Turnaj mladých nadějí oslaví o víkendu na táborském ledě už osmé narozeniny

27.03.2019 21:02, autor: Pavel Šácha

Jen týden po vydařeném klání starších žáků ožije na táborském stadionu další významná turnajová tradice. V sobotu a v neděli je na programu osmý ročník Turnaje mladých nadějí, ve kterém si to rozdají hráči ročníku 2009 a mladší (přípravka A).

Turnaj mladých nadějí oslaví o víkendu na táborském ledě už osmé narozeniny


Pořadatelé z HC Tábor zapsali do startovní listiny turnaje šest týmů. Vedle domácího výběru se divákům představí naděje Střelců Jindřichův Hradec, HC Příbram, Spartaku Žebrák, SC Kolín a HK Kralupy nad Vltavou. Tato mužstva si to rozdají každé s každým na 2 x 15 minut čistého času. Vítěz získá dva body, v případě remízy si soupeři rozdělí po bodu. Pro nejlepší tři týmy v konečném pořadí jsou připraveny poháry a medaile i diplomy a dárkové předměty, které si od Jordánu odvezou i zbylé celky. Rozdány budou pochopitelně také individuální ceny.

Sobotní program Turnaje mladých nadějí odstartuje už v 8 hodin zápasem HC Tábor s jindřichohradeckými Střelci a kolotoč devíti utkání se zastaví až zhruba o sedmé hodině večerní. V neděli začínají boje na táborském ledě o půl hodiny později a vyvrcholí přibližně v 15.45 hodin po duelu Střelců s Kolínem. Bezprostředně po něm zapečetí letošní ročník turnaj slavnostní vyhlášení výsledků.

Domácí „kohoutci“ budou útočit na nejvyšší mety a doufají v pomoc táborských hokejových fanoušků.        

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Lukáš Sladkovský míří do Anglie

  Čt 11.07. |

  Útočník Lukáš Sladkovský, který v uplynulé druholigové sezoně hájil i barvy HC Tábor, se o místo v kádru prvoligové Slavie, se kterou trénoval, rvát nebude. Podle serveru hokej.cz zamíří jeho budoucí kroky do Anglie, kde bude hájit barvy týmu Raiders IHC Romford.  

 • Golden Dragon najde azyl ve Slaném

  Po 17.06. |

  Za konfrontací s čínským hokejem nebudou táborští hokejisté jezdit do původně avizovaného Berouna, ale do Slaného. Právě tam by měli reprezentanti týmu Golden Dragon hrát své domácí zápasy, přičemž trénovat budou na kladenském zimním stadionu. 

 • Druhá liga pětikolově?

  St 12.06. |

  Ve čtvrtek se zřejmě definitivně rozhodne o konečné podobě druhé hokejové ligy v ročníku 2019 - 2020. Ještě předtím se objevil námět na zvýšení počtu plánovaných zápasů základní části, který většina klubů podporuje. Dostavila se také žádost Kolína o přeřazení do skupiny Sever. Jak bude nakonec soutěž vypadat?

  Více...
 • B-tým se nepřihlásil do krajské ligy

  Po 27.05. |

  Mezi přihlášenými týmy do nového ročníku krajské ligy mužů (zatím) chybí B-mužstvo HC Tábor. Podle slov člena správní rady Miroslava Voleny ovšem padne definitivní verdikt na zasedání správní rady klubu v příštím týdnu.  

 • Dominik Pavlát nejlepším juniorem Česka

  Ne 05.05. |

  Odchovanec táborského hokeje Dominik Pavlát sehrál na galavečeru českého hokeje jednu z hlavních rolí. Talentovaný brankář, který působí v organizaci chomutovských Pirátů, převzal ocenění pro nejlepšího tuzemského juniora v sezoně 2018 - 2019.  

Starší aktuality