STARŠÍ DOROST: Táborští mladíci měli o víkendu k ligovým bodům na míle daleko

16.01.2018 00:08, autor: Pavel Šácha

Členové nejstaršího mládežnického výběru HC Tábor si ve víkendovém ligovém dvojutkání náladu nevylepšili. V pátek marně bojovali na ledě kladenské „Pézetky“, o dva dny později doma nekladli výraznější odpor rivalovi z Písku. V obou případech ztratili naději na solidní výsledek v prostředním dějství.

PZ Kladno - HC Tábor

8:3 (2:0, 6:1, 0:2)

Pátek, 12.1.2018 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Kratochvíl (Petr Bouška), Melichar, Knobloch (Melichar).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (Bartoň) – Petr Bouška, Šedivý, Štekr, Jelínek, Patrik Bouška, Pauš – Adamec, Přívozník, Himpan, Barták, Chocholoušek, Kratochvíl, Bednář, Malý, Knobloch, Melichar.

HC Tábor - IHC Králové Písek

0:7 (0:1, 0:4, 0:2)

Neděle, 14.1.2018 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: -

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Bartoň (Lekeš) – Adamec, Šedivý, Štekr, Jelínek, Patrik Bouška, Pauš – Bednář, Přívozník, Himpan, Barták, Chocholoušek, Kratochvíl, Malý, Knobloch, Melichar.


Jaroslav Himpan, asistent trenéra staršího dorostu HC Tábor – po utkání v Kladně: „Soupeř byl od začátku bruslivější a důraznější. O výsledku samozřejmě rozhodla druhá třetina, kdy se nám nepodařilo ze svých šancí snížit soupeřův náskok, a naopak domácí nás potrestali šesti góly. Závěrečnou třetinu se nám podařilo vyhrát, ale to už bohužel nic neřešilo. V posledních zápasech zaostáváme za soupeři v rychlosti, nasazení i proměňování vyložených šancí, což tento tým neskutečně sráží.“ Po utkání s Pískem: „Bohužel i tento zápas rozhodla druhá třetina. Při našem tlaku se soustředí jen na útok a z následných přečíslení soupeře dostáváme góly. V poslední době se na naší straně opakují stále stejné chyby: nedůraz a nedůslednost v zakončení vyložených šancí, špatný pohyb a nedůsledná obranná činnost celého týmu.“

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality