Pozor! Nová klubová soutěž o Nej fanynku HC Tábor startuje, vítězku určí fanoušci

01.11.2018 22:07, autor: Pavel Šácha

Novinkou v letošním hokejovém roce u Jordánu se stane soutěž s výstižným názvem Nej fanynka HC Tábor. Připravena je pro všechny slečny a dámy, které navštěvují hokejová utkání táborských mužstev.

V průběhu jednotlivých střetnutí seniorských i mládežnických mužstev budou pořízeny fotografie fanynek, které se poté s jejich souhlasem zařadí do soutěže. Fotografie fanynek z jakéhokoliv utkání mohou zasílat i samotní fanoušci, a to nejpozději do 30. listopadu na adresu soutezhct@seznam.cz. Sami fanoušci pak rozhodnou svým hlasováním o držitelce titulu Nej fanynka HC Tábor. Tři ženy či dívky s nejvyšším počtem hlasů se navíc mohou těšit na věcné ceny.
 Již pořízené nebo zaslané fotografie budeme průběžně zveřejňovat při zápasech na světelné kostce, a také na webových stránkách HC Tábor.      

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Lukáš Sladkovský míří do Anglie

  Čt 11.07. |

  Útočník Lukáš Sladkovský, který v uplynulé druholigové sezoně hájil i barvy HC Tábor, se o místo v kádru prvoligové Slavie, se kterou trénoval, rvát nebude. Podle serveru hokej.cz zamíří jeho budoucí kroky do Anglie, kde bude hájit barvy týmu Raiders IHC Romford.  

 • Golden Dragon najde azyl ve Slaném

  Po 17.06. |

  Za konfrontací s čínským hokejem nebudou táborští hokejisté jezdit do původně avizovaného Berouna, ale do Slaného. Právě tam by měli reprezentanti týmu Golden Dragon hrát své domácí zápasy, přičemž trénovat budou na kladenském zimním stadionu. 

 • Druhá liga pětikolově?

  St 12.06. |

  Ve čtvrtek se zřejmě definitivně rozhodne o konečné podobě druhé hokejové ligy v ročníku 2019 - 2020. Ještě předtím se objevil námět na zvýšení počtu plánovaných zápasů základní části, který většina klubů podporuje. Dostavila se také žádost Kolína o přeřazení do skupiny Sever. Jak bude nakonec soutěž vypadat?

  Více...
 • B-tým se nepřihlásil do krajské ligy

  Po 27.05. |

  Mezi přihlášenými týmy do nového ročníku krajské ligy mužů (zatím) chybí B-mužstvo HC Tábor. Podle slov člena správní rady Miroslava Voleny ovšem padne definitivní verdikt na zasedání správní rady klubu v příštím týdnu.  

 • Dominik Pavlát nejlepším juniorem Česka

  Ne 05.05. |

  Odchovanec táborského hokeje Dominik Pavlát sehrál na galavečeru českého hokeje jednu z hlavních rolí. Talentovaný brankář, který působí v organizaci chomutovských Pirátů, převzal ocenění pro nejlepšího tuzemského juniora v sezoně 2018 - 2019.  

Starší aktuality