Zajímavé nákupy s klubovou kartou včetně slevy na koupi permanentní vstupenky

16.08.2018 01:24, autor: Pavel Šácha


Vážení fanoušci a přátelé táborského hokeje,

od loňské sezony Vám rozdáváme zdarma naší klubovou kartu, se kterou můžete čerpat slevy ve vybraných obchodech nejen v Táboře a po celé České republice, ale také v zahraničí. Podstatou je, že když kartu použijete, tak sami ušetříte, a navíc podpoříte také náš hokejový klub. Za to Vám děkujeme.

Od letošní sezony jsme se stali také partnerskou společností naší karty a budeme načítat slevu všem, kteří si zakoupí permanentní vstupenku. Vše je samozřejmě podmíněno předložením naší klubové karty. Výše slevy bude 3%, a zároveň obdržíte bodovou odměnu ve výši 4%.

Máte-li o naší klubovou kartu zájem a chcete nás podpořit, zadejte si na internetu odkaz: https://cbw.to/fkwfqs

Otevře se Vám registrační tabulka, kde svou bezplatnou registraci dokončíte a zažádáte si pouze o plastovou kartu na e-mailu: safry.safry@seznam.cz

Na tomto e-mailu obdržíte také více informací. Kontaktní osoba Petr Štěpánek (tel.: 605 920 381) Vám všechno rád dovysvětlí.

Aktuální seznam obchodů přímo v Táboře naleznete zde: https://www.lyoness.com/cz/search?st=t%C3%A1bor

Mezi velké řetězce v ČR patří potravinový řetězec TESCO, kde můžete zároveň tankovat pohonné hmoty. Tento řetězec akceptuje pouze své originální poukázky, které si s naší klubovou kartou vyměníte za peníze hned na dvou místech v Táboře. Následně těmito poukázkami platíte přímo v Tescu a získáte tím slevu na celý sortiment ve výši 1,5%.

1. OBALOVÉ MATERIÁLY – OBALY ČESKO: Měšická 1725/4 Tábor
2. VEFA SPORT - OD DVOŘÁK: Tř. 9 května 2886 Tábor

Děkujeme za Vaši přízeň a podporu.

HC TÁBOR, administrátor a vedoucí projektu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Fotogalerie z Kopřivnice

  Po 04.02. |

  Tomáš Danko pro vás připravil bohaté menu snímků ze sobotního zápasu táborského týmu v Kopřivnici.

  Více...
 • Tábor může využít Ondřeje Šulka

  St 30.01. |

  Ve zbytku letošní druholigové sezony může mužstvo HC Tábor využít služeb útočníka Ondřeje Šulka. Českobudějovický forvard ve službách SK Kadaň má do Tábora, za který už v minulé sezoně několikrát nastoupil, vyřízené střídavé starty. Stejné je to i v případě univerzála Tomáše Hajiče, který se do kádru kadaňských Trhačů přesunul v průběhu sezony právě od Jordánu.   

 • Čtvrteční zápasy skupin Jih a Východ

  Čt 03.01. |

  Zápasy 29. kola: David Servis České Budějovice – Žďár nad Sázavou 5:6, Písek – Havlíčkův Brod 3:4 po prodloužení, Pelhřimov – Moravské Budějovice 3:4, Valašské Meziříčí – Opava 6:4, Šumperk – Hodonín 1:6.                        

 • David Blažek v univerzitní reprezentaci

  Pá 28.12. |

  Kapitán druholigového týmu Tábora David Blažek hájil v pátek 28. prosince barvy Univerzitního výběru České republiky, který se připravuje na březnovou univerziádu v ruském Krasnojarsku. V duelu na ledě Písku se mohl se svými spoluhráči radovat z hladké výhry v poměru 7:2.

 • Anna Kotounová zbrojí s reprezentací na MS

  Čt 27.12. |

  Obránkyně táborského juniorského týmu Anna Kotounová nechybí v sestavě české reprezentace do 18 let, které vrcholí příprava na lednové mistrovství světa v Japonsku. V jihlavském přípravném duelu s týmem Washington Pride plnila již zkušená reprezentantka roli asistentky kapitánky.             

Starší aktuality