Tým HC Tábor odkryl omlazené plány před srpnovým vstupem na led

27.06.2017 12:57, autor: Pavel Šácha

Táborští hokejisté jsou už jen krůček od prázdninového odpočinku po tradičně velmi náročné letní přípravě. Rázně ho utne až srpnový vstup na ledovou plochu, a poté už se otevřou brány nové sezony.

Tým HC Tábor odkryl omlazené plány před srpnovým vstupem na led


V kádru, který se na startu další přípravné fáze ocitne pod dohledem druholigových trenérů Tomáše Matušíka a Arpáda Györiho, by se měli podle informací manažera Miroslava Voleny objevit tito hokejisté.

Brankáři: David Novák, Michal Novák, Karel Lekeš.
Obránci: Ladislav Hlaveš, Marcel Dvořák, Martin Havran, Jan Tesař, Marek Duben, David Košař, Jan Raiterman, Petr Bouška, Jakub Pípal, Tomáš Černý.
Útočníci: Jiří Severa, Jakub Matušík, Radek Seidl, David Kellner, Marek Vaniš, Radim Heřman, David Blažek, Jan Březina, Radek Pechánek, Štěpán Kadilák, Tomáš Fencl, Radim Škrdleta, Pavel Pospíchal, Jakub Drda, Michal Jelínek, Jan Škoda.

 Usilovnou přípravu na sezónní boje pochopitelně podstoupí i další členové party, kterou zocelil tvrdý letní dril.
  „Jak už jsme avizovali, letos chceme dát hodně prostoru našim mladým hráčům. Čím více se jich dokáže prosadit, tím lépe pro budoucnost klubu,“ říká Miroslav Volena. „Rozhodně to ale neznamená, že od nás budou mít hladce umetenou cestičku. O svou šanci se samozřejmě musejí poprat,“ dodává manažer mužských výběrů HC Tábor.

 Příliv mladých odchovanců není jediným ryzím zdrojem hráčského pohybu. „Jsme v kontaktu se zástupci Českých Budějovic a Jihlavy, kde máme nově Jakuba Suchánka. S těmi ještě budeme jednat,“ potvrdil Miroslav Volena.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • B-tým hostí v neděli Strakonice

  Pá 12.01. |

  Hráči táborského B-mužstva stanou v neděli 14. ledna před velkou domácí výzvou. V dalším pokračování krajské ligy vyzvou od 18.15 hodin na souboj vedoucí tým tabulky ze Strakonic.

 • Pirát z Tábora míří vzhůru

  St 27.12. |

  Talentovaný brankář z táborské hokejové líhně Dominik Pavlát se na cestě za nejvyššími metami posunul zase o krok dál. Po několika velmi povedených startech v prvoligové Kadani a výměně Jána Laca z Chomutova do Sparty se dostalo osmnáctiletému mladíkovi velké důvěry a v "áčku“ Pirátů se ujme role dvojky za Štěpánem Lukešem. No a extraligová příležitost přichází záhy: Dominik Pavlát se postaví do branky Chomutova už při čtvrteční bitvě s Plzní.        

 • Dorostenci vyšli v pátek naprázdno

  So 16.12. |

  Dorostenecké týmy HC Tábor nebudou na své páteční nadstabové zápasy vzpomínat v dobrém. Mladší výběr doma podlehl B-týmu Pardubic 2:4, starší si přivezl dvouciferný příděl z Kadaně, kde prohrál 5:11.

 • Ve II. lize bez Mostu, tudíž i bez sestupu

  St 13.12. |

  Druholigová skupina Západ je chudší o jedno mužstvo. Své trápení v soutěži předčasně ukončil klub HC Most, který nastupoval ke svým zápasům na zimním stadionu ve Slaném. V současnosti už je znám verdikt svazové aportovně-technické komise. Celek HC Most je brán jako sestupující tým a březnové boje o záchranu v republikové soutěži se proto neuskuteční. 

  Více...
 • J. Suchánek a L. Květoň v přípravě HCT

  Út 12.12. |

  Na pondělním tréninku druholigového A-mužstva se trenérovi Tomáši Matušíkovi hlásili dva velmi zajímaví „novicové“. Zhruba osmdesátiminutovou jednotku si s týmem střihli obránce Jakub Suchánek a útočník Lukáš Květoň, dva ostřílení táborští odchovanci, kteří momentálně hájí barvy Dukly Jihlava, resp. Motoru České Budějovice. K lítosti táborských koučů i fanoušků se ovšem skutečně jednalo jen o jednu tréninkovou epizodu. Přítomnost obou mužů v zápasovém dresu Kohoutů zůstává alespoň prozatím jen vysněnou vizí…        

Starší aktuality