Soupeři v přípravě: Havlíčkův Brod, Kobra, Pelhřimov, Žihadla a švýcarský Yverdon

09.06.2018 00:51, autor: Pavel Šácha

Druholigoví táborští hokejisté mají pohromadě harmonogram přípravných zápasů před nadcházející mistrovskou sezonou 2018 – 2019.

Soupeři v přípravě: Havlíčkův Brod, Kobra, Pelhřimov, Žihadla a švýcarský Yverdon


V letním období nastoupí Kohouti k devíti střetnutím proti pěti soupeřům. Konfrontaci se čtyřmi druholigovými souputníky zpestří domácí utkání se švýcarským Yverdonem Les Bains, který v létě dorazí i se svým koučem Jiřím Rambouskem k Jordánu na obvyklý tréninkový pobyt.

Program přípravy týmu HC Tábor:


Čtvrtek 9. srpna:
Havlíčkův Brod – Tábor.
Středa 15. srpna: Kobra Praha – Tábor.
Pátek 17. srpna: Tábor – Moravské Budějovice (18).
Úterý 21. srpna: Tábor – Pelhřimov (18).
Čtvrtek 23. srpna: Pelhřimov – Tábor.
Úterý 28. srpna: Moravské Budějovice – Tábor (v Třebíči).
Čtvrtek 30. srpna: Tábor – Yverdon (19).
Úterý 4. září: Tábor – Havlíčkův Brod (18).
Pátek 7. září: Tábor – Kobra Praha (18).  

    

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Suchánek do Litvínova

  St 17.10. |

  Zkušený táborský odchovanec Jakub Suchánek bude minimálně měsíc oblékat dres extraligové vervy Litvínov. ze své Dukly Jihlava bude vypomáhat na severu Čech výměnou za dva litvínovské hráče Davida Tůmu a Lukáše Douderu. Přejme "Segemu", ať se mu v novém působišti daří!

 • Ondřej Kachyňa může hrát za Tábor

  Po 08.10. |

  Druholigový tým Tábora může v probíhající sezoně nově využít služeb českobudějovického obránce Ondřeje Kachyni. Robustní bek Motoru, který už oblékal dres kohoutů v uplynulém ročníku, má po návratu z Kadaně vyřízené k Jordánu střídavé starty.

 • Dorost doma udržel jen bod

  So 29.09. |

  Extraligoví dorostenci podlehli v sobotu na domácím ledě Žďáru nad Sázavou 1:2, a přišli tak v důležitém utkání o tři body. Ten čtvrtý nakonec v Táboře díky vyhranému prodloužení zůstal. O branky domácího týmu se postarali Kundrát a v prodloužení Vaněk.

 • Dorost má první extraligovou výhru!

  Čt 27.09. |

  Táborští dorostenci ve čtvrtek okusili opojnou chuť extraligového vítězství. Narodilo se na ledě Mladé Boleslavi, kde zvítězili 5:3 po prodloužení a odvezli si domů všechny čtyři body, které byly v banku. V sobotu ve 13.30 hodin hrají doma další důležitý duel s mladými žďárskými Plameny (ne tedy s Havlíčkovým Brodem, jak bylo původně chybně uvedeno - za chybu se omlouváme). 

  Více...
 • Dorost zůstal doma bez bodu

  So 22.09. |

  Dorostenecký tým Tábor podlehl v sobotním extraligovém střetnutí na domácím ledě Dukle Jihlava 2:5. Obě branyk poraženého týmu zaznamenal Suchan.  

Starší aktuality