Turnaj mladých nadějí: Domácímu týmu uteklo zlato jen o skóre, slavili Střelci

01.04.2019 21:19, autor: Pavel Šácha

Táborský zimní stadion definitivně uzavřel letošní sezonu. Poslední významnou akcí na jeho ledě se stal víkendový osmý ročník Turnaje mladých nadějí určený hráčům ročníku 2009 a mladším.

Turnaj mladých nadějí: Domácímu týmu uteklo zlato jen o skóre, slavili Střelci


Organizátoři z táborské přípravky A přivítali u Jordánu mužstva z Jindřichova Hradce, Příbrami, Žebráku, Kolína a Kralup nad Vltavou. Ta si to společně s hostitelským týmem HC Tábor rozdala systémem každý s každým na 2 x 15 minut čistého času.
Mladí táborští hokejisté prošli turnajem bez jediné porážky a
po zahajovací remíze s hradeckými Střelci postupně zdolali Příbram, Kolín, Kralupy a Žebrák. Bohužel pro ně se stejnou bilancí pyšnili i zmiňovaní Střelci, a protože je po skončení turnaje zdobilo lepší skóre, stěhovala se vítězná trofej do Jindřichova Hradce. Domácím nadějím přibyly do sbírky úspěchů stříbrné medaile, třetí skončili kozlové z Kolína.

Předání cen se při závěrečném ceremoniálu ujali starosta Tábora Štěpán Pavlík, místostarostka Olga Bastlová a šéftrenér mládeže HC Tábor Štěpán Kadilák.

Pečeť na povedená turnajová klání vtiskl za organizátory Petr Susko. „Chtěli bychom poděkovat městu, klubu, sponzorům, trenérům, všem rodičům a samozřejmě i týmům, které se našeho turnaje zúčastnily. Věřím, že si to v Táboře všichni užili,“ poznamenal po skončení Turnaje mladých nadějí.                

VÝSLEDKY


Střelci Jindřichův Hradec – HC Tábor 2:2

Branky Tábora: Čaněk, Severa.

HC Tábor – HC Příbram 5:1

Branky Tábora: Fabišík 2, Matěj Susko, Švadlena, Hořejší.

HC Tábor – SC Kolín 2:1

Branky Tábora: Fabišík, Švadlena.

HK Kralupy nad Vltavou – HC Tábor 3:4

Branky Tábora: Fabišík, Severa, Čaněk, Hořejší.

HC Tábor – Spartak Žebrák 5:1

Branky Tábora: Fabišík 2, Švadlena, Janoušek, Hořejší.

Nejlepší útočník: Tadeáš Ferda (Střelci Jindřichův Hradec). Nejlepší obránce: Tereza Štemberová (Spartak Žebrák). Nejlepší brankář: Pavel Malypetr (HC Tábor).

KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE: 1. Střelci Jindřichův Hradec, 2. HC Tábor, 3. SC Kolín, 4. HC Příbram, 5. Spartak Žebrák, 6. HK Kralupy nad Vltavou.


BOHATOU GALERII SNÍMKŮ TOMÁŠE DANKA NAJDETE ZDE!!!

https://tomdanko.rajce.idnes.cz/2019_-_03_-_30-31_-_Turnaj_mladych_nadeji

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Lukáš Sladkovský míří do Anglie

  Čt 11.07. |

  Útočník Lukáš Sladkovský, který v uplynulé druholigové sezoně hájil i barvy HC Tábor, se o místo v kádru prvoligové Slavie, se kterou trénoval, rvát nebude. Podle serveru hokej.cz zamíří jeho budoucí kroky do Anglie, kde bude hájit barvy týmu Raiders IHC Romford.  

 • Golden Dragon najde azyl ve Slaném

  Po 17.06. |

  Za konfrontací s čínským hokejem nebudou táborští hokejisté jezdit do původně avizovaného Berouna, ale do Slaného. Právě tam by měli reprezentanti týmu Golden Dragon hrát své domácí zápasy, přičemž trénovat budou na kladenském zimním stadionu. 

 • Druhá liga pětikolově?

  St 12.06. |

  Ve čtvrtek se zřejmě definitivně rozhodne o konečné podobě druhé hokejové ligy v ročníku 2019 - 2020. Ještě předtím se objevil námět na zvýšení počtu plánovaných zápasů základní části, který většina klubů podporuje. Dostavila se také žádost Kolína o přeřazení do skupiny Sever. Jak bude nakonec soutěž vypadat?

  Více...
 • B-tým se nepřihlásil do krajské ligy

  Po 27.05. |

  Mezi přihlášenými týmy do nového ročníku krajské ligy mužů (zatím) chybí B-mužstvo HC Tábor. Podle slov člena správní rady Miroslava Voleny ovšem padne definitivní verdikt na zasedání správní rady klubu v příštím týdnu.  

 • Dominik Pavlát nejlepším juniorem Česka

  Ne 05.05. |

  Odchovanec táborského hokeje Dominik Pavlát sehrál na galavečeru českého hokeje jednu z hlavních rolí. Talentovaný brankář, který působí v organizaci chomutovských Pirátů, převzal ocenění pro nejlepšího tuzemského juniora v sezoně 2018 - 2019.  

Starší aktuality