Pro Radka Seidla bude sobotní zápas rozlučkový, z Tábora míří do Milevska

14.09.2018 15:00, autor: Pavel Šácha

Druholigoví táborští hokejisté se budou muset v příštích dnech, týdnech a měsících obejít bez služeb zkušeného útočníka Radka Seidla. Sedmadvacetiletý hráč žijící v Nadějkově se po šesti letech strávených v táborském dresu rozhodl pro změnu, ale bez hokeje nezůstane – formou hostování do konce sezony bude působit v sousedním Milevsku.

Pro Radka Seidla bude sobotní zápas rozlučkový, z Tábora míří do Milevska


K těžkému rozhodnutí ukončit své působení u Jordánu přispěla u Radka Seidla i časová náročnost třetí nejvyšší soutěže, obzvláště v podobě, kterou před tímto ročníkem získala.
 „Je opravdu hodně náročné skloubit hokej ve druhé lize s prací i osobním životem. Teď tam navíc přibyly daleké cesty na Moravu. To rozhodnutí pro mne bylo velice těžké a zvažoval jsem ho dlouho, ale nakonec padlo,“ říká Radek Seidl, který ještě před svým odchodem vypomůže mužstvu v sobotním utkání na pelhřimovském ledě.

Už nyní ale poslal vzkaz táborským hokejovým příznivcům. „Chtěl bych jim za jejich podporu moc poděkovat,“ poznamenal nesmlouvavý bojovník s tím, že jeho táborská hokejová kapitola nemusí být definitivně uzavřená.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Čtvrteční zápasy skupin Jih a Východ

  Čt 03.01. |

  Zápasy 29. kola: David Servis České Budějovice – Žďár nad Sázavou 5:6, Písek – Havlíčkův Brod 3:4 po prodloužení, Pelhřimov – Moravské Budějovice 3:4, Valašské Meziříčí – Opava 6:4, Šumperk – Hodonín 1:6.                        

 • David Blažek v univerzitní reprezentaci

  Pá 28.12. |

  Kapitán druholigového týmu Tábora David Blažek hájil v pátek 28. prosince barvy Univerzitního výběru České republiky, který se připravuje na březnovou univerziádu v ruském Krasnojarsku. V duelu na ledě Písku se mohl se svými spoluhráči radovat z hladké výhry v poměru 7:2.

 • Anna Kotounová zbrojí s reprezentací na MS

  Čt 27.12. |

  Obránkyně táborského juniorského týmu Anna Kotounová nechybí v sestavě české reprezentace do 18 let, které vrcholí příprava na lednové mistrovství světa v Japonsku. V jihlavském přípravném duelu s týmem Washington Pride plnila již zkušená reprezentantka roli asistentky kapitánky.             

 • Mladík Martin Kundrát pro hokej.cz

  Po 17.12. |

  Jednu z opor extraligového dorosteneckého týmu Tábora Martina Kundráta vyzpovídala redaktorka serveru hokej.cz.

  Více...
 • Vánoční dresy HCT na hokej.cz

  Pá 14.12. |

  Sobotního charitativního utkání na táborském ledě si všiml také server hokej.cz

  Více...
Starší aktuality