V pondělí vypukne u Jordánu druhá bitva osmifinále, Táborští chtějí srovnat krok

04.03.2018 23:05, autor: Pavel Šácha

O šesté hodině večerní se na ledě táborského zimního stadionu rozhoří další souboj mezi domácími Kohouty a jejich osmifinálovým soupeřem z Moravských Budějovic. S první výhrou v zádech do ní půjdou hosté, ale hráči Tábora jsou odhodlaní jim jejich plány na druhé vítězství přeškrtat.

V pondělí vypukne u Jordánu druhá bitva osmifinále, Táborští chtějí srovnat krok


Oba celky měly během sezony, a především v sobotu dostatek příležitostí poznat soupeřovy klady a zápory. Rozhodovat tak budou zdánlivé maličkosti, ale vzhledem ke zkušenostem z první bitvy i jedna zcela klíčová věc: proměňování šancí. Právě v tomto směru tahali Jihočeši za kratší konec provazu, a proto se musejí v pondělí snažit o vymazání jednozápasového manka.

Bylo by fantastické, kdyby jim v jejich snažení pomohli i jejich fanoušci, přesněji řečeno ti fanoušci, kteří nad nimi jen kvůli sérii neúspěšných výsledků nezlomili hůl.

Domácí obléknou tmavé dresy, hosté přijedou ve žlutém. Hlavním arbitrem střetnutí bude podle oficiální delegace Stanislav Mertl, na čarách mu budou pomáhat Josef Mertl a Jan Oudes.

Připomeňme, že na rozdíl od základní části neplatí na zápasy play-off permanentní vstupenky a ženy zaplatí 60 Kč. Zdarma se naopak dostanou na hokej děti do 140 cm výšky a držitelé volných vstupenek, V.I.P. vstupenek a klubových karet.

O tom, jak urputný souboj táborské publikum čeká, vypovídají i přiložené snímky Hanky Grundové z prvního osmifinále na jihu Moravy.    

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Mostečtí Lvi a Studénka do II. ligy (?)

  Pá 16.03. |

  Třetí nejvyšší soutěž už zná jména klubů, které mohou využít právo postupu z krajských vod. Po odřeknutí řady vítězů krajských soutěží včetně jihočeských Strakonic svaz zrušil kvalifikaci o druhou ligu. Jedinými týmy, které reflektovaly na možnost usilovat o republikovou soutěž, byl celek Mosteckýh Lvů a moravský HC Studénka.   

 • VÝJEZD DO KLATOV

  Po 05.02. |

  Fanoušci HC Tábor pořádají autobosuový zájezd na sobotní utkání do Klatov. Čas odjezdu od zimního stadionu bude upřesněn, cena činí přibližně 150 Kč. Zájemci o místo v autobuse se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonním čísle 722 09 72 99, a to do středeční 22. hodiny. Počet volných míst je 20, výjezd se uskuteční pouze při naplnění 75% kapacity. Informace obdrží přihlášení v SMS zprávě.    

 • Hráči HC Tábor na olympiádě!

  Po 29.01. |

  V Pardubickém kraji se v tomto týdnu rozhořely boje v rámci VIII. zimních her olympiády dětí a mládeže České republiky. V barvách hokejové reprezentace Jihočeského kraje má početnou kolonii také klub HC Tábor. Její zájmy hájí na východě Čech hned šestice Kohoutů, jmenovitě Adam Eremiáš, Marek Janda, Karel Křepelka, Martin Kundrát, Jan Nevšímal a David Šrubař. Na soupisce týmu nechybějí ani extáborští Oliver Šatný (Chomutov) a Dominik Brouček (Motor ČB). A konečně v rychlobruslení bude bojovat za svůj kraj další mladý hokejista Tábora David Kupka.   

 • Výteční mladší dorostenci!

  Ne 21.01. |

  Hráči mladšího dorosteneckého výběru HC Tábor nadále sní svůj sen o ligovém prvenství a návratu mezi tuzemskou elitu. O víkendu odehráli dva další úspěšné zápasy. Doma bez výrazných starostí porazili Lanškroun 6:1 a obstáli i v důležité nedělní bitvě na ledě přímého konkurenta z Kolína, kde zvítězili 6:3.

 • VÝJEZD DO PELHŘIMOVA

  Čt 18.01. |

  Fans HC Tábor přichystali pro zájemce autobusový zájezd na utkání HC Tábor v Pelhřimově, které se hraje v sobotu 20. ledna. Jeho cena je stanovena na 100 Kč, odjezd v 16.30 hodin od táborského zimního stadionu. Přihlášky ve tvaru jméno, příjmení, počet osob posílejte na tel. 722 097 299.

Starší aktuality