Pro Radka Seidla bude sobotní zápas rozlučkový, z Tábora míří do Milevska

14.09.2018 15:00, autor: Pavel Šácha

Druholigoví táborští hokejisté se budou muset v příštích dnech, týdnech a měsících obejít bez služeb zkušeného útočníka Radka Seidla. Sedmadvacetiletý hráč žijící v Nadějkově se po šesti letech strávených v táborském dresu rozhodl pro změnu, ale bez hokeje nezůstane – formou hostování do konce sezony bude působit v sousedním Milevsku.

Pro Radka Seidla bude sobotní zápas rozlučkový, z Tábora míří do Milevska


K těžkému rozhodnutí ukončit své působení u Jordánu přispěla u Radka Seidla i časová náročnost třetí nejvyšší soutěže, obzvláště v podobě, kterou před tímto ročníkem získala.
 „Je opravdu hodně náročné skloubit hokej ve druhé lize s prací i osobním životem. Teď tam navíc přibyly daleké cesty na Moravu. To rozhodnutí pro mne bylo velice těžké a zvažoval jsem ho dlouho, ale nakonec padlo,“ říká Radek Seidl, který ještě před svým odchodem vypomůže mužstvu v sobotním utkání na pelhřimovském ledě.

Už nyní ale poslal vzkaz táborským hokejovým příznivcům. „Chtěl bych jim za jejich podporu moc poděkovat,“ poznamenal nesmlouvavý bojovník s tím, že jeho táborská hokejová kapitola nemusí být definitivně uzavřená.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dorost zůstal doma bez bodu

  So 22.09. |

  Dorostenecký tým Tábor podlehl v sobotním extraligovém střetnutí na domácím ledě Dukle Jihlava 2:5. Obě branyk poraženého týmu zaznamenal Suchan.  

 • Fotogalerie z vítězného derby

  Čt 20.09. |

  Průběh středečního domácího duelu táborského týmu proti rivalovi z Písku (6:1) přiblíží návštěvníkům tohoto webu také fotogalerie z dílny Hanky Grundové a Tomáše Danka.  

  Více...
 • Ing. Jan Tesař ukončil svou činnost v klubu

  St 19.09. |

  Z důvodů velké pracovní vytíženosti a zaneprázdnění, na vlastní žádost, ukončil u klubu svoji činnost dosavadní ředitel marketinku Ing. Jan Tesař. Vedení klubu mu tímto děkuje za jeho obětavou práci a přeje do dalších dnů hodně zdraví a úspěchů. Zároveň klub zveřejňuje, že tuto pozici prozatím obsazovat nebude.

 • Dorostenci po boji padli

  Čt 13.09. |

  Ani ze druhého kola extraligy dorostu si táborští mladíci noednesli bodovou výslužku. Po velkém boji s řadou šancí a výtečnými výkony brankářů podlehli ve čtvrtek hráčům Havlíčkova Brodu 2:3 a následně nedosáhli ani na bonusový čtvrtý bod v prodloužení, resp. v nájezdech.

  Více...
 • Hokej.cz si všiml gesta fair play

  Po 27.08. |

  Gesto táborského kapitána Jakuba Matušíka ze závěru utkání s Pelhřimovem neuniklo pozornosti sledovaného webu českého hokeje.  

  Více...
Starší aktuality