Tým HC Tábor odkryl omlazené plány před srpnovým vstupem na led

27.06.2017 12:57, autor: Pavel Šácha

Táborští hokejisté jsou už jen krůček od prázdninového odpočinku po tradičně velmi náročné letní přípravě. Rázně ho utne až srpnový vstup na ledovou plochu, a poté už se otevřou brány nové sezony.

Tým HC Tábor odkryl omlazené plány před srpnovým vstupem na led


V kádru, který se na startu další přípravné fáze ocitne pod dohledem druholigových trenérů Tomáše Matušíka a Arpáda Györiho, by se měli podle informací manažera Miroslava Voleny objevit tito hokejisté.

Brankáři: David Novák, Michal Novák, Karel Lekeš.
Obránci: Ladislav Hlaveš, Marcel Dvořák, Martin Havran, Jan Tesař, Marek Duben, David Košař, Jan Raiterman, Petr Bouška, Jakub Pípal, Tomáš Černý.
Útočníci: Jiří Severa, Jakub Matušík, Radek Seidl, David Kellner, Marek Vaniš, Radim Heřman, David Blažek, Jan Březina, Radek Pechánek, Štěpán Kadilák, Tomáš Fencl, Radim Škrdleta, Pavel Pospíchal, Jakub Drda, Michal Jelínek, Jan Škoda.

 Usilovnou přípravu na sezónní boje pochopitelně podstoupí i další členové party, kterou zocelil tvrdý letní dril.
  „Jak už jsme avizovali, letos chceme dát hodně prostoru našim mladým hráčům. Čím více se jich dokáže prosadit, tím lépe pro budoucnost klubu,“ říká Miroslav Volena. „Rozhodně to ale neznamená, že od nás budou mít hladce umetenou cestičku. O svou šanci se samozřejmě musejí poprat,“ dodává manažer mužských výběrů HC Tábor.

 Příliv mladých odchovanců není jediným ryzím zdrojem hráčského pohybu. „Jsme v kontaktu se zástupci Českých Budějovic a Jihlavy, kde máme nově Jakuba Suchánka. S těmi ještě budeme jednat,“ potvrdil Miroslav Volena.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Duel s Pelhřimovem očima fotografů

  Čt 14.09. |

  Vítězné střetnutí s Pelhřimovem nabídlo hodně zajímavých okamžiků. Řadu z nich vám již tradičně přiblíží bohatá fotogalerie Tomáše Danka a Hanky Grundové.  

  Více...
 • B-mužstvo zajíždí do Sedlčan

  Pá 08.09. |

  Hráči táborského  béčka" si to v sobotu odpoledne rozdají na sedlčanském ledě s domácím účastníkem středočeské krajské soutěže. Pro hosty představuje zápas předposlední herní test před zahájením bojů v jihočeské krajské lize.  

 • S Kobrou v pátek už od 17 hodin

  So 02.09. |

  Poslední přípravný zápas před startem nového ročníku druhé ligy sehraje mužstvo HC Tábor v pátek s pražskou Kobrou. Utkání na táborském ledě se na žádost hostujícího klubu odehraje už od 17 hodin.

 • Fotografická procházka úterním duelem

  St 30.08. |

  Na webu HC Tábor si můžete nově prohlédnout fotogalerii z úterního přípravného duelu Kohoutů s Havlíčkovým Brodem od Hanky Grundové a Tomáše Danka.

 • Bohatá fotogalerie z první přípravy

  St 16.08. |

  Hlavní panel webu a sekce Fotogalerie servíruje fanouškům snímky z úterního zahajovacího střentutí proti Kolínu.  

  Více...
Starší aktuality