SOUHRN: Mladší dorost v derby na Motoru nezaváhal, žáci dobyli Klatovy

26.02.2018 23:25, autor: Pavel Šácha

Přehled výsledků víkendových mistrovských střetnutí mládežnických mužstev HC Tábor.


Starší dorost: Třemošná – Tábor 3:1 (za Tábor Malý). Mladší dorost: Motor České Budějovice B – Tábor 0:6 (Eremiáš 3, Kundrát 2, Růžička). Starší žáci B (7. třída): Klatovy – Tábor 3:12 (Eremiáš 2, Sabiniok 2, Kupka 2, Šťastný 2, Lutovský 2, Botka, Duben). Mladší žáci B (5. třída): Klatovy – Tábor 2:4 (Podzimek 2, Křepelka, Mohyla), Tábor II – Český Krumlov 8:0 (Mohyla 3, Makovec 2, Boháč, Botka, Kubík). Přípravka A (4. třída): Tábor – Veselí nad Lužnicí 3:6 (Makovec 2, Švadlena). Přípravka B (3. třída): Střelci Jindřichův Hradec A – Tábor A 5:14 (Fabišík 5, Matěj Susko 3, Čaněk 3, Kuchár, Hořejší, Bouška), Střelci Jindřichův Hradec B – Tábor B 4:9 (Trnka 2, Douda 2, Martin Susko, Hrobský, Hemza, Janoušek, Vondrák), Tábor A – Milevsko A 9:1 (Fabišík 5, Čaněk 3, Bouška), Tábor B – Milevsko B 15:5 (Vondrák 3, Hemza 3, Králík 2, Trnka 2, Martin Susko, Hrobský, Douda, Janoušek, Krch).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • ZEMŘEL PAN MIROSLAV VÍCH

  Út 15.05. |

  Po dlouhé těžké nemoci zemřel v pondělí 13. května ve věku 82 let pan Miroslav Vích, dlouholetý masér HC Tábor, vynikající a neúnavný sportovec, a do poslední chvíle i velký fanda táborského hokeje. Klub HC Tábor vyjadřuje všem pozůstalým upřímnou soustrast. Čest jeho památce!

 • Táborští mladíci ve Švýcarsku

  Čt 29.03. |

  Mladí hokejisté HC Tábor se ve středu vypravili reprezentovat klubové barvy na turnaj kategorie U15 do švýcarského Yverdonu.  Tradiční pozvání přijali od odchovance HC Tábor Jiřího Rambouska, který ve švýcarském klubu působí jako trenér.

 • Mostečtí Lvi a Studénka do II. ligy (?)

  Pá 16.03. |

  Třetí nejvyšší soutěž už zná jména klubů, které mohou využít právo postupu z krajských vod. Po odřeknutí řady vítězů krajských soutěží včetně jihočeských Strakonic svaz zrušil kvalifikaci o druhou ligu. Jedinými týmy, které reflektovaly na možnost usilovat o republikovou soutěž, byl celek Mosteckýh Lvů a moravský HC Studénka.   

 • VÝJEZD DO KLATOV

  Po 05.02. |

  Fanoušci HC Tábor pořádají autobosuový zájezd na sobotní utkání do Klatov. Čas odjezdu od zimního stadionu bude upřesněn, cena činí přibližně 150 Kč. Zájemci o místo v autobuse se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonním čísle 722 09 72 99, a to do středeční 22. hodiny. Počet volných míst je 20, výjezd se uskuteční pouze při naplnění 75% kapacity. Informace obdrží přihlášení v SMS zprávě.    

 • Hráči HC Tábor na olympiádě!

  Po 29.01. |

  V Pardubickém kraji se v tomto týdnu rozhořely boje v rámci VIII. zimních her olympiády dětí a mládeže České republiky. V barvách hokejové reprezentace Jihočeského kraje má početnou kolonii také klub HC Tábor. Její zájmy hájí na východě Čech hned šestice Kohoutů, jmenovitě Adam Eremiáš, Marek Janda, Karel Křepelka, Martin Kundrát, Jan Nevšímal a David Šrubař. Na soupisce týmu nechybějí ani extáborští Oliver Šatný (Chomutov) a Dominik Brouček (Motor ČB). A konečně v rychlobruslení bude bojovat za svůj kraj další mladý hokejista Tábora David Kupka.   

Starší aktuality