Pozoruhodný start do ligy! Hráči HC Tábor budou prvním soupeřem čínského týmu

25.06.2019 19:00, autor: Pavel Šácha

Druholigoví táborští hokejisté už poznali svůj zápasový program v novém ročníku soutěže. A začne pro ně pořádně zostra…!

Pozoruhodný start do ligy! Hráči HC Tábor budou prvním soupeřem čínského týmu


Hned na úvod mistrovských bojů – ve středu 11. září – se mužstvo HC Tábor vypraví do Slaného, kde na něj bude netrpělivě čekat nejsledovanější tým celé soutěže: China Gold Dragon.

Na domácím ledě se kohouti představí poprvé v sobotu 14. září, kdy si to od 18 hodin rozdají s Nymburkem. Také následující středeční výjezd za soupeřem je zavede k nováčkovi druhé ligy, a to do Příbrami. V sobotu 21. září přivítá táborský tým ambiciózní Klatovy a zářijový program zakončí ve středu 25. září tradiční ostře sledovanou bitvou na ledě píseckého rivala.

Kompletní los HC Tábor v základní části soutěže zveřejníme později.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Lukáš Sladkovský míří do Anglie

  Čt 11.07. |

  Útočník Lukáš Sladkovský, který v uplynulé druholigové sezoně hájil i barvy HC Tábor, se o místo v kádru prvoligové Slavie, se kterou trénoval, rvát nebude. Podle serveru hokej.cz zamíří jeho budoucí kroky do Anglie, kde bude hájit barvy týmu Raiders IHC Romford.  

 • Golden Dragon najde azyl ve Slaném

  Po 17.06. |

  Za konfrontací s čínským hokejem nebudou táborští hokejisté jezdit do původně avizovaného Berouna, ale do Slaného. Právě tam by měli reprezentanti týmu Golden Dragon hrát své domácí zápasy, přičemž trénovat budou na kladenském zimním stadionu. 

 • Druhá liga pětikolově?

  St 12.06. |

  Ve čtvrtek se zřejmě definitivně rozhodne o konečné podobě druhé hokejové ligy v ročníku 2019 - 2020. Ještě předtím se objevil námět na zvýšení počtu plánovaných zápasů základní části, který většina klubů podporuje. Dostavila se také žádost Kolína o přeřazení do skupiny Sever. Jak bude nakonec soutěž vypadat?

  Více...
 • B-tým se nepřihlásil do krajské ligy

  Po 27.05. |

  Mezi přihlášenými týmy do nového ročníku krajské ligy mužů (zatím) chybí B-mužstvo HC Tábor. Podle slov člena správní rady Miroslava Voleny ovšem padne definitivní verdikt na zasedání správní rady klubu v příštím týdnu.  

 • Dominik Pavlát nejlepším juniorem Česka

  Ne 05.05. |

  Odchovanec táborského hokeje Dominik Pavlát sehrál na galavečeru českého hokeje jednu z hlavních rolí. Talentovaný brankář, který působí v organizaci chomutovských Pirátů, převzal ocenění pro nejlepšího tuzemského juniora v sezoně 2018 - 2019.  

Starší aktuality