Táborské mužstvo se chystá naladit formu na ligové boje v devíti přípravných testech

14.06.2019 12:49, autor: Pavel Šácha

Devět zápasových prověrek čeká na táborské kohouty ještě předtím, než vyrukují do bojů v nové sezoně druhé hokejové ligy.

Táborské mužstvo se chystá naladit formu na ligové boje v devíti přípravných testech


Na led se mužstvo vedené Arpádem Györim a jeho asistentem Miloslavem Čechem poprvé podívá ve středu 31. července. O osm dní později nastoupí k úvodní zápasové partii, ve které si ro rozdá s extraligovou juniorkou Motoru České Budějovice. V dalších týdnech odehrají Táborští osm utkání se čtyřmi soupeři z Moravských Budějovic, Havlíčkova Brodu, Příbrami a Klatov.
 Hracími dny v přípravě budou úterý a čtvrtek, jen generálka proti Klatovům se uskuteční v pátek 6. září od 18 hodin na táborském ledě.   

PROGRAM PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ:

Čtvrtek 8. srpna (18): Tábor – Motor České Budějovice jun.
Úterý 13. srpna (18): Tábor – Moravské Budějovice.
Čtvrtek 15. srpna (18): Havlíčkův Brod – Tábor.
Úterý 20. srpna (18, Znojmo): Moravské Budějovice – Tábor.
Čtvrtek 22. srpna (18.30): Tábor – Příbram.
Úterý 27. srpna (18): Tábor – Havlíčkův Brod.
Čtvrtek 29. srpna (18): Klatovy – Tábor.
Úterý 3. září (18.30): Příbram – Tábor.
Pátek 6. září (18): Tábor – Klatovy.   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • David Novák v dresu Veselí

  So 30.11. |

  Brankáři z kádru druholigového týmu HC Tábor David Novák si v sobotu odbyl premiéru v dresu veselské Lokomotivy. A byla úspěšná. Týmu, kde nově působí formou měsíčního hostování, pomohl porazit na domácím ledě Jiskru Humpolec 6:2 a v tabulce krajské ligy se Veselští na svého soka bodově dotáhli.              

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
Starší aktuality