Příprava na suchu je v polovině. "Kluci tomu dávají opravdu hodně," těší trenéry

31.05.2019 23:27, autor: Pavel Šácha

Táborští hokejisté v tomto týdnu zapečetili první polovinu suché přípravy před novou druholigovou sezonou. Za sebou mají necelý měsíc tradiční dřiny a před sebou stejně dlouhé a výživné období, z jehož fondu by měli čerpat síly na startu nového mistrovského ročníku.

Příprava na suchu je v polovině. "Kluci tomu dávají opravdu hodně," těší trenéry


Trenéři Arpád Györi a Miloslav Čech si ve svých plánech odškrtli všechny položky, které před hráče v uplynulých týdnech postavili. „Občas nám nepřálo počasí, ale s tím se musí počítat. Všechno, co jsme si předsevzali, jsme zatím splnili,“ informuje hlavní kouč kohoutů Arpád Györi. Pochvalnými slovy zahrnul i přístup hráčů, kteří se ke společné přípravě čtyřikrát v týdnu scházejí.
 „Kluci tomu dávají opravdu hodně a s tím, jak pracují, jsme zatím spokojení. Někteří hráči mají individuální plán, jiní museli přizpůsobit účast na trénincích studijním povinnostem. Ti, kteří zrovna trénovali, ale pokaždé makali naplno,“ ocenil úsilí svých oveček táborský lodivod.
 V červnových dnech se plnění tréninkových plánů pochopitelně ještě vystupňuje. „Některým klukům už skončily povinnosti ve škole a zapojí se naplno, objevit by se mohli už na suchu i někteří noví hráči,“ nechal se slyšet Arpád Györi.

Tréninkové dávky táborské družiny polykají i dva zajímaví „hosté“. Vedle již zmiňovaného odchovance a staronového obránce Motoru České Budějovice Jakuba Suchánka je to i další zkušený bek Martin Mazanec, odchovanec Písku, který strávil uplynulý ročník v nejvyšší britské soutěži.
 „Jsme rádi, že je tady máme. Svým přístupem jdou klukům příkladem, a to je jenom dobře,“ poznamenal asistent trenéra Miloslav Čech.             

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Nová anketa na webu

  Pá 20.09. |

  Na hlavním panelu  tohoto webu můžete až do pátku 27. září tipovat umístění táborského mužstva po základní části. Jak moc kohoutům věříte?

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality