VÍKEND: Doma zabojují o mistrovské body oba dorosty i trio žákovských mužstev

13.01.2018 01:08, autor: Pavel Šácha

Na táborském stadionu bude díky víkendovému programu mládežnických soutěží znovu hodně živo. Před svými příznivci si zahrají dorostenci, žáci ze šesté i osmé třídy a druhý tým „páťáků“.

VÍKEND: Doma zabojují o mistrovské body oba dorosty i trio žákovských mužstev


Zajímavé budou především zápasy nejstarších mládežnických výběrů klubu. Mladší dorostenci hostí v sobotu při své honbě za postupovým snem Českou Třebovou, starší dorost se po páteční porážce 3:8 na ledě PZ Kladno střetne v neděli s píseckým rivalem.

Sobota

Mladší dorost: HC Tábor – Loko Česká Třebová (17.30).
8. třída: HC Tábor – Meteor Třemošná (13.05).
7. třída: Lokomotiva Veselí nad Lužnicí – HC Tábor.
6. třída: HC Tábor – Meteor Třemošná (11).
5. třída: HC Tábor II – Slavoj Velké Popovice (15.15).
4. třída: HC Sušice – HC Tábor.

Neděle

Starší dorost: HC Tábor – IHC Písek (15.25).
Mladší dorost: HC Chotěboř - HC Tábor.
2. třída:
turnaj v Jindřichově Hradci (soupeři Střelci, Vajgar).

    

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • B-tým hostí v neděli Strakonice

  Pá 12.01. |

  Hráči táborského B-mužstva stanou v neděli 14. ledna před velkou domácí výzvou. V dalším pokračování krajské ligy vyzvou od 18.15 hodin na souboj vedoucí tým tabulky ze Strakonic.

 • Pirát z Tábora míří vzhůru

  St 27.12. |

  Talentovaný brankář z táborské hokejové líhně Dominik Pavlát se na cestě za nejvyššími metami posunul zase o krok dál. Po několika velmi povedených startech v prvoligové Kadani a výměně Jána Laca z Chomutova do Sparty se dostalo osmnáctiletému mladíkovi velké důvěry a v "áčku“ Pirátů se ujme role dvojky za Štěpánem Lukešem. No a extraligová příležitost přichází záhy: Dominik Pavlát se postaví do branky Chomutova už při čtvrteční bitvě s Plzní.        

 • Dorostenci vyšli v pátek naprázdno

  So 16.12. |

  Dorostenecké týmy HC Tábor nebudou na své páteční nadstabové zápasy vzpomínat v dobrém. Mladší výběr doma podlehl B-týmu Pardubic 2:4, starší si přivezl dvouciferný příděl z Kadaně, kde prohrál 5:11.

 • Ve II. lize bez Mostu, tudíž i bez sestupu

  St 13.12. |

  Druholigová skupina Západ je chudší o jedno mužstvo. Své trápení v soutěži předčasně ukončil klub HC Most, který nastupoval ke svým zápasům na zimním stadionu ve Slaném. V současnosti už je znám verdikt svazové aportovně-technické komise. Celek HC Most je brán jako sestupující tým a březnové boje o záchranu v republikové soutěži se proto neuskuteční. 

  Více...
 • J. Suchánek a L. Květoň v přípravě HCT

  Út 12.12. |

  Na pondělním tréninku druholigového A-mužstva se trenérovi Tomáši Matušíkovi hlásili dva velmi zajímaví „novicové“. Zhruba osmdesátiminutovou jednotku si s týmem střihli obránce Jakub Suchánek a útočník Lukáš Květoň, dva ostřílení táborští odchovanci, kteří momentálně hájí barvy Dukly Jihlava, resp. Motoru České Budějovice. K lítosti táborských koučů i fanoušků se ovšem skutečně jednalo jen o jednu tréninkovou epizodu. Přítomnost obou mužů v zápasovém dresu Kohoutů zůstává alespoň prozatím jen vysněnou vizí…        

Starší aktuality