Pro Radka Seidla bude sobotní zápas rozlučkový, z Tábora míří do Milevska

14.09.2018 15:00, autor: Pavel Šácha

Druholigoví táborští hokejisté se budou muset v příštích dnech, týdnech a měsících obejít bez služeb zkušeného útočníka Radka Seidla. Sedmadvacetiletý hráč žijící v Nadějkově se po šesti letech strávených v táborském dresu rozhodl pro změnu, ale bez hokeje nezůstane – formou hostování do konce sezony bude působit v sousedním Milevsku.

Pro Radka Seidla bude sobotní zápas rozlučkový, z Tábora míří do Milevska


K těžkému rozhodnutí ukončit své působení u Jordánu přispěla u Radka Seidla i časová náročnost třetí nejvyšší soutěže, obzvláště v podobě, kterou před tímto ročníkem získala.
 „Je opravdu hodně náročné skloubit hokej ve druhé lize s prací i osobním životem. Teď tam navíc přibyly daleké cesty na Moravu. To rozhodnutí pro mne bylo velice těžké a zvažoval jsem ho dlouho, ale nakonec padlo,“ říká Radek Seidl, který ještě před svým odchodem vypomůže mužstvu v sobotním utkání na pelhřimovském ledě.

Už nyní ale poslal vzkaz táborským hokejovým příznivcům. „Chtěl bych jim za jejich podporu moc poděkovat,“ poznamenal nesmlouvavý bojovník s tím, že jeho táborská hokejová kapitola nemusí být definitivně uzavřená.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Derby v Písku před objektivem

  Po 22.10. |

  Fotografka Hanka Grundová pro vás připravila průřez průběhem sobotního derby na píseckém ledě, které pro kohouty skončilo těsnou porážkou 2:3.

  Více...
 • Jakub Suchánek do Litvínova

  St 17.10. |

  Zkušený táborský odchovanec Jakub Suchánek bude minimálně měsíc oblékat dres extraligové vervy Litvínov. ze své Dukly Jihlava bude vypomáhat na severu Čech výměnou za dva litvínovské hráče Davida Tůmu a Lukáše Douderu. Přejme "Segemu", ať se mu v novém působišti daří!

 • Ondřej Kachyňa může hrát za Tábor

  Po 08.10. |

  Druholigový tým Tábora může v probíhající sezoně nově využít služeb českobudějovického obránce Ondřeje Kachyni. Robustní bek Motoru, který už oblékal dres kohoutů v uplynulém ročníku, má po návratu z Kadaně vyřízené k Jordánu střídavé starty.

 • Dorost doma udržel jen bod

  So 29.09. |

  Extraligoví dorostenci podlehli v sobotu na domácím ledě Žďáru nad Sázavou 1:2, a přišli tak v důležitém utkání o tři body. Ten čtvrtý nakonec v Táboře díky vyhranému prodloužení zůstal. O branky domácího týmu se postarali Kundrát a v prodloužení Vaněk.

 • Dorost má první extraligovou výhru!

  Čt 27.09. |

  Táborští dorostenci ve čtvrtek okusili opojnou chuť extraligového vítězství. Narodilo se na ledě Mladé Boleslavi, kde zvítězili 5:3 po prodloužení a odvezli si domů všechny čtyři body, které byly v banku. V sobotu ve 13.30 hodin hrají doma další důležitý duel s mladými žďárskými Plameny (ne tedy s Havlíčkovým Brodem, jak bylo původně chybně uvedeno - za chybu se omlouváme). 

  Více...
Starší aktuality