalo ujít příležitost poznat kraj, mravy, a především mládežnický hokej v zemi tří korunek. Mladí Kohouti už mají za sebou dva zápasy s domácími soupeři a oba ověnčili vítězstvím.

 V Dalenu zvítězili svěřenci trenérů Arpáda Györiho a Tomáše Kratochvíla 6:2. Dvě branky vítězného českého týmu obstaral Šťastný, po jedné přidali Eremiáš, Brouček, Šrubař a Ent. Druhé střetnutí svedlo táborské hokejisty dohromady s týmem HC Eksjö, a také tentokrát byli úspěšní, když zvítězili 7:5. Dvakrát se gólově prosadil Brouček, jeden zápis do listiny střelců si připsali Turek, Kundrát, Eremiáš, Sviták a Šťastný.   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jiří Severa v přípravě Ústí

  Po 24.07. |

  Vytáhlý táborský forvard Jiří Severa, který absolvoval s Kohouty celý letní dril, zkouší své štěstí v přípravě prvoligového Ústí nad Labem. Na zahajovacím tréninku Slovanu se objevil spolu s dalšími čtyřiatřiceti hokejisty; někteří z nich mají své místo v kádru Severočechů jisté, jiní o něj budou bojovat. 

 • Finále první fáze přípravy

  Po 26.06. |

  V tomto týdnu vyvrcholí program suché přípravy mužů HC Tábor. V nejbližších dnech přineseme nové informace z dění v mužstvu během tohoto období. 

 • Aleš Totter povede Letňany

  Út 13.06. |

  Mezi druholigovou společností se v novém ročníku představí také Letci z pražských Letňan. Ti už také mají dispečera, který by je měl nástrahami premiérové sezony ve třetí nejvyšší soutěži provést. Podle zprávy na webu Letňan jsou Pražané domluveni s Alešem Totterem, kterého si táborští fandové pamatují především z nedávného působení v Havlíčkově Brodě. Od ambiciózních Bruslařů se zkušený kouč v minulé sezoně přestěhoval do Mostu, pro který se nakonec marně snažil zachránit WSM ligu. 

 • Kouč Mazanec je v Německu

  Pá 09.06. |

  Ještě předtím, než se vynořila zpráva o konci Vajgaru Jindřichův Hradec ve druhé lize, změnil jeho kouč Milan Mazanec působiště. Zkušený lodivod, který strávil v minulosti i jednu sezonu na střídačce HC Tábor, se chopil trenérského kormidla v týmu 1. EV Weiden. Tamní Modří ďáblové působí v Oberlize Süd, tedy ve třetí nejvyšší německé soutěži. Pro padesátiletého stratéga je to po pětiletém působení v rakouském Zell am See druhá zahraniční štace.   

 • Novinka nad ledovou plochou

  St 31.05. |

  Fanoušci táborského hokeje i další návštěvníci zimního stadionu se mohou těšit na novinku týkající se kostky nad ledovou plochou. 

  Více...
Starší aktuality