V pondělí vypukne u Jordánu druhá bitva osmifinále, Táborští chtějí srovnat krok

04.03.2018 23:05, autor: Pavel Šácha

O šesté hodině večerní se na ledě táborského zimního stadionu rozhoří další souboj mezi domácími Kohouty a jejich osmifinálovým soupeřem z Moravských Budějovic. S první výhrou v zádech do ní půjdou hosté, ale hráči Tábora jsou odhodlaní jim jejich plány na druhé vítězství přeškrtat.

V pondělí vypukne u Jordánu druhá bitva osmifinále, Táborští chtějí srovnat krok


Oba celky měly během sezony, a především v sobotu dostatek příležitostí poznat soupeřovy klady a zápory. Rozhodovat tak budou zdánlivé maličkosti, ale vzhledem ke zkušenostem z první bitvy i jedna zcela klíčová věc: proměňování šancí. Právě v tomto směru tahali Jihočeši za kratší konec provazu, a proto se musejí v pondělí snažit o vymazání jednozápasového manka.

Bylo by fantastické, kdyby jim v jejich snažení pomohli i jejich fanoušci, přesněji řečeno ti fanoušci, kteří nad nimi jen kvůli sérii neúspěšných výsledků nezlomili hůl.

Domácí obléknou tmavé dresy, hosté přijedou ve žlutém. Hlavním arbitrem střetnutí bude podle oficiální delegace Stanislav Mertl, na čarách mu budou pomáhat Josef Mertl a Jan Oudes.

Připomeňme, že na rozdíl od základní části neplatí na zápasy play-off permanentní vstupenky a ženy zaplatí 60 Kč. Zdarma se naopak dostanou na hokej děti do 140 cm výšky a držitelé volných vstupenek, V.I.P. vstupenek a klubových karet.

O tom, jak urputný souboj táborské publikum čeká, vypovídají i přiložené snímky Hanky Grundové z prvního osmifinále na jihu Moravy.    

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dorost zůstal doma bez bodu

  So 22.09. |

  Dorostenecký tým Tábor podlehl v sobotním extraligovém střetnutí na domácím ledě Dukle Jihlava 2:5. Obě branyk poraženého týmu zaznamenal Suchan.  

 • Fotogalerie z vítězného derby

  Čt 20.09. |

  Průběh středečního domácího duelu táborského týmu proti rivalovi z Písku (6:1) přiblíží návštěvníkům tohoto webu také fotogalerie z dílny Hanky Grundové a Tomáše Danka.  

  Více...
 • Ing. Jan Tesař ukončil svou činnost v klubu

  St 19.09. |

  Z důvodů velké pracovní vytíženosti a zaneprázdnění, na vlastní žádost, ukončil u klubu svoji činnost dosavadní ředitel marketinku Ing. Jan Tesař. Vedení klubu mu tímto děkuje za jeho obětavou práci a přeje do dalších dnů hodně zdraví a úspěchů. Zároveň klub zveřejňuje, že tuto pozici prozatím obsazovat nebude.

 • Dorostenci po boji padli

  Čt 13.09. |

  Ani ze druhého kola extraligy dorostu si táborští mladíci noednesli bodovou výslužku. Po velkém boji s řadou šancí a výtečnými výkony brankářů podlehli ve čtvrtek hráčům Havlíčkova Brodu 2:3 a následně nedosáhli ani na bonusový čtvrtý bod v prodloužení, resp. v nájezdech.

  Více...
 • Hokej.cz si všiml gesta fair play

  Po 27.08. |

  Gesto táborského kapitána Jakuba Matušíka ze závěru utkání s Pelhřimovem neuniklo pozornosti sledovaného webu českého hokeje.  

  Více...
Starší aktuality