Táborští hokejisté v pondělí navštívili pacienty dětského oddělení nemocnice

03.12.2018 23:11, autor: Pavel Šácha

Dětské oddělení táborské nemocnice mělo v pondělí milou návštěvu. Potěšit malé pacienty před dnem svatého Mikuláše a nadcházejícími svátky přišli i s nadílkou druholigoví hokejisté HC Tábor.

Táborští hokejisté v pondělí navštívili pacienty dětského oddělení nemocnice


Role Mikuláše se ochotně ujal Radek Pechánek, doprovodnou družinu tvořili jeho spoluhráči Jakub Matušík, Štěpán Kadilák, Jan Březina, Michal Novák a kluboví činovníci Miroslav Volena a Pavel Kratochvíl.

Pro každého pacienta dětského oddělení měla mikulášská ekipa připravený perníková adventní kalendář, perníky, další drobné sladkosti a ovoce. Zkrátka nepřišly ani právě sloužící doktorky a sestřičky.

 „Bylo to fajn. Pro nás, a myslím si, že i pro ty děti,“ prohlásil Radek Pechánek. „Rozhodně to pro ně bylo zpestření a měly radost, že jsme přišli. Ležet v nemocnici, a navíc v tomhle období určitě není příjemné. Proto jsme rádi, že jsme jim to mohli alespoň trochu oživit,“ dodal pondělní hokejový „Mikuláš“.

Dodejme, že sponzorsky se na dárcích pro děti podílely firmy Rej a Kaufland.

 

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dorostenci vezou od Sázavy (jen) bod

  Pá 22.02. |

  Ve čtvrtečním utkání dorostenecké extraligy podlehli táborští mladíci ve Žďáru nad Sázavou poslednímu týmu tabulky 3:4. Ze závěrečných nájezdů ale vytěžili bod. V sobotu od 14.30 hodin hostí kohouti o prvenství bojující Havlíčkův Brod. 

  Více...
 • ŽIhadla hrát druhou ligu nebudou (?)

  Čt 21.02. |

  Z mapy druholigových mužstev pro nacházející mistrovský ročník téměř s určitostí zmizí Moravské Budějovice. Důvod? Majitel klubu Zdeněk Stojánek prodal licenci do jiného města. Pravděpdobně se jedná o Znojmo, které by mělo končit v mezináordní EBEL ligy a vrátit se do českých hokejových vod.

  Více...
 • Fotogalerie z Kopřivnice

  Po 04.02. |

  Tomáš Danko pro vás připravil bohaté menu snímků ze sobotního zápasu táborského týmu v Kopřivnici.

  Více...
 • Tábor může využít Ondřeje Šulka

  St 30.01. |

  Ve zbytku letošní druholigové sezony může mužstvo HC Tábor využít služeb útočníka Ondřeje Šulka. Českobudějovický forvard ve službách SK Kadaň má do Tábora, za který už v minulé sezoně několikrát nastoupil, vyřízené střídavé starty. Stejné je to i v případě univerzála Tomáše Hajiče, který se do kádru kadaňských Trhačů přesunul v průběhu sezony právě od Jordánu.   

 • Čtvrteční zápasy skupin Jih a Východ

  Čt 03.01. |

  Zápasy 29. kola: David Servis České Budějovice – Žďár nad Sázavou 5:6, Písek – Havlíčkův Brod 3:4 po prodloužení, Pelhřimov – Moravské Budějovice 3:4, Valašské Meziříčí – Opava 6:4, Šumperk – Hodonín 1:6.                        

Starší aktuality