Slavnostnímu šlágru se dostalo důstojné kulisy, díky směřují i k hostům z Kotliny

18.12.2017 00:39, autor: Pavel Šácha

Kouzlo blížících se svátků a další z akcí, kdy se táborský hokej rozhodl podpořit dobrou věc, jakoby okouzlily všechny, kteří v sobotu táborský stadion navštívili.

Slavnostnímu šlágru se dostalo důstojné kulisy, díky směřují i k hostům z Kotliny


Více než dvě tisícovky diváků přichystali šlágru kola s charitativním puncem opravdu skvělou atmosféru. Ti domácí si zaslouží obrovské absolutorium za to, jak i za nepříznivého stavu hnali své hráče do útoku. „Naši příznivci byli zase fantastičtí,“ nechal se po utkání slyšet jeden z trenérů domácí družiny Zdeněk Šťastný a stejné hlasy zněly i z hráčské šatny.

Jedničku s hvězdičkou si však tentokrát vysloužili i hosté z Havlíčkova Brodu, od samotného týmu počínaje až po jeho příznivce. Už jen tím, jak se zapojili do přichystané akce na podporu tříletého Martínka. Hokejisté z Kotliny dali ve prospěch chlapce a jeho tety dohromady 5000 Kč, jejich fandové pak spontánně přispěli částkou 1000 Kč. Příznivci Bruslařů navíc nečinili nejmenší potíže ani pořadatelům a jejich působení na stadionu i odjezd domů se díky tomu obešel bez nepříjemností. Jedinou opravdu viditelnou „půtkou“ mezi oběma tábory byla snad jen pečlivě nachystaná chorea. 

 „Chtěl bych našim, ale i brodským fanouškům touto cestou poděkovat, samozřejmě hlavně za podporu naší akce,“ poznamenal manažer HC Tábor Miroslav Volena.

Utkání předcházel pochod fanoušků HC Tábor ze Žižkova náměstí. Fotogalerii přineseme během pondělí.     

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Ondřej Kachyňa může hrát za Tábor

  Po 08.10. |

  Druholigový tým Tábora může v probíhající sezoně nově využít služeb českobudějovického obránce Ondřeje Kachyni. Robustní bek Motoru, který už oblékal dres kohoutů v uplynulém ročníku, má po návratu z Kadaně vyřízené k Jordánu střídavé starty.

 • Dorost doma udržel jen bod

  So 29.09. |

  Extraligoví dorostenci podlehli v sobotu na domácím ledě Žďáru nad Sázavou 1:2, a přišli tak v důležitém utkání o tři body. Ten čtvrtý nakonec v Táboře díky vyhranému prodloužení zůstal. O branky domácího týmu se postarali Kundrát a v prodloužení Vaněk.

 • Dorost má první extraligovou výhru!

  Čt 27.09. |

  Táborští dorostenci ve čtvrtek okusili opojnou chuť extraligového vítězství. Narodilo se na ledě Mladé Boleslavi, kde zvítězili 5:3 po prodloužení a odvezli si domů všechny čtyři body, které byly v banku. V sobotu ve 13.30 hodin hrají doma další důležitý duel s mladými žďárskými Plameny (ne tedy s Havlíčkovým Brodem, jak bylo původně chybně uvedeno - za chybu se omlouváme). 

  Více...
 • Dorost zůstal doma bez bodu

  So 22.09. |

  Dorostenecký tým Tábor podlehl v sobotním extraligovém střetnutí na domácím ledě Dukle Jihlava 2:5. Obě branyk poraženého týmu zaznamenal Suchan.  

 • Fotogalerie z vítězného derby

  Čt 20.09. |

  Průběh středečního domácího duelu táborského týmu proti rivalovi z Písku (6:1) přiblíží návštěvníkům tohoto webu také fotogalerie z dílny Hanky Grundové a Tomáše Danka.  

  Více...
Starší aktuality