ZPRÁVA ZE ŠVÝCARSKA: Táborští žáci pobývají v Yverdonu les Bains

25.03.2017 02:34, autor: Pavel Šácha

Po švédské misi hráčů osmé třídy ve Švédsku se mladí hokejisté z HC Tábor vydali na další zahraniční výpravu. Tentokrát se stal dočasným domovem mladých Kohoutů švýcarský Yverdon Les Bains, kde úspěšně působí v trenérském angažmá táborský hokejový odchovanec Jiří Rambousek.

Vedle řady úžasných zážitků stihli Táborští posbírat v zemi helvetského kříže také první hokejové starty – oba výběry kategorie U15 a U13 už mají za sebou po dvou zápasech.

U15

YVERDON – HC TÁBOR 1:2
Branky Tábora: Šťastný, Mareš.

HC TÁBOR – TORINO BULLS 7:0
Branky Tábora: Mareš, Křepelka (Kundrát), Kundrát (Mareš), Křepelka (Ent), Ent (Janda, Apoštol), Kundrát (Syrovátka), Koreš (Kundrát).

U13

YVERDON – HC TÁBOR 1:3
Branky Tábora: Duben, Kofroň, Duben (Lutovský).

HC TÁBOR – GRENOBLE 2:4
Branky Tábora: Kofroň (Sabiniok), Šťastný (Kofroň). 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jiří Severa v přípravě Ústí

  Po 24.07. |

  Vytáhlý táborský forvard Jiří Severa, který absolvoval s Kohouty celý letní dril, zkouší své štěstí v přípravě prvoligového Ústí nad Labem. Na zahajovacím tréninku Slovanu se objevil spolu s dalšími čtyřiatřiceti hokejisty; někteří z nich mají své místo v kádru Severočechů jisté, jiní o něj budou bojovat. 

 • Finále první fáze přípravy

  Po 26.06. |

  V tomto týdnu vyvrcholí program suché přípravy mužů HC Tábor. V nejbližších dnech přineseme nové informace z dění v mužstvu během tohoto období. 

 • Aleš Totter povede Letňany

  Út 13.06. |

  Mezi druholigovou společností se v novém ročníku představí také Letci z pražských Letňan. Ti už také mají dispečera, který by je měl nástrahami premiérové sezony ve třetí nejvyšší soutěži provést. Podle zprávy na webu Letňan jsou Pražané domluveni s Alešem Totterem, kterého si táborští fandové pamatují především z nedávného působení v Havlíčkově Brodě. Od ambiciózních Bruslařů se zkušený kouč v minulé sezoně přestěhoval do Mostu, pro který se nakonec marně snažil zachránit WSM ligu. 

 • Kouč Mazanec je v Německu

  Pá 09.06. |

  Ještě předtím, než se vynořila zpráva o konci Vajgaru Jindřichův Hradec ve druhé lize, změnil jeho kouč Milan Mazanec působiště. Zkušený lodivod, který strávil v minulosti i jednu sezonu na střídačce HC Tábor, se chopil trenérského kormidla v týmu 1. EV Weiden. Tamní Modří ďáblové působí v Oberlize Süd, tedy ve třetí nejvyšší německé soutěži. Pro padesátiletého stratéga je to po pětiletém působení v rakouském Zell am See druhá zahraniční štace.   

 • Novinka nad ledovou plochou

  St 31.05. |

  Fanoušci táborského hokeje i další návštěvníci zimního stadionu se mohou těšit na novinku týkající se kostky nad ledovou plochou. 

  Více...
Starší aktuality