Táborský B-tým hrát krajskou ligu nebude, hlavním důvodem je nedostatek hráčů

06.06.2019 17:52, autor: Pavel Šácha

Nadcházející ročník krajské ligy mužů se po dlouhých letech obejde bez účasti táborského týmu. Klub HC Tábor se rozhodl nepodat přihlášku do soutěže, která po minulém týdnu nabrala konkrétní podobu a potvrdila počet dvanácti účastníků, ovšem už bez účasti táborského B-mužstva.

Táborský B-tým hrát krajskou ligu nebude, hlavním důvodem je nedostatek hráčů

Ústředním důvodem k nereflektování účasti v krajské lize je především nedostatek hráčů.
 „Je to tak, lidí je málo,“ potvrdil Štěpán Kadilák, člen správní rady a dosavadní kouč B-týmu. „Abychom začali sezonu se třinácti až čtrnácti hráči, to nemá význam, nemluvě o tom, jak bychom se vůbec scházeli na trénincích. Hráči mají své pracovní povinnosti, přijdou samozřejmě zranění, a najednou bychom neměli s kým hrát. Bylo lepší udělat to rozhodnutí teď, než abychom pak měli problémy v průběhu sezony a hrozila nějaká ostuda,“ doplnil Štěpán Kadilák.

 Dodejme, že v krajské lize bude nově působit Pelhřimov. Na poslední chvíli se odhlásila Telč, ale dvanáctku doplnily Božetice, které se mezi Jihočechy vracejí ze středočeské soutěže.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Nová anketa na webu

  Pá 20.09. |

  Na hlavním panelu  tohoto webu můžete až do pátku 27. září tipovat umístění táborského mužstva po základní části. Jak moc kohoutům věříte?

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality