Slavnostnímu šlágru se dostalo důstojné kulisy, díky směřují i k hostům z Kotliny

18.12.2017 00:39, autor: Pavel Šácha

Kouzlo blížících se svátků a další z akcí, kdy se táborský hokej rozhodl podpořit dobrou věc, jakoby okouzlily všechny, kteří v sobotu táborský stadion navštívili.

Slavnostnímu šlágru se dostalo důstojné kulisy, díky směřují i k hostům z Kotliny


Více než dvě tisícovky diváků přichystali šlágru kola s charitativním puncem opravdu skvělou atmosféru. Ti domácí si zaslouží obrovské absolutorium za to, jak i za nepříznivého stavu hnali své hráče do útoku. „Naši příznivci byli zase fantastičtí,“ nechal se po utkání slyšet jeden z trenérů domácí družiny Zdeněk Šťastný a stejné hlasy zněly i z hráčské šatny.

Jedničku s hvězdičkou si však tentokrát vysloužili i hosté z Havlíčkova Brodu, od samotného týmu počínaje až po jeho příznivce. Už jen tím, jak se zapojili do přichystané akce na podporu tříletého Martínka. Hokejisté z Kotliny dali ve prospěch chlapce a jeho tety dohromady 5000 Kč, jejich fandové pak spontánně přispěli částkou 1000 Kč. Příznivci Bruslařů navíc nečinili nejmenší potíže ani pořadatelům a jejich působení na stadionu i odjezd domů se díky tomu obešel bez nepříjemností. Jedinou opravdu viditelnou „půtkou“ mezi oběma tábory byla snad jen pečlivě nachystaná chorea. 

 „Chtěl bych našim, ale i brodským fanouškům touto cestou poděkovat, samozřejmě hlavně za podporu naší akce,“ poznamenal manažer HC Tábor Miroslav Volena.

Utkání předcházel pochod fanoušků HC Tábor ze Žižkova náměstí. Fotogalerii přineseme během pondělí.     

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Mostečtí Lvi a Studénka do II. ligy (?)

  Pá 16.03. |

  Třetí nejvyšší soutěž už zná jména klubů, které mohou využít právo postupu z krajských vod. Po odřeknutí řady vítězů krajských soutěží včetně jihočeských Strakonic svaz zrušil kvalifikaci o druhou ligu. Jedinými týmy, které reflektovaly na možnost usilovat o republikovou soutěž, byl celek Mosteckýh Lvů a moravský HC Studénka.   

 • VÝJEZD DO KLATOV

  Po 05.02. |

  Fanoušci HC Tábor pořádají autobosuový zájezd na sobotní utkání do Klatov. Čas odjezdu od zimního stadionu bude upřesněn, cena činí přibližně 150 Kč. Zájemci o místo v autobuse se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonním čísle 722 09 72 99, a to do středeční 22. hodiny. Počet volných míst je 20, výjezd se uskuteční pouze při naplnění 75% kapacity. Informace obdrží přihlášení v SMS zprávě.    

 • Hráči HC Tábor na olympiádě!

  Po 29.01. |

  V Pardubickém kraji se v tomto týdnu rozhořely boje v rámci VIII. zimních her olympiády dětí a mládeže České republiky. V barvách hokejové reprezentace Jihočeského kraje má početnou kolonii také klub HC Tábor. Její zájmy hájí na východě Čech hned šestice Kohoutů, jmenovitě Adam Eremiáš, Marek Janda, Karel Křepelka, Martin Kundrát, Jan Nevšímal a David Šrubař. Na soupisce týmu nechybějí ani extáborští Oliver Šatný (Chomutov) a Dominik Brouček (Motor ČB). A konečně v rychlobruslení bude bojovat za svůj kraj další mladý hokejista Tábora David Kupka.   

 • Výteční mladší dorostenci!

  Ne 21.01. |

  Hráči mladšího dorosteneckého výběru HC Tábor nadále sní svůj sen o ligovém prvenství a návratu mezi tuzemskou elitu. O víkendu odehráli dva další úspěšné zápasy. Doma bez výrazných starostí porazili Lanškroun 6:1 a obstáli i v důležité nedělní bitvě na ledě přímého konkurenta z Kolína, kde zvítězili 6:3.

 • VÝJEZD DO PELHŘIMOVA

  Čt 18.01. |

  Fans HC Tábor přichystali pro zájemce autobusový zájezd na utkání HC Tábor v Pelhřimově, které se hraje v sobotu 20. ledna. Jeho cena je stanovena na 100 Kč, odjezd v 16.30 hodin od táborského zimního stadionu. Přihlášky ve tvaru jméno, příjmení, počet osob posílejte na tel. 722 097 299.

Starší aktuality