Zajímavé nákupy s klubovou kartou včetně slevy na koupi permanentní vstupenky

16.08.2018 01:24, autor: Pavel Šácha


Vážení fanoušci a přátelé táborského hokeje,

od loňské sezony Vám rozdáváme zdarma naší klubovou kartu, se kterou můžete čerpat slevy ve vybraných obchodech nejen v Táboře a po celé České republice, ale také v zahraničí. Podstatou je, že když kartu použijete, tak sami ušetříte, a navíc podpoříte také náš hokejový klub. Za to Vám děkujeme.

Od letošní sezony jsme se stali také partnerskou společností naší karty a budeme načítat slevu všem, kteří si zakoupí permanentní vstupenku. Vše je samozřejmě podmíněno předložením naší klubové karty. Výše slevy bude 3%, a zároveň obdržíte bodovou odměnu ve výši 4%.

Máte-li o naší klubovou kartu zájem a chcete nás podpořit, zadejte si na internetu odkaz: https://cbw.to/fkwfqs

Otevře se Vám registrační tabulka, kde svou bezplatnou registraci dokončíte a zažádáte si pouze o plastovou kartu na e-mailu: safry.safry@seznam.cz

Na tomto e-mailu obdržíte také více informací. Kontaktní osoba Petr Štěpánek (tel.: 605 920 381) Vám všechno rád dovysvětlí.

Aktuální seznam obchodů přímo v Táboře naleznete zde: https://www.lyoness.com/cz/search?st=t%C3%A1bor

Mezi velké řetězce v ČR patří potravinový řetězec TESCO, kde můžete zároveň tankovat pohonné hmoty. Tento řetězec akceptuje pouze své originální poukázky, které si s naší klubovou kartou vyměníte za peníze hned na dvou místech v Táboře. Následně těmito poukázkami platíte přímo v Tescu a získáte tím slevu na celý sortiment ve výši 1,5%.

1. OBALOVÉ MATERIÁLY – OBALY ČESKO: Měšická 1725/4 Tábor
2. VEFA SPORT - OD DVOŘÁK: Tř. 9 května 2886 Tábor

Děkujeme za Vaši přízeň a podporu.

HC TÁBOR, administrátor a vedoucí projektu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dorost zůstal doma bez bodu

  So 22.09. |

  Dorostenecký tým Tábor podlehl v sobotním extraligovém střetnutí na domácím ledě Dukle Jihlava 2:5. Obě branyk poraženého týmu zaznamenal Suchan.  

 • Fotogalerie z vítězného derby

  Čt 20.09. |

  Průběh středečního domácího duelu táborského týmu proti rivalovi z Písku (6:1) přiblíží návštěvníkům tohoto webu také fotogalerie z dílny Hanky Grundové a Tomáše Danka.  

  Více...
 • Ing. Jan Tesař ukončil svou činnost v klubu

  St 19.09. |

  Z důvodů velké pracovní vytíženosti a zaneprázdnění, na vlastní žádost, ukončil u klubu svoji činnost dosavadní ředitel marketinku Ing. Jan Tesař. Vedení klubu mu tímto děkuje za jeho obětavou práci a přeje do dalších dnů hodně zdraví a úspěchů. Zároveň klub zveřejňuje, že tuto pozici prozatím obsazovat nebude.

 • Dorostenci po boji padli

  Čt 13.09. |

  Ani ze druhého kola extraligy dorostu si táborští mladíci noednesli bodovou výslužku. Po velkém boji s řadou šancí a výtečnými výkony brankářů podlehli ve čtvrtek hráčům Havlíčkova Brodu 2:3 a následně nedosáhli ani na bonusový čtvrtý bod v prodloužení, resp. v nájezdech.

  Více...
 • Hokej.cz si všiml gesta fair play

  Po 27.08. |

  Gesto táborského kapitána Jakuba Matušíka ze závěru utkání s Pelhřimovem neuniklo pozornosti sledovaného webu českého hokeje.  

  Více...
Starší aktuality