STARŠÍ DOROST: Táborská družinka měla v Třemošné dva soupeře a těsně prohrála

27.02.2018 23:45, autor: Pavel Šácha

Ve výrazně okleštěném složení se mužstvo staršího dorostu pokoušelo vystoupit ze svého nadstavbového stínu a přilepšit si nečekaným bodovým ziskem. V cestě za svým cílem nechalo na ledě Třemošné hodně sil, bojovalo o příznivý výsledek, ale na konci stálo znovu jen zklamání z porážky 1:3.

HC Meteor Třemošná - HC Tábor

3:1 (0:1, 1:0, 2:0)

Neděle, 25.2.2018 0:00 - Starší dorost

 

Branky a nahrávky: - Malý (Přívozník).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Bartoň - Adamec, Blafka, Himpan, Harazin, Pauš - Chocholoušek, Přívozník, Kratochvíl, Knobloch, Bednář, Malý, Melichar.


Jaroslav Himpan, trenér staršího dorostu HC Tábor: „Celý zápas odehrálo deset našich hráčů plus brankář, protože nás trápí marodka a nechuť některých hráčů trénovat. Skoro po celé dvě třetiny jsme hájili vedení 1:0, a je velká škoda, že soupeři podařilo zhruba půl minuty před koncem druhého dějství vyrovnat. Rozhodující gól vstřelili domácí ve třetí části při našem oslabení a podle našeho názoru po předchozím neodpískaném ofsajdu. Naši kluci se pak snažili o vyrovnání stavu, ale bohužel už marně. Za výkon a nasazení patří hráčům včetně brankáře velká pochvala. Bodový zisk by byl z naší strany určitě spravedlivější, ale nebyl to jen soupeř, ale také rozhodčí, kteří nám to nedovolili.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Vánoční dresy HCT na hokej.cz

  Pá 14.12. |

  Sobotního charitativního utkání na táborském ledě si všiml také server hokej.cz

  Více...
 • Ondřej Kachyňa hostuje v Havířově

  Pá 07.12. |

  Obránce Ondřej Kachyňa odchází z Motoru České Budějovice na měsíční hostování do klubu AZ Residomo Havířov. Pokud by měl Havířov zájem, může být navíc hostování prodlouženo do konce ledna 2019. Táborskému týmu, kde dostával výrazný prostor ve všech herních situacích, tak mladý bek  dohledné době nepomůže.

 • Neúspěšný vstup do nadstavby

  Čt 06.12. |

  Extraligoví dorostenci HC Tábor otevřeli nadstavbové boje v nejvyšší soutěži porážkou 3:8 v Mladé Boleslavi. Následně se jim nepodařilo získat ani bonusový bod z nájezdů. Dvě branky poražených kohoutů obstaral Kundrát, zbylý zásah si připsal Vaněk. Už v sobotu od 14.30 hodin hostí táborští mladíci Duklu Jihlava. 

  Více...
 • Čertovský rej na fotkách

  Po 03.12. |

  V sekci Fotogalerie najdete snímky z letošního Čertovského reje na zimním stadionu.

  Více...
 • Dorost prohrál v Pardubicích 2:10

  So 24.11. |

  Tábortí extraligoví dorostenci podlehli v sobotu na východě Čech druhým Pardubicím vysoko 2:9. Záhy neuspěli ani v samostatných nájezdech. Branky poražených Jihočechů zaznamenali Suchan a Kundrát. 

Starší aktuality