Slavnostnímu šlágru se dostalo důstojné kulisy, díky směřují i k hostům z Kotliny

18.12.2017 00:39, autor: Pavel Šácha

Kouzlo blížících se svátků a další z akcí, kdy se táborský hokej rozhodl podpořit dobrou věc, jakoby okouzlily všechny, kteří v sobotu táborský stadion navštívili.

Slavnostnímu šlágru se dostalo důstojné kulisy, díky směřují i k hostům z Kotliny


Více než dvě tisícovky diváků přichystali šlágru kola s charitativním puncem opravdu skvělou atmosféru. Ti domácí si zaslouží obrovské absolutorium za to, jak i za nepříznivého stavu hnali své hráče do útoku. „Naši příznivci byli zase fantastičtí,“ nechal se po utkání slyšet jeden z trenérů domácí družiny Zdeněk Šťastný a stejné hlasy zněly i z hráčské šatny.

Jedničku s hvězdičkou si však tentokrát vysloužili i hosté z Havlíčkova Brodu, od samotného týmu počínaje až po jeho příznivce. Už jen tím, jak se zapojili do přichystané akce na podporu tříletého Martínka. Hokejisté z Kotliny dali ve prospěch chlapce a jeho tety dohromady 5000 Kč, jejich fandové pak spontánně přispěli částkou 1000 Kč. Příznivci Bruslařů navíc nečinili nejmenší potíže ani pořadatelům a jejich působení na stadionu i odjezd domů se díky tomu obešel bez nepříjemností. Jedinou opravdu viditelnou „půtkou“ mezi oběma tábory byla snad jen pečlivě nachystaná chorea. 

 „Chtěl bych našim, ale i brodským fanouškům touto cestou poděkovat, samozřejmě hlavně za podporu naší akce,“ poznamenal manažer HC Tábor Miroslav Volena.

Utkání předcházel pochod fanoušků HC Tábor ze Žižkova náměstí. Fotogalerii přineseme během pondělí.     

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • B-tým hostí v neděli Strakonice

  Pá 12.01. |

  Hráči táborského B-mužstva stanou v neděli 14. ledna před velkou domácí výzvou. V dalším pokračování krajské ligy vyzvou od 18.15 hodin na souboj vedoucí tým tabulky ze Strakonic.

 • Pirát z Tábora míří vzhůru

  St 27.12. |

  Talentovaný brankář z táborské hokejové líhně Dominik Pavlát se na cestě za nejvyššími metami posunul zase o krok dál. Po několika velmi povedených startech v prvoligové Kadani a výměně Jána Laca z Chomutova do Sparty se dostalo osmnáctiletému mladíkovi velké důvěry a v "áčku“ Pirátů se ujme role dvojky za Štěpánem Lukešem. No a extraligová příležitost přichází záhy: Dominik Pavlát se postaví do branky Chomutova už při čtvrteční bitvě s Plzní.        

 • Dorostenci vyšli v pátek naprázdno

  So 16.12. |

  Dorostenecké týmy HC Tábor nebudou na své páteční nadstabové zápasy vzpomínat v dobrém. Mladší výběr doma podlehl B-týmu Pardubic 2:4, starší si přivezl dvouciferný příděl z Kadaně, kde prohrál 5:11.

 • Ve II. lize bez Mostu, tudíž i bez sestupu

  St 13.12. |

  Druholigová skupina Západ je chudší o jedno mužstvo. Své trápení v soutěži předčasně ukončil klub HC Most, který nastupoval ke svým zápasům na zimním stadionu ve Slaném. V současnosti už je znám verdikt svazové aportovně-technické komise. Celek HC Most je brán jako sestupující tým a březnové boje o záchranu v republikové soutěži se proto neuskuteční. 

  Více...
 • J. Suchánek a L. Květoň v přípravě HCT

  Út 12.12. |

  Na pondělním tréninku druholigového A-mužstva se trenérovi Tomáši Matušíkovi hlásili dva velmi zajímaví „novicové“. Zhruba osmdesátiminutovou jednotku si s týmem střihli obránce Jakub Suchánek a útočník Lukáš Květoň, dva ostřílení táborští odchovanci, kteří momentálně hájí barvy Dukly Jihlava, resp. Motoru České Budějovice. K lítosti táborských koučů i fanoušků se ovšem skutečně jednalo jen o jednu tréninkovou epizodu. Přítomnost obou mužů v zápasovém dresu Kohoutů zůstává alespoň prozatím jen vysněnou vizí…        

Starší aktuality