STARŠÍ DOROST: Na úvod nadstavby sahali dlouho po bodech, ale pak prožili kolaps

04.12.2017 22:42, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký tým si odbyl svou premiéru v elitní nadstavbové skupině na ledě Ústí nad Labem. V hájemství vítěze sousední ligové skupiny vedle už 3:1 a po dvou třetinách hájil jednobrankový náskok, ale v poslední části ho nemilosrdně smetla ústecký gólová lavina.

Slovan Ústí n/L. - HC Tábor

8:3 (1:1, 1:2, 6:0)

Pátek, 1.12.2017 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Chocholoušek (Kratochvíl, Bednář), Adamec (Zavadil, Himpan), Knobloch (Petr Bouška, Barták).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Bartoň, Stibal - Adamec, Přívozník, Petr Bouška, Štekr, Kotounová – Zavadil, Škoda, Himpan, Bednář, Chocholoušek, Kratochvíl, Knobloch, Barták, Slabý.


Jaroslav Himpan, asistent trenéra staršího dorostu HC Tábor:
„V prvním zápase nadstavby jsme narazili na pro nás zcela neznámého soupeře, který jasně vyhrál základní část vedlejší skupiny. Od začátku na tom byli domácí bruslařsky lépe, nicméně ještě v polovině utkání byl stav 3:1 v náš prospěch. Je obrovská škoda, že se nám tenhle náskok nepodařilo z některých dalších příležitostí ještě navýšit, a možná tak zlomit utkání v náš prospěch. Naopak soupeř ještě do konce druhé třetiny snížil na 2:3. Začátek poslední části nám nevyšel a Ústí se podařilo srovnat stav. Od té doby nás začalo přehrávat a využilo naše chyby k výraznému navýšení skóre.“     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality