Tým HC Tábor odkryl omlazené plány před srpnovým vstupem na led

27.06.2017 12:57, autor: Pavel Šácha

Táborští hokejisté jsou už jen krůček od prázdninového odpočinku po tradičně velmi náročné letní přípravě. Rázně ho utne až srpnový vstup na ledovou plochu, a poté už se otevřou brány nové sezony.

Tým HC Tábor odkryl omlazené plány před srpnovým vstupem na led


V kádru, který se na startu další přípravné fáze ocitne pod dohledem druholigových trenérů Tomáše Matušíka a Arpáda Györiho, by se měli podle informací manažera Miroslava Voleny objevit tito hokejisté.

Brankáři: David Novák, Michal Novák, Karel Lekeš.
Obránci: Ladislav Hlaveš, Marcel Dvořák, Martin Havran, Jan Tesař, Marek Duben, David Košař, Jan Raiterman, Petr Bouška, Jakub Pípal, Tomáš Černý.
Útočníci: Jiří Severa, Jakub Matušík, Radek Seidl, David Kellner, Marek Vaniš, Radim Heřman, David Blažek, Jan Březina, Radek Pechánek, Štěpán Kadilák, Tomáš Fencl, Radim Škrdleta, Pavel Pospíchal, Jakub Drda, Michal Jelínek, Jan Škoda.

 Usilovnou přípravu na sezónní boje pochopitelně podstoupí i další členové party, kterou zocelil tvrdý letní dril.
  „Jak už jsme avizovali, letos chceme dát hodně prostoru našim mladým hráčům. Čím více se jich dokáže prosadit, tím lépe pro budoucnost klubu,“ říká Miroslav Volena. „Rozhodně to ale neznamená, že od nás budou mít hladce umetenou cestičku. O svou šanci se samozřejmě musejí poprat,“ dodává manažer mužských výběrů HC Tábor.

 Příliv mladých odchovanců není jediným ryzím zdrojem hráčského pohybu. „Jsme v kontaktu se zástupci Českých Budějovic a Jihlavy, kde máme nově Jakuba Suchánka. S těmi ještě budeme jednat,“ potvrdil Miroslav Volena.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jiří Severa v přípravě Ústí

  Po 24.07. |

  Vytáhlý táborský forvard Jiří Severa, který absolvoval s Kohouty celý letní dril, zkouší své štěstí v přípravě prvoligového Ústí nad Labem. Na zahajovacím tréninku Slovanu se objevil spolu s dalšími čtyřiatřiceti hokejisty; někteří z nich mají své místo v kádru Severočechů jisté, jiní o něj budou bojovat. 

 • Finále první fáze přípravy

  Po 26.06. |

  V tomto týdnu vyvrcholí program suché přípravy mužů HC Tábor. V nejbližších dnech přineseme nové informace z dění v mužstvu během tohoto období. 

 • Aleš Totter povede Letňany

  Út 13.06. |

  Mezi druholigovou společností se v novém ročníku představí také Letci z pražských Letňan. Ti už také mají dispečera, který by je měl nástrahami premiérové sezony ve třetí nejvyšší soutěži provést. Podle zprávy na webu Letňan jsou Pražané domluveni s Alešem Totterem, kterého si táborští fandové pamatují především z nedávného působení v Havlíčkově Brodě. Od ambiciózních Bruslařů se zkušený kouč v minulé sezoně přestěhoval do Mostu, pro který se nakonec marně snažil zachránit WSM ligu. 

 • Kouč Mazanec je v Německu

  Pá 09.06. |

  Ještě předtím, než se vynořila zpráva o konci Vajgaru Jindřichův Hradec ve druhé lize, změnil jeho kouč Milan Mazanec působiště. Zkušený lodivod, který strávil v minulosti i jednu sezonu na střídačce HC Tábor, se chopil trenérského kormidla v týmu 1. EV Weiden. Tamní Modří ďáblové působí v Oberlize Süd, tedy ve třetí nejvyšší německé soutěži. Pro padesátiletého stratéga je to po pětiletém působení v rakouském Zell am See druhá zahraniční štace.   

 • Novinka nad ledovou plochou

  St 31.05. |

  Fanoušci táborského hokeje i další návštěvníci zimního stadionu se mohou těšit na novinku týkající se kostky nad ledovou plochou. 

  Více...
Starší aktuality