SOUHRN: Čtvrťáci rázně dobyli Pošumaví a odolali i jindřichohradeckým Střelcům

07.03.2017 00:27, autor: Pavel Šácha


Starší dorost:
Tábor – Karlovy Vary B 4:3 (branky za Tábor Škoda 2, Zavadil, Petřík). Mladší dorost: Tábor – Liberec 2:8 (Komma, Petřík). Přípravka A (4. třída): Český Krumlov – Tábor 1:6 (Kostka 3, Skoumal, Podzimek, Hubenka), Tábor – Střelci Jindřichův Hradec 3:1 (Matoušek 3). Přípravka C (3. třída): Tábor A – Vajgar Jindřichův Hradec A 17:0 (Boháč 5, Nevšímal 5, Mohyla 4, Pufr, Mareš, Botka), Tábor B – Vajgar Jindřichův. Hradec B 13:1 (Růžička 4, Švadlena 4, Fabišík 3, Bartáček, Drtina), Tábor A – Českobudějovičtí Lvi 7:8 (Mohyla 2, Boháč 2, Mareš, Botka, Lukeš), Tábor B – Českobudějovičtí Lvi B (Fabišík 2).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jiří Severa v přípravě Ústí

  Po 24.07. |

  Vytáhlý táborský forvard Jiří Severa, který absolvoval s Kohouty celý letní dril, zkouší své štěstí v přípravě prvoligového Ústí nad Labem. Na zahajovacím tréninku Slovanu se objevil spolu s dalšími čtyřiatřiceti hokejisty; někteří z nich mají své místo v kádru Severočechů jisté, jiní o něj budou bojovat. 

 • Finále první fáze přípravy

  Po 26.06. |

  V tomto týdnu vyvrcholí program suché přípravy mužů HC Tábor. V nejbližších dnech přineseme nové informace z dění v mužstvu během tohoto období. 

 • Aleš Totter povede Letňany

  Út 13.06. |

  Mezi druholigovou společností se v novém ročníku představí také Letci z pražských Letňan. Ti už také mají dispečera, který by je měl nástrahami premiérové sezony ve třetí nejvyšší soutěži provést. Podle zprávy na webu Letňan jsou Pražané domluveni s Alešem Totterem, kterého si táborští fandové pamatují především z nedávného působení v Havlíčkově Brodě. Od ambiciózních Bruslařů se zkušený kouč v minulé sezoně přestěhoval do Mostu, pro který se nakonec marně snažil zachránit WSM ligu. 

 • Kouč Mazanec je v Německu

  Pá 09.06. |

  Ještě předtím, než se vynořila zpráva o konci Vajgaru Jindřichův Hradec ve druhé lize, změnil jeho kouč Milan Mazanec působiště. Zkušený lodivod, který strávil v minulosti i jednu sezonu na střídačce HC Tábor, se chopil trenérského kormidla v týmu 1. EV Weiden. Tamní Modří ďáblové působí v Oberlize Süd, tedy ve třetí nejvyšší německé soutěži. Pro padesátiletého stratéga je to po pětiletém působení v rakouském Zell am See druhá zahraniční štace.   

 • Novinka nad ledovou plochou

  St 31.05. |

  Fanoušci táborského hokeje i další návštěvníci zimního stadionu se mohou těšit na novinku týkající se kostky nad ledovou plochou. 

  Více...
Starší aktuality