Slavnostnímu šlágru se dostalo důstojné kulisy, díky směřují i k hostům z Kotliny

18.12.2017 00:39, autor: Pavel Šácha

Kouzlo blížících se svátků a další z akcí, kdy se táborský hokej rozhodl podpořit dobrou věc, jakoby okouzlily všechny, kteří v sobotu táborský stadion navštívili.

Slavnostnímu šlágru se dostalo důstojné kulisy, díky směřují i k hostům z Kotliny


Více než dvě tisícovky diváků přichystali šlágru kola s charitativním puncem opravdu skvělou atmosféru. Ti domácí si zaslouží obrovské absolutorium za to, jak i za nepříznivého stavu hnali své hráče do útoku. „Naši příznivci byli zase fantastičtí,“ nechal se po utkání slyšet jeden z trenérů domácí družiny Zdeněk Šťastný a stejné hlasy zněly i z hráčské šatny.

Jedničku s hvězdičkou si však tentokrát vysloužili i hosté z Havlíčkova Brodu, od samotného týmu počínaje až po jeho příznivce. Už jen tím, jak se zapojili do přichystané akce na podporu tříletého Martínka. Hokejisté z Kotliny dali ve prospěch chlapce a jeho tety dohromady 5000 Kč, jejich fandové pak spontánně přispěli částkou 1000 Kč. Příznivci Bruslařů navíc nečinili nejmenší potíže ani pořadatelům a jejich působení na stadionu i odjezd domů se díky tomu obešel bez nepříjemností. Jedinou opravdu viditelnou „půtkou“ mezi oběma tábory byla snad jen pečlivě nachystaná chorea. 

 „Chtěl bych našim, ale i brodským fanouškům touto cestou poděkovat, samozřejmě hlavně za podporu naší akce,“ poznamenal manažer HC Tábor Miroslav Volena.

Utkání předcházel pochod fanoušků HC Tábor ze Žižkova náměstí. Fotogalerii přineseme během pondělí.     

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tomáš Klestil v David servisu

  Čt 19.07. |

  Brankář Tomáš Klestil, který v posledních letech hájil barvy táborského mužstva, bude nadále působit ve třetí nejvyšší soutěži. Svou kariéru si prodlouží nedaleko od domova v barvách českobudějovického David servisu. Stejně jako pro Milana Dudáčka, který míří opačným směrem od Vltavy do služeb HC Tábor, tak bude pro devětadvacetiletého gólmana pikantní už první mistrovský duel této sezony. Ten spolu odehrají oba jihočeské celky ve středu 12. září na táborském ledě.  

 • Úsporný režim na webu HCT končí

  Pá 13.07. |

  V úterý 17. července skončí na webových stránkách HC Tábor režim dovolené a o slovo se přihlásí blížící se nová sezona 2018 – 2019. Odrazí se to v četnosti zpráv a servisních informací týkajících se mužů i klubové mládeže.  

 • ZEMŘEL PAN MIROSLAV VÍCH

  Út 15.05. |

  Po dlouhé těžké nemoci zemřel v pondělí 13. května ve věku 82 let pan Miroslav Vích, dlouholetý masér HC Tábor, vynikající a neúnavný sportovec, a do poslední chvíle i velký fanda táborského hokeje. Klub HC Tábor vyjadřuje všem pozůstalým upřímnou soustrast. Čest jeho památce!

 • Táborští mladíci ve Švýcarsku

  Čt 29.03. |

  Mladí hokejisté HC Tábor se ve středu vypravili reprezentovat klubové barvy na turnaj kategorie U15 do švýcarského Yverdonu.  Tradiční pozvání přijali od odchovance HC Tábor Jiřího Rambouska, který ve švýcarském klubu působí jako trenér.

 • Mostečtí Lvi a Studénka do II. ligy (?)

  Pá 16.03. |

  Třetí nejvyšší soutěž už zná jména klubů, které mohou využít právo postupu z krajských vod. Po odřeknutí řady vítězů krajských soutěží včetně jihočeských Strakonic svaz zrušil kvalifikaci o druhou ligu. Jedinými týmy, které reflektovaly na možnost usilovat o republikovou soutěž, byl celek Mosteckýh Lvů a moravský HC Studénka.   

Starší aktuality