Táborské mužstvo se chystá naladit formu na ligové boje v devíti přípravných testech

14.06.2019 12:49, autor: Pavel Šácha

Devět zápasových prověrek čeká na táborské kohouty ještě předtím, než vyrukují do bojů v nové sezoně druhé hokejové ligy.

Táborské mužstvo se chystá naladit formu na ligové boje v devíti přípravných testech


Na led se mužstvo vedené Arpádem Györim a jeho asistentem Miloslavem Čechem poprvé podívá ve středu 31. července. O osm dní později nastoupí k úvodní zápasové partii, ve které si ro rozdá s extraligovou juniorkou Motoru České Budějovice. V dalších týdnech odehrají Táborští osm utkání se čtyřmi soupeři z Moravských Budějovic, Havlíčkova Brodu, Příbrami a Klatov.
 Hracími dny v přípravě budou úterý a čtvrtek, jen generálka proti Klatovům se uskuteční v pátek 6. září od 18 hodin na táborském ledě.   

PROGRAM PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ:

Čtvrtek 8. srpna (18): Tábor – Motor České Budějovice jun.
Úterý 13. srpna (18): Tábor – Moravské Budějovice.
Čtvrtek 15. srpna (18): Havlíčkův Brod – Tábor.
Úterý 20. srpna (18, Znojmo): Moravské Budějovice – Tábor.
Čtvrtek 22. srpna (18.30): Tábor – Příbram.
Úterý 27. srpna (18): Tábor – Havlíčkův Brod.
Čtvrtek 29. srpna (18): Klatovy – Tábor.
Úterý 3. září (18.30): Příbram – Tábor.
Pátek 6. září (18): Tábor – Klatovy.   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

 • ANKETA NA WEBU

  Út 06.08. |

  Ve spodní části titulní strany tohoto webu najdete novou anketu na téma přípravy druholigového A-týmu. Týká se jeho předsezónních zápasových vystoupení.

 • Lukáš Sladkovský míří do Anglie

  Čt 11.07. |

  Útočník Lukáš Sladkovský, který v uplynulé druholigové sezoně hájil i barvy HC Tábor, se o místo v kádru prvoligové Slavie, se kterou trénoval, rvát nebude. Podle serveru hokej.cz zamíří jeho budoucí kroky do Anglie, kde bude hájit barvy týmu Raiders IHC Romford.  

 • Golden Dragon najde azyl ve Slaném

  Po 17.06. |

  Za konfrontací s čínským hokejem nebudou táborští hokejisté jezdit do původně avizovaného Berouna, ale do Slaného. Právě tam by měli reprezentanti týmu Golden Dragon hrát své domácí zápasy, přičemž trénovat budou na kladenském zimním stadionu. 

 • Druhá liga pětikolově?

  St 12.06. |

  Ve čtvrtek se zřejmě definitivně rozhodne o konečné podobě druhé hokejové ligy v ročníku 2019 - 2020. Ještě předtím se objevil námět na zvýšení počtu plánovaných zápasů základní části, který většina klubů podporuje. Dostavila se také žádost Kolína o přeřazení do skupiny Sever. Jak bude nakonec soutěž vypadat?

  Více...
Starší aktuality