VÍKEND: Doma zabojují o mistrovské body oba dorosty i trio žákovských mužstev

13.01.2018 01:08, autor: Pavel Šácha

Na táborském stadionu bude díky víkendovému programu mládežnických soutěží znovu hodně živo. Před svými příznivci si zahrají dorostenci, žáci ze šesté i osmé třídy a druhý tým „páťáků“.

VÍKEND: Doma zabojují o mistrovské body oba dorosty i trio žákovských mužstev


Zajímavé budou především zápasy nejstarších mládežnických výběrů klubu. Mladší dorostenci hostí v sobotu při své honbě za postupovým snem Českou Třebovou, starší dorost se po páteční porážce 3:8 na ledě PZ Kladno střetne v neděli s píseckým rivalem.

Sobota

Mladší dorost: HC Tábor – Loko Česká Třebová (17.30).
8. třída: HC Tábor – Meteor Třemošná (13.05).
7. třída: Lokomotiva Veselí nad Lužnicí – HC Tábor.
6. třída: HC Tábor – Meteor Třemošná (11).
5. třída: HC Tábor II – Slavoj Velké Popovice (15.15).
4. třída: HC Sušice – HC Tábor.

Neděle

Starší dorost: HC Tábor – IHC Písek (15.25).
Mladší dorost: HC Chotěboř - HC Tábor.
2. třída:
turnaj v Jindřichově Hradci (soupeři Střelci, Vajgar).

    

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tomáš Klestil v David servisu

  Čt 19.07. |

  Brankář Tomáš Klestil, který v posledních letech hájil barvy táborského mužstva, bude nadále působit ve třetí nejvyšší soutěži. Svou kariéru si prodlouží nedaleko od domova v barvách českobudějovického David servisu. Stejně jako pro Milana Dudáčka, který míří opačným směrem od Vltavy do služeb HC Tábor, tak bude pro devětadvacetiletého gólmana pikantní už první mistrovský duel této sezony. Ten spolu odehrají oba jihočeské celky ve středu 12. září na táborském ledě.  

 • Úsporný režim na webu HCT končí

  Pá 13.07. |

  V úterý 17. července skončí na webových stránkách HC Tábor režim dovolené a o slovo se přihlásí blížící se nová sezona 2018 – 2019. Odrazí se to v četnosti zpráv a servisních informací týkajících se mužů i klubové mládeže.  

 • ZEMŘEL PAN MIROSLAV VÍCH

  Út 15.05. |

  Po dlouhé těžké nemoci zemřel v pondělí 13. května ve věku 82 let pan Miroslav Vích, dlouholetý masér HC Tábor, vynikající a neúnavný sportovec, a do poslední chvíle i velký fanda táborského hokeje. Klub HC Tábor vyjadřuje všem pozůstalým upřímnou soustrast. Čest jeho památce!

 • Táborští mladíci ve Švýcarsku

  Čt 29.03. |

  Mladí hokejisté HC Tábor se ve středu vypravili reprezentovat klubové barvy na turnaj kategorie U15 do švýcarského Yverdonu.  Tradiční pozvání přijali od odchovance HC Tábor Jiřího Rambouska, který ve švýcarském klubu působí jako trenér.

 • Mostečtí Lvi a Studénka do II. ligy (?)

  Pá 16.03. |

  Třetí nejvyšší soutěž už zná jména klubů, které mohou využít právo postupu z krajských vod. Po odřeknutí řady vítězů krajských soutěží včetně jihočeských Strakonic svaz zrušil kvalifikaci o druhou ligu. Jedinými týmy, které reflektovaly na možnost usilovat o republikovou soutěž, byl celek Mosteckýh Lvů a moravský HC Studénka.   

Starší aktuality