Pro Radka Seidla bude sobotní zápas rozlučkový, z Tábora míří do Milevska

14.09.2018 15:00, autor: Pavel Šácha

Druholigoví táborští hokejisté se budou muset v příštích dnech, týdnech a měsících obejít bez služeb zkušeného útočníka Radka Seidla. Sedmadvacetiletý hráč žijící v Nadějkově se po šesti letech strávených v táborském dresu rozhodl pro změnu, ale bez hokeje nezůstane – formou hostování do konce sezony bude působit v sousedním Milevsku.

Pro Radka Seidla bude sobotní zápas rozlučkový, z Tábora míří do Milevska


K těžkému rozhodnutí ukončit své působení u Jordánu přispěla u Radka Seidla i časová náročnost třetí nejvyšší soutěže, obzvláště v podobě, kterou před tímto ročníkem získala.
 „Je opravdu hodně náročné skloubit hokej ve druhé lize s prací i osobním životem. Teď tam navíc přibyly daleké cesty na Moravu. To rozhodnutí pro mne bylo velice těžké a zvažoval jsem ho dlouho, ale nakonec padlo,“ říká Radek Seidl, který ještě před svým odchodem vypomůže mužstvu v sobotním utkání na pelhřimovském ledě.

Už nyní ale poslal vzkaz táborským hokejovým příznivcům. „Chtěl bych jim za jejich podporu moc poděkovat,“ poznamenal nesmlouvavý bojovník s tím, že jeho táborská hokejová kapitola nemusí být definitivně uzavřená.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Vajgar právo postupu nevyválčil

  So 06.04. |

  Další jihočeský tým do druhé ligy minimálně v nadcházející sezoně nepřibyde. Jindřichohradecký Vajgar v sobotu podlehl soupeři z Českého Těšína doma 3:4 a nenapravil tak porážku 2:5 z prvního duelu. právo postupu tak vybojoval jeho přemožitel; otázkou zůstává, zda ho využije. Ve druhé sérii slaví postup do republikové soutěže Nová Paka, která rozesmutnila soupeře z Loun.  

 • Dorostenci vezou od Sázavy (jen) bod

  Pá 22.02. |

  Ve čtvrtečním utkání dorostenecké extraligy podlehli táborští mladíci ve Žďáru nad Sázavou poslednímu týmu tabulky 3:4. Ze závěrečných nájezdů ale vytěžili bod. V sobotu od 14.30 hodin hostí kohouti o prvenství bojující Havlíčkův Brod. 

  Více...
 • ŽIhadla hrát druhou ligu nebudou (?)

  Čt 21.02. |

  Z mapy druholigových mužstev pro nacházející mistrovský ročník téměř s určitostí zmizí Moravské Budějovice. Důvod? Majitel klubu Zdeněk Stojánek prodal licenci do jiného města. Pravděpdobně se jedná o Znojmo, které by mělo končit v mezináordní EBEL ligy a vrátit se do českých hokejových vod.

  Více...
 • Fotogalerie z Kopřivnice

  Po 04.02. |

  Tomáš Danko pro vás připravil bohaté menu snímků ze sobotního zápasu táborského týmu v Kopřivnici.

  Více...
 • Tábor může využít Ondřeje Šulka

  St 30.01. |

  Ve zbytku letošní druholigové sezony může mužstvo HC Tábor využít služeb útočníka Ondřeje Šulka. Českobudějovický forvard ve službách SK Kadaň má do Tábora, za který už v minulé sezoně několikrát nastoupil, vyřízené střídavé starty. Stejné je to i v případě univerzála Tomáše Hajiče, který se do kádru kadaňských Trhačů přesunul v průběhu sezony právě od Jordánu.   

Starší aktuality