IHC Písek - HC Tábor

3:12 (0:4, 2:4, 1:4)

Sobota, 6.1.2018 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 24. Řezáč (Suchan), 34. Skalický (Polák, Keřka), 43. Žák - 10. Nevšímal (Kundrát), 13. Eremiáš (Kundrát, Nevšímal), 16. Matoušek, 16. Eremiáš (Nevšímal), 23. Adamec (Ent), 24. Matoušek (Berka, Kovářík), 39. Matoušek (Berka, Kovářík), 40. Matoušek (Berka, Kofroň), 45. Nevšímal (Eremiáš, Kundrát), 50. Nevšímal (Eremiáš), 50. Kundrát (Eremiáš, Nevšímal), 56. Matoušek (Berka, Kovářík)

Rozhodčí: Pešina - Mitáš, Košatka.   Vyloučení: 1:3   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 17:42   Diváci: 70

IHC PÍSEK: Hořejší, Špiler – Kacbunda, Kocour, Řezáč, Polák, Keřka, Kurfűrst – Skalický, Wimmer, Dráb, Smola, Suchan, Lechnýř, Kovanda, Matašovský, Žák, Smetana

HC TÁBOR: Novák (Machálek) – Kofroň, Šťastný, Šrubař, Janda, Krch, Adamec – Kovářík, Berka, Matoušek, Eremiáš, Kundrát, Nevšímal , Růžička, Ent, Sviták, Máca, Slabý.

 
 
 
 
 
 
 
 
Dorost
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Derby v Písku před objektivem

  Po 22.10. |

  Fotografka Hanka Grundová pro vás připravila průřez průběhem sobotního derby na píseckém ledě, které pro kohouty skončilo těsnou porážkou 2:3.

  Více...
 • Jakub Suchánek do Litvínova

  St 17.10. |

  Zkušený táborský odchovanec Jakub Suchánek bude minimálně měsíc oblékat dres extraligové vervy Litvínov. ze své Dukly Jihlava bude vypomáhat na severu Čech výměnou za dva litvínovské hráče Davida Tůmu a Lukáše Douderu. Přejme "Segemu", ať se mu v novém působišti daří!

 • Ondřej Kachyňa může hrát za Tábor

  Po 08.10. |

  Druholigový tým Tábora může v probíhající sezoně nově využít služeb českobudějovického obránce Ondřeje Kachyni. Robustní bek Motoru, který už oblékal dres kohoutů v uplynulém ročníku, má po návratu z Kadaně vyřízené k Jordánu střídavé starty.

 • Dorost doma udržel jen bod

  So 29.09. |

  Extraligoví dorostenci podlehli v sobotu na domácím ledě Žďáru nad Sázavou 1:2, a přišli tak v důležitém utkání o tři body. Ten čtvrtý nakonec v Táboře díky vyhranému prodloužení zůstal. O branky domácího týmu se postarali Kundrát a v prodloužení Vaněk.

 • Dorost má první extraligovou výhru!

  Čt 27.09. |

  Táborští dorostenci ve čtvrtek okusili opojnou chuť extraligového vítězství. Narodilo se na ledě Mladé Boleslavi, kde zvítězili 5:3 po prodloužení a odvezli si domů všechny čtyři body, které byly v banku. V sobotu ve 13.30 hodin hrají doma další důležitý duel s mladými žďárskými Plameny (ne tedy s Havlíčkovým Brodem, jak bylo původně chybně uvedeno - za chybu se omlouváme). 

  Více...
Starší aktuality