HC Tábor - HC Trutnov

6:1 (2:1, 2:0, 2:0)

Středa, 4.3.2015 18:00 - Muži A

Branky a nahrávky: 1. Hlaveš (Krätzer, Matušík), 5. Matušík, 26. Černý (Havran, Seidl), 39. Hlaveš (Kanov, Matušík), 45. Kellner (Černý, Havran), 51. Pechánek (Kanov, Heršálek) - 9. Luštinec (Karlík).

Rozhodčí: Bejček - Marek, Rybáček.   Vyloučení: 6:9   Využití: 2:1   Góly v oslabení: 1:0   Průběžné skóre: 2:0, 2:1, 6:1   Střely: 55:19   Diváci: 1320

HC TÁBOR: Klestil (Panec) - Černý, Havran, Kanov, Hlaveš, Heršálek, Dvořák, od 48. minuty navíc Hájek - Kellner, Boháč, Seidl - Krätzer, Matušík, Mařík - Kolomý, Blažek, Březina - od. 48. minuty navíc Šimák, Pechánek, Kratochvíl.

HC TRUTNOV: Kukin (Jeschke) - Voženílek, Škvor, Souček, Chaloupka, Karlík, Junek - Šimoníček, Smékal, Zítka, Veselý, Perutek, Kozák, Janoušek, Luštinec, Koutník, Chytráček, Vacek