STARŠÍ DOROST: Táborská družinka měla v Třemošné dva soupeře a těsně prohrála

27.02.2018 23:45, autor: Pavel Šácha

Ve výrazně okleštěném složení se mužstvo staršího dorostu pokoušelo vystoupit ze svého nadstavbového stínu a přilepšit si nečekaným bodovým ziskem. V cestě za svým cílem nechalo na ledě Třemošné hodně sil, bojovalo o příznivý výsledek, ale na konci stálo znovu jen zklamání z porážky 1:3.

HC Meteor Třemošná - HC Tábor

3:1 (0:1, 1:0, 2:0)

Neděle, 25.2.2018 0:00 - Starší dorost

 

Branky a nahrávky: - Malý (Přívozník).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Bartoň - Adamec, Blafka, Himpan, Harazin, Pauš - Chocholoušek, Přívozník, Kratochvíl, Knobloch, Bednář, Malý, Melichar.


Jaroslav Himpan, trenér staršího dorostu HC Tábor: „Celý zápas odehrálo deset našich hráčů plus brankář, protože nás trápí marodka a nechuť některých hráčů trénovat. Skoro po celé dvě třetiny jsme hájili vedení 1:0, a je velká škoda, že soupeři podařilo zhruba půl minuty před koncem druhého dějství vyrovnat. Rozhodující gól vstřelili domácí ve třetí části při našem oslabení a podle našeho názoru po předchozím neodpískaném ofsajdu. Naši kluci se pak snažili o vyrovnání stavu, ale bohužel už marně. Za výkon a nasazení patří hráčům včetně brankáře velká pochvala. Bodový zisk by byl z naší strany určitě spravedlivější, ale nebyl to jen soupeř, ale také rozhodčí, kteří nám to nedovolili.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Mostečtí Lvi a Studénka do II. ligy (?)

  Pá 16.03. |

  Třetí nejvyšší soutěž už zná jména klubů, které mohou využít právo postupu z krajských vod. Po odřeknutí řady vítězů krajských soutěží včetně jihočeských Strakonic svaz zrušil kvalifikaci o druhou ligu. Jedinými týmy, které reflektovaly na možnost usilovat o republikovou soutěž, byl celek Mosteckýh Lvů a moravský HC Studénka.   

 • VÝJEZD DO KLATOV

  Po 05.02. |

  Fanoušci HC Tábor pořádají autobosuový zájezd na sobotní utkání do Klatov. Čas odjezdu od zimního stadionu bude upřesněn, cena činí přibližně 150 Kč. Zájemci o místo v autobuse se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonním čísle 722 09 72 99, a to do středeční 22. hodiny. Počet volných míst je 20, výjezd se uskuteční pouze při naplnění 75% kapacity. Informace obdrží přihlášení v SMS zprávě.    

 • Hráči HC Tábor na olympiádě!

  Po 29.01. |

  V Pardubickém kraji se v tomto týdnu rozhořely boje v rámci VIII. zimních her olympiády dětí a mládeže České republiky. V barvách hokejové reprezentace Jihočeského kraje má početnou kolonii také klub HC Tábor. Její zájmy hájí na východě Čech hned šestice Kohoutů, jmenovitě Adam Eremiáš, Marek Janda, Karel Křepelka, Martin Kundrát, Jan Nevšímal a David Šrubař. Na soupisce týmu nechybějí ani extáborští Oliver Šatný (Chomutov) a Dominik Brouček (Motor ČB). A konečně v rychlobruslení bude bojovat za svůj kraj další mladý hokejista Tábora David Kupka.   

 • Výteční mladší dorostenci!

  Ne 21.01. |

  Hráči mladšího dorosteneckého výběru HC Tábor nadále sní svůj sen o ligovém prvenství a návratu mezi tuzemskou elitu. O víkendu odehráli dva další úspěšné zápasy. Doma bez výrazných starostí porazili Lanškroun 6:1 a obstáli i v důležité nedělní bitvě na ledě přímého konkurenta z Kolína, kde zvítězili 6:3.

 • VÝJEZD DO PELHŘIMOVA

  Čt 18.01. |

  Fans HC Tábor přichystali pro zájemce autobusový zájezd na utkání HC Tábor v Pelhřimově, které se hraje v sobotu 20. ledna. Jeho cena je stanovena na 100 Kč, odjezd v 16.30 hodin od táborského zimního stadionu. Přihlášky ve tvaru jméno, příjmení, počet osob posílejte na tel. 722 097 299.

Starší aktuality