Slavnostnímu šlágru se dostalo důstojné kulisy, díky směřují i k hostům z Kotliny

18.12.2017 00:39, autor: Pavel Šácha

Kouzlo blížících se svátků a další z akcí, kdy se táborský hokej rozhodl podpořit dobrou věc, jakoby okouzlily všechny, kteří v sobotu táborský stadion navštívili.

Více než dvě tisícovky diváků přichystali šlágru kola s charitativním puncem opravdu skvělou atmosféru. Ti domácí si zaslouží obrovské absolutorium za to, jak i za nepříznivého stavu hnali své hráče do útoku. „Naši příznivci byli zase fantastičtí,“ nechal se po utkání slyšet jeden z trenérů domácí družiny Zdeněk Šťastný a stejné hlasy zněly i z hráčské šatny.

Jedničku s hvězdičkou si však tentokrát vysloužili i hosté z Havlíčkova Brodu, od samotného týmu počínaje až po jeho příznivce. Už jen tím, jak se zapojili do přichystané akce na podporu tříletého Martínka. Hokejisté z Kotliny dali ve prospěch chlapce a jeho tety dohromady 5000 Kč, jejich fandové pak spontánně přispěli částkou 1000 Kč. Příznivci Bruslařů navíc nečinili nejmenší potíže ani pořadatelům a jejich působení na stadionu i odjezd domů se díky tomu obešel bez nepříjemností. Jedinou opravdu viditelnou „půtkou“ mezi oběma tábory byla snad jen pečlivě nachystaná chorea.

„Chtěl bych našim, ale i brodským fanouškům touto cestou poděkovat, samozřejmě hlavně za podporu naší akce,“ poznamenal manažer HC Tábor Miroslav Volena.

Utkání předcházel pochod fanoušků HC Tábor ze Žižkova náměstí. Fotogalerii přineseme během pondělí.