Tým HC Tábor odkryl omlazené plány před srpnovým vstupem na led

27.06.2017 12:57, autor: Pavel Šácha

Táborští hokejisté jsou už jen krůček od prázdninového odpočinku po tradičně velmi náročné letní přípravě. Rázně ho utne až srpnový vstup na ledovou plochu, a poté už se otevřou brány nové sezony.

Tým HC Tábor odkryl omlazené plány před srpnovým vstupem na led


V kádru, který se na startu další přípravné fáze ocitne pod dohledem druholigových trenérů Tomáše Matušíka a Arpáda Györiho, by se měli podle informací manažera Miroslava Voleny objevit tito hokejisté.

Brankáři: David Novák, Michal Novák, Karel Lekeš.
Obránci: Ladislav Hlaveš, Marcel Dvořák, Martin Havran, Jan Tesař, Marek Duben, David Košař, Jan Raiterman, Petr Bouška, Jakub Pípal, Tomáš Černý.
Útočníci: Jiří Severa, Jakub Matušík, Radek Seidl, David Kellner, Marek Vaniš, Radim Heřman, David Blažek, Jan Březina, Radek Pechánek, Štěpán Kadilák, Tomáš Fencl, Radim Škrdleta, Pavel Pospíchal, Jakub Drda, Michal Jelínek, Jan Škoda.

 Usilovnou přípravu na sezónní boje pochopitelně podstoupí i další členové party, kterou zocelil tvrdý letní dril.
  „Jak už jsme avizovali, letos chceme dát hodně prostoru našim mladým hráčům. Čím více se jich dokáže prosadit, tím lépe pro budoucnost klubu,“ říká Miroslav Volena. „Rozhodně to ale neznamená, že od nás budou mít hladce umetenou cestičku. O svou šanci se samozřejmě musejí poprat,“ dodává manažer mužských výběrů HC Tábor.

 Příliv mladých odchovanců není jediným ryzím zdrojem hráčského pohybu. „Jsme v kontaktu se zástupci Českých Budějovic a Jihlavy, kde máme nově Jakuba Suchánka. S těmi ještě budeme jednat,“ potvrdil Miroslav Volena.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • ZEMŘEL PAN MIROSLAV VÍCH

  Út 15.05. |

  Po dlouhé těžké nemoci zemřel v pondělí 13. května ve věku 82 let pan Miroslav Vích, dlouholetý masér HC Tábor, vynikající a neúnavný sportovec, a do poslední chvíle i velký fanda táborského hokeje. Klub HC Tábor vyjadřuje všem pozůstalým upřímnou soustrast. Čest jeho památce!

 • Táborští mladíci ve Švýcarsku

  Čt 29.03. |

  Mladí hokejisté HC Tábor se ve středu vypravili reprezentovat klubové barvy na turnaj kategorie U15 do švýcarského Yverdonu.  Tradiční pozvání přijali od odchovance HC Tábor Jiřího Rambouska, který ve švýcarském klubu působí jako trenér.

 • Mostečtí Lvi a Studénka do II. ligy (?)

  Pá 16.03. |

  Třetí nejvyšší soutěž už zná jména klubů, které mohou využít právo postupu z krajských vod. Po odřeknutí řady vítězů krajských soutěží včetně jihočeských Strakonic svaz zrušil kvalifikaci o druhou ligu. Jedinými týmy, které reflektovaly na možnost usilovat o republikovou soutěž, byl celek Mosteckýh Lvů a moravský HC Studénka.   

 • VÝJEZD DO KLATOV

  Po 05.02. |

  Fanoušci HC Tábor pořádají autobosuový zájezd na sobotní utkání do Klatov. Čas odjezdu od zimního stadionu bude upřesněn, cena činí přibližně 150 Kč. Zájemci o místo v autobuse se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonním čísle 722 09 72 99, a to do středeční 22. hodiny. Počet volných míst je 20, výjezd se uskuteční pouze při naplnění 75% kapacity. Informace obdrží přihlášení v SMS zprávě.    

 • Hráči HC Tábor na olympiádě!

  Po 29.01. |

  V Pardubickém kraji se v tomto týdnu rozhořely boje v rámci VIII. zimních her olympiády dětí a mládeže České republiky. V barvách hokejové reprezentace Jihočeského kraje má početnou kolonii také klub HC Tábor. Její zájmy hájí na východě Čech hned šestice Kohoutů, jmenovitě Adam Eremiáš, Marek Janda, Karel Křepelka, Martin Kundrát, Jan Nevšímal a David Šrubař. Na soupisce týmu nechybějí ani extáborští Oliver Šatný (Chomutov) a Dominik Brouček (Motor ČB). A konečně v rychlobruslení bude bojovat za svůj kraj další mladý hokejista Tábora David Kupka.   

Starší aktuality