PŘÍPRAVKA D: Poslední zářijová sobota měla pro táborské prvňáčky stříbrný odlesk

02.10.2018 00:04, autor: Pavel Šácha

Nejmladší kohoutci se v sobotu zúčastnili turnaje v nedalekém Veselí nad Lužnicí. Domů si přivezli stříbrnou medaili za druhé místo, když ve finálovém střetnutí podlehli domácí Lokomotivě.

PŘÍPRAVKA D: Poslední zářijová sobota měla pro táborské prvňáčky stříbrný odlesk


Na úvod turnaje přestříleli táborští benjamínci celek Motoru České Budějovice a následně svedli napínavou bitvu s domácími hráči. Poté, co porazili výrazným rozdílem i Slavoj Český Krumlov, čekala je v boji o prvenství odveta s domácí „Lokotkou“.
 Táborští ve finále dlouho vedli, těsný náskok se jim ale ubránit nepodařilo a těsně před koncem Veselští srovnali skóre zápasu. Napínavé finále tak musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V nich se hráčům Tábora nedařilo, a domů si tak odvezli pohár za druhé místo.

HC Tábor – Motor České Budějovice 14:1

Branky Tábora: Pešina 5, Soldát 4, Slaba 2, Zákostelecký, Babinský, Janovský.

HC Tábor – Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 2:3

Branky Tábora: Pešina 2.

HC Tábor – HC Slavoj Český Krumlov 14:1

Branky Tábora: Pešina 7, Soldát 3, Slaba, Zákostelecký, Babinský, Kačena.

FINÁLE: HC Tábor – Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 5:6 po s.n.

Branky Tábora: Pešina 3, Slaba, Kačena.

Sestava táborského týmu: Kačena (Janovský) – Pešina, Soldát, Slaba, Zákostelecký – Babinský, Kolář, Kočí, Janovský (Kačena).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • V PÁTEK 17.3. DO PŘÍBRAMI!

  Pá 10.03. |

  Fanclub HC Tábor vypravuje autobus na čtvrté osmifinálové utkání v Příbrami, které se hraje v pátek 17. března od 18.30 hodin. Cena: 200 - 300 Kč (velký autobus při počtu min. 45 osob), případně 160 Kč (malý autobus). Sraz: v 16.30 hodin u zimního stadionu v Táboře. Odjezd: 16.45 hodin. Zájemci se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonních číslech 606 189 129 či 720 275 194. Do zprávy je nutné uvést jméno, příjmení a počet osob.   

 • JÍZDNÍ ŘÁD II. LIGY

  Pá 03.03. |

  Web hokej.cz přinesl pohled na další program a systém play-off druhé hokejové ligy.

  Více...
 • Blesková anketa na webu

  Po 27.02. |

  Ve středu zapečetí táborští hokejisté dlohodobou fázi druhé ligy a poznají svého soupeře pro play-off. Zápas s Ústím rozhodne o tom, z jaké pozice do vyřazovacích bojů vyrukují. Stále ještě jsou ve hře tři varianty... Jaká z nich podle vás vejde v platnost? Hlasujte v anketě na tomto webu. 

 • Aleš Krátoška na Hokej.cz

  Pá 24.02. |

  Web hokej,.cz zveřejnil rozhovor s generálním manažerem našeho klubu Alešem Krátoškou. Co všechno v něm zaznělo?

  Více...
 • Chomutov v předehrávce zdolal Ústí

  Po 20.02. |

  Piráti z Chomutova se po pondělním předehrávaném střetnutí nadstavby prodrali na druhou příčku tabulky. Na domácím stadionu udolali před téměř 2700 diváky severočeského rivala z Ústí nad Labem 5:3.

  Více...
Starší aktuality