Pozor! Nová klubová soutěž o Nej fanynku HC Tábor startuje, vítězku určí fanoušci

01.11.2018 22:07, autor: Pavel Šácha

Novinkou v letošním hokejovém roce u Jordánu se stane soutěž s výstižným názvem Nej fanynka HC Tábor. Připravena je pro všechny slečny a dámy, které navštěvují hokejová utkání táborských mužstev.

V průběhu jednotlivých střetnutí seniorských i mládežnických mužstev budou pořízeny fotografie fanynek, které se poté s jejich souhlasem zařadí do soutěže. Fotografie fanynek z jakéhokoliv utkání mohou zasílat i samotní fanoušci, a to nejpozději do 30. listopadu na adresu soutezhct@seznam.cz. Sami fanoušci pak rozhodnou svým hlasováním o držitelce titulu Nej fanynka HC Tábor. Tři ženy či dívky s nejvyšším počtem hlasů se navíc mohou těšit na věcné ceny.
 Již pořízené nebo zaslané fotografie budeme průběžně zveřejňovat při zápasech na světelné kostce, a také na webových stránkách HC Tábor.      

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dorostenci vezou od Sázavy (jen) bod

  Pá 22.02. |

  Ve čtvrtečním utkání dorostenecké extraligy podlehli táborští mladíci ve Žďáru nad Sázavou poslednímu týmu tabulky 3:4. Ze závěrečných nájezdů ale vytěžili bod. V sobotu od 14.30 hodin hostí kohouti o prvenství bojující Havlíčkův Brod. 

  Více...
 • ŽIhadla hrát druhou ligu nebudou (?)

  Čt 21.02. |

  Z mapy druholigových mužstev pro nacházející mistrovský ročník téměř s určitostí zmizí Moravské Budějovice. Důvod? Majitel klubu Zdeněk Stojánek prodal licenci do jiného města. Pravděpdobně se jedná o Znojmo, které by mělo končit v mezináordní EBEL ligy a vrátit se do českých hokejových vod.

  Více...
 • Fotogalerie z Kopřivnice

  Po 04.02. |

  Tomáš Danko pro vás připravil bohaté menu snímků ze sobotního zápasu táborského týmu v Kopřivnici.

  Více...
 • Tábor může využít Ondřeje Šulka

  St 30.01. |

  Ve zbytku letošní druholigové sezony může mužstvo HC Tábor využít služeb útočníka Ondřeje Šulka. Českobudějovický forvard ve službách SK Kadaň má do Tábora, za který už v minulé sezoně několikrát nastoupil, vyřízené střídavé starty. Stejné je to i v případě univerzála Tomáše Hajiče, který se do kádru kadaňských Trhačů přesunul v průběhu sezony právě od Jordánu.   

 • Čtvrteční zápasy skupin Jih a Východ

  Čt 03.01. |

  Zápasy 29. kola: David Servis České Budějovice – Žďár nad Sázavou 5:6, Písek – Havlíčkův Brod 3:4 po prodloužení, Pelhřimov – Moravské Budějovice 3:4, Valašské Meziříčí – Opava 6:4, Šumperk – Hodonín 1:6.                        

Starší aktuality