IHC Písek - HC Tábor

3:12 (0:4, 2:4, 1:4)

Sobota, 6.1.2018 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 24. Řezáč (Suchan), 34. Skalický (Polák, Keřka), 43. Žák - 10. Nevšímal (Kundrát), 13. Eremiáš (Kundrát, Nevšímal), 16. Matoušek, 16. Eremiáš (Nevšímal), 23. Adamec (Ent), 24. Matoušek (Berka, Kovářík), 39. Matoušek (Berka, Kovářík), 40. Matoušek (Berka, Kofroň), 45. Nevšímal (Eremiáš, Kundrát), 50. Nevšímal (Eremiáš), 50. Kundrát (Eremiáš, Nevšímal), 56. Matoušek (Berka, Kovářík)

Rozhodčí: Pešina - Mitáš, Košatka.   Vyloučení: 1:3   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 17:42   Diváci: 70

IHC PÍSEK: Hořejší, Špiler – Kacbunda, Kocour, Řezáč, Polák, Keřka, Kurfűrst – Skalický, Wimmer, Dráb, Smola, Suchan, Lechnýř, Kovanda, Matašovský, Žák, Smetana

HC TÁBOR: Novák (Machálek) – Kofroň, Šťastný, Šrubař, Janda, Krch, Adamec – Kovářík, Berka, Matoušek, Eremiáš, Kundrát, Nevšímal , Růžička, Ent, Sviták, Máca, Slabý.

 
 
 
 
 
 
 
 
Dorost
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Vajgar právo postupu nevyválčil

  So 06.04. |

  Další jihočeský tým do druhé ligy minimálně v nadcházející sezoně nepřibyde. Jindřichohradecký Vajgar v sobotu podlehl soupeři z Českého Těšína doma 3:4 a nenapravil tak porážku 2:5 z prvního duelu. právo postupu tak vybojoval jeho přemožitel; otázkou zůstává, zda ho využije. Ve druhé sérii slaví postup do republikové soutěže Nová Paka, která rozesmutnila soupeře z Loun.  

 • Dorostenci vezou od Sázavy (jen) bod

  Pá 22.02. |

  Ve čtvrtečním utkání dorostenecké extraligy podlehli táborští mladíci ve Žďáru nad Sázavou poslednímu týmu tabulky 3:4. Ze závěrečných nájezdů ale vytěžili bod. V sobotu od 14.30 hodin hostí kohouti o prvenství bojující Havlíčkův Brod. 

  Více...
 • ŽIhadla hrát druhou ligu nebudou (?)

  Čt 21.02. |

  Z mapy druholigových mužstev pro nacházející mistrovský ročník téměř s určitostí zmizí Moravské Budějovice. Důvod? Majitel klubu Zdeněk Stojánek prodal licenci do jiného města. Pravděpdobně se jedná o Znojmo, které by mělo končit v mezináordní EBEL ligy a vrátit se do českých hokejových vod.

  Více...
 • Fotogalerie z Kopřivnice

  Po 04.02. |

  Tomáš Danko pro vás připravil bohaté menu snímků ze sobotního zápasu táborského týmu v Kopřivnici.

  Více...
 • Tábor může využít Ondřeje Šulka

  St 30.01. |

  Ve zbytku letošní druholigové sezony může mužstvo HC Tábor využít služeb útočníka Ondřeje Šulka. Českobudějovický forvard ve službách SK Kadaň má do Tábora, za který už v minulé sezoně několikrát nastoupil, vyřízené střídavé starty. Stejné je to i v případě univerzála Tomáše Hajiče, který se do kádru kadaňských Trhačů přesunul v průběhu sezony právě od Jordánu.   

Starší aktuality